Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 12 z 14
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další
Kolik je vám let ? ?
Kolik je vám let?

méně než 15 0% 0% ( 0 )
15 - 20 25% 25% ( 12 )
21 - 25 4% 4% ( 2 )
26 - 30 10% 10% ( 5 )
31 - 35 16% 16% ( 8 )
36 - 40 16% 16% ( 8 )
41 - 45 18% 18% ( 9 )
46 - 50 2% 2% ( 1 )
více jak 50 6% 6% ( 3 )

Celkem hlasů : 48
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Stačí rozšířit fámu jak na kapitány SHček letěj holky a jak je to hra jenom pro nejlepší z nejlepších hráčů ... a je vystaráno  Smile


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Hans 
Surprised  Laughing  To není vůbec špatný nápad... Jen jak to někdo okusí a zjistí, že tu jsou samí chlapi, tak to bude keců a pomluv o mě  Laughing


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Pokud to vezmu doslova a sou tady tedy samý chlapi ty taky ne  Wink ?
Bejt chlap je stav mysli a ne stav věku, vzrůstu apod ... znám "kluky" co maj větší koule ( metaforicky ) než dvoumetrovej, stodvacetikilovej "uplakánek" z hospody támhle Na Růžku..



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 15. 12. 2009, 14:52, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ale já jsem to doslova nemyslel.. Samozřejmě že v mysli jsem chlap, a pořádný, věkově už nikoli...



Naposledy upravil Buggy dne 15. 12. 2009, 15:43, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Hans Eckelhaft napsal:
Stačí rozšířit fámu jak na kapitány SHček letěj holky a jak je to hra jenom pro nejlepší z nejlepších hráčů ... a je vystaráno  Smile



Vyměnit lvl80 Paladin za 300 000 BRT a zjistíš, že rozšířit fámu bude těžší, než by se dalo čekat  Very Happy


_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
S tim věkem se to časem poddá samo Buggy, věř mi   Laughing

@ Ben : dík za skříplej krční nerv a nataženou bránici, bude tě to stát panáka bolestnýho  Laughing  great


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Buggy napsal:
Tak jsem si pročetl celé vlákno, reaguji na již fousatou diskuzi mladí x simulátory

Šel jsem do školy a potkal kluka, možná tak 12 mu mohlo být, znám ho od vidění ze školy, blíž vůbec... Zeptal se mě, co hraju za hry, odpověděl jsem mu: "Silent Hunter, takový ponorkový simulátor ze druhé světové a pak ještě rFactor, závodní simulátor" ... Ještě jsem dodal, že věková skupina hráčů je tak 20 - 40 let a pár vyjímek... Ten klučina na mě vyvalil oči a říkal: "Ty vole to ale musí být kravina..." Sem se otočil a šel, nechtělo se mi vybavovat. Hold prostě nás, náctiletých se najde fakt poskrovnu.. achjo, pak si nemám s kým o tom ve škole pokecat  Laughing

To máme stejně, když ve škole řeknu že hraju silent hunter a samozřejmě vysvětlím co to je. Tak při slově "ponorkový simulátor" spolužák řekne smutně aha a tím debata končí. Crying or Very sad  Holt lidi v našem věkuhrajou spíš WoW a podobné hry nebo brutální střílečky. Alespoň, že na tomhle foru jsou lidi, který to zajímá Smile


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Popravdě, tento víkend se mi podařilo přesvědčit kamaráda o tom, co je to hra. SH3 sice nevzal, ale stal se z něj Hearts of Iron fanatik. za jediný den. Zázraky se dějí Smile


_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hmm tak dneska 20. Nevim jestli se z toho mam radovat, nebo nadávat. Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak v tom případě ti přeju vše nejlepší Surprised


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak všechno nejlepší (nenadávej a podivej se na HansE Very Happy )


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
me je tu 13=mlada nadeje ponorkove valky.a ty fakty ze,,mladí nehrajou simy'' si naladujte Rohr Eins a odklepněte Los!.Nejsem sam kdo je na SHIII(i kdyz jenom default) zavislej.tuhle sem to pucil jednomu kamovi.je tim nadsenej i kdyz poradne nerozpozna Krále Jiřího V.(King George V BB) od Revenge class,je na to ujetej.kdyz vidim jak lamacky to hraje nekdy se mi ho chce napomenout ale nakonec si reknu-kdyz ja zacinal nikdo mi nic neradil.je to otazka praxe.zdali ho to bude bavit,nauci se to sam.a kdyz to nebude hrat,nepotrebuje to umet.na druhou stranu,spousta kamosu simyy odmita jako pohanu.oni radsi CoD 5.je par lidi co znam pari sturmovika-stejne starej spoluzak a 45-letej bejvalej vedouci z rybarskyho krouzku.nakonec-mladi hraji simy,je jich malo,ale zdejsi lide pod 15 jako Gunther Konig nejsou vyjimky,spise mensina.mladi MAJI SHIII radi.VIIB je můj mylááááááááášek...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
A kdo ti Aulifku říkal, že je Güntherovi, tak málo? Psal to v roce 2006 a jelikož léta jdou, tak teď už je to starej pes (vlk), ty prďolo Very Happy


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Je mi 17, to není takovej rozdíl... Začínal jsem též ve 13ti... Smile

Jinak Aulife tak to máš štěstí, já tenhle úspěch s "šířením viery pravé" neměl. Jen jeden konvertita, a ten toho hned zase nechal. Jinak jsem byl povětšinou titulován jako šílenec Very Happy


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Aulife napsal:
mladi MAJI SHIII radi.VIIB je můj mylááááááááášek...

Ano, ale hned jak dojedou trénink a zjistí, že ve skutečnosti stráví 80 procent z času v SH3 sledováním čísla 1024x, tak to odinstalujou. Mimochodem bych doporučoval psát za tečkou mezeru, nějak špatně se to čte  Smile


_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 12 z 14
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.