Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 6 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
SH3 Commander - Návod
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
vůbec nejni zač ( blahosklonně kynoucí smajlík  Laughing  )


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: SH3 Commander - Návod 
Sarroth napsal:

pokud chcete používat SH3 Commander spolu s GWX, musíte si při downloadu GWX stáhnout i odpovídající konfigy pro SH3 Commandera!!!
Můžu se zeptat kde najdu ty "konfigy pro SH3 Commandera"  Question  Jestli to tu někde je tak se omlouvám. Embarassed


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek RE: SH3 Commander - Návod 
to pombocz :

Odkaz na konfigy :
http://www.thegreywolves.com/downloads/


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Dílky Velimbe  Very Happy
Edit: Ale zjistil jsem, že je pro singl nepotřebuju, přesto dík



Naposledy upravil pombocz dne 12. 10. 2009, 20:55, celkově upraveno 1 krát.

_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek SH3 commander 
Prosím, prosím, smutně koukám existuje čeština na SH3 commander?? Návod to překládá ten jsem jsi vytisknul, ale není tam úplně vše. Raději bych ro měl počeštěné. Hledám tu už druhý den a zatím marně. Vyhledávač mě nic kloudného neporadil. Mám dojem, že jsem to loni měl i česky, ale potom mi kleklo PC a konec.  Teď se vracím na palubu a dávám vše zase dohromady. Blíží se zima. Sad  Včera jak jsem to tu pročítal tak jsem narazil na jednoho, který to chtěl taky, ale odpověď nedostal.

Díky všem ať už dopadne, nebo ne. Rolling Eyes

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Bohužel nevím o tom, že by nějaká čeština existovala  Sad


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
to Hans Eckelhaft:

Tak jsi to asi pletu asi s něčím jiným.. No škoda. Sad  A díky za ochotu.



Naposledy upravil mysak_bob dne 01. 12. 2009, 00:10, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
mám pekelný problém s týmto modom.. nainštalujem, spustím, potom spustím napríklad kariéru a spustím načítanie nech už konečne dačo potopím Very Happy načíta asi do polovičky a padne.. GWX 3.0 konfigy som tam tiez dal.. takze neviem co dalej.. dufam, ze nemusim pouzit xp na instalaciu, pretoze napriklad win 7 mi nechcela správne nainštalovať napríklad patch, tak som to musel inštalovať cez xp.. a mne sa už nechce stále prehadzovať pevné disky len aby som mohol dačo nainštalovať..


_________________

____________________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
no já i kdybych kupoval novej komp tak win7 nebo visty by okamžitě letěli. Já jsem si koupil XPečka a jsem maximálně spokojen Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
W7 jsou v pohode
je to jako kdyz se z 98 preslo na XPcka - tim myslim z Vist na W7


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: Jmena lodi nejde a nejde 
[quote="Lotrando"][quote="Voren"][quote="Lotrando"]Zdarec vlci
Tak jsem si to tady procetl a zkusil toho SH3 Comandera a porad mi nechodi jmena lodi at je zaskrtavam jak chci porad je nikde nevidim po navratu z mise mam vzdy jen kategorii lode a uz ne jmeno nebo tak, neda se to nekde nakopirovat manualne ? Ostatni mi jde muzu si menit Jmeno ponorky, hlidkovej ctverec, jen ty jmena mi nejdou.
Mam SH3 + 1.4b + tGW + Comander[/quote]

názvy lodí se ti zobrazují v personal listu, tam se do stanes taky pres commandera :wink: přímo ve hře jsem je taky nevidel[/quote]

Jezis tak to sem to blbe pochopil dik moc ten personal v commanderu sem teda uplne prehlid.[/quote]

Jak se dostanu do toho personal listu?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Sh commander 
Very Happy Tak pani dustojnici      dik Vsem za toto uzasne forum ,Ale hlavne dekuji za zpoustu info nejen k ponorkam ale i k popisu commandera ktery z sh3 dela opravdu simulator.vsem jeste jednou diky.


_________________
Vzavam hlubokou uctu vsem namornikum, kteri padli za 2svetove valky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 6 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.