Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 4 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
SH3 Commander - Návod
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
messer napsal:
To Wara:Myslis,ze by pomohl reinstal Commanderu? Confused

no nevím, buď to může být chyba v něm, a nebo v nějakém jeho nastavení, ale to píšeš že máš ok...
volba která zapřičiňuje to vypisování jmen lodí- - Use real ships names in patrol logs


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Uz jsem to preinstaloval,¨ted to zase slape v poho.... Cool


_________________

Nejhorší je srážka s blbcem.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
mohl by mi prosim nekdo poslat link na download SH3 commandera, na tech strankach kam odkazujou linky v tomhle threadu uz nejspis neni a google mi nepomohl. diky


Citovat
Příspěvek  
Ragnos napsal:
mohl by mi prosim nekdo poslat link na download SH3 commandera, na tech strankach kam odkazujou linky v tomhle threadu uz nejspis neni a google mi nepomohl. diky

Tady nekdo neumi Googlovat  Wink
http://hosted.filefront.com/Wolfehunter/2238729


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Nazdar moje malé štičky(Jak říkával kapitán Šťastné štiky...To byl tééééda "super" film:-)

Omlouvám se...teď trochu legrace z jiného soudku.
Hrál jsem půl roku SH3 bez Commandera a bez patche (tuším že)1.4.A pokaždé když jsem přijel z patroly dostal jsem určitý počet medailí a povýšení pro posádku...Teď s Commanderem a patchem 1.4 nedostala posádka kromě válečné ponorkové spony lauter nic.A to mám za sebou už 18 patrol.A výsledky o kterých se mohlo Ottovi jen zdát+ dvojí proniknutí do Scapy ,aby Gunther Prien záviděl:-)Nevíte proč?A pokud možno nechci dávat posádce medaile přes Commandera,mám takové tušení že se to realistice moc neblíží,aby kapitán rozdával posádce Rytířské kříže....

Díky za odpověd.
Plavbě zdar!

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
mysak_bob napsal:
Ragnos napsal:
mohl by mi prosim nekdo poslat link na download SH3 commandera, na tech strankach kam odkazujou linky v tomhle threadu uz nejspis neni a google mi nepomohl. diky

Tady nekdo neumi Googlovat  Wink
http://hosted.filefront.com/Wolfehunter/2238729


Sorry, ale tenhle odkaz uz momentalne taky nefunguje ...

Pánové, nemáte někdo FUNKČNÍ odkaz, kde by se dal commander stáhnout?? Díky moc a lovu zdat!


Citovat
Příspěvek to pavlasta: 
kua, chlapi,
vy neumite Googlovat
za 3 minuty neni co resit

http://hosted.filefront.com/Wolfehunter/2238729

EDIT: aha, je to stejny jako predchozi
akorat ted je uz v.3.1



Naposledy upravil mysak_bob dne 17. 10. 2008, 23:29, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tady asi nebude problém s googlováním, ale s neznalostí Filefrontu a jeho problémů... Můsíš zkrátka ignorovat hlášení o chybě a klikat a klikat... jednou se to stáhne Wink


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Günther Königg napsal:
Tady asi nebude problém s googlováním, ale s neznalostí Filefrontu a jeho problémů... Můsíš zkrátka ignorovat hlášení o chybě a klikat a klikat... jednou se to stáhne Wink


Jo, jo problem byl se stahovanim z Filefrontu. Stahnul jsem to nakonec z proxify.info podle tohoto navodu: http://www.fifa.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=1550

Mam ted ale pro zmenu problem se spuštěním - hlásí mi to "invalid filename". Nevite v čem je problém???

Na PC mam Visty. Diky.


Citovat
Příspěvek Download 
Tady se dá stáhnout:
http://www.subsim.com/subsim_files/patches2005_sh3.html


_________________

Plujeme na Západo-Východ Smile
Neplavím se na ponorce ale na U-BOATu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Není náhodou nějde na fóru čeština ke commanderovi. Já to prohlížím a nic nenacházím ale připadá mi, že se mnou před tím, než jsem o SH3 přišel mluvil česky.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
muzu naistalovat comandera a hrat prez nej ,kdyz uz budumit rozjetou misi prez sh3+tgw?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek to Johann 
nainstalovat můžeš, spouštět hru přes SH3 Commandera pokud jsi už vyplul na misi se vřele nedoporučuje  Wink .

Vlastně se nedoporučuje dělat jakékoliv změny ( přidávání modů, odebírání modů, úpravy nastavení SH3 Comm. apod).

Následuje nestabilita, pády hry, v lepším případě drobnější vady  Confused ....

Bezpečně lze dělat změny pokud jsi v přístavu ( + tip : veškeré změny typu posádky vybavení ponorky apod ) dělat
po nahrání autosave "in base before mission" . Při změnách při nahrání pozice "in base after mission" to občas blbne ;) )

EDIT: Quote  Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 24. 11. 2008, 15:27, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Vyšla nová verze SH3 commander, v3.2...

http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=147237

alternativní download TADY

Mezi novinky patří mimo jiné info o vámi potopené lodi ( náklad, posádka... ), možnost úpravy záznamů o potopení ( připsání vlastních poznámek - poškozená loď, eskorta aj. a také kompatibilita i s jinými prohlížeči.



Naposledy upravil Sarroth dne 23. 01. 2009, 19:31, celkově upraveno 1 krát.

_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Zdravím ponorkáři!
V SH Commanderovi je možnost výpadku nebo poškození systémů ponorky a možnost sabotáží.
Mám to nastavené. Nevím ale jak se toto projevuje. Pár hlídek dozadu mi ale nešlo dát nejvyšší rychlost.
Když jsem se vynořil nebo jsem chtěl při kontaktu lodi nadeplout a dal na nejvyšší rychlost, ukazatel mi sjel na nulu
a a ponorka začla spomalovat. Pár lodí mi uteklo,  protože bylo počasí pod psa a můj max byl tak 10 uzlů. Mad
Posádka nic nehlásila.
Další misi se to už neopakovalo.  

A hned další misi trvalo motoru zjevně déle naž se rozjel a zrychlil. Aspoň mi to tak připadalo.
I zvuk byl divný.

Nejsem si jistý, jestli se to stalo právě třeba sabotáží nebo blbla hra.
Setkali jste se někdo s něčím podobným?
PC to určitě nedělá. Mám 2GB RAM, procák 2,6 dvoujádro a grafiku 512 RAM.

Nikde na fóru jsem nenašel nic o sabotážích nebo poškozeních v SH Com. a jak se případně projevují.
V hledání mi při zadání sabotáže vyhodilo jen příspěvek o torpédech.
Možná by stálo za to se o těch sabotážích pobavit.

Tak "Dobrý lov". Very Happy


_________________
Potápět a nebýt potopen!


Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 4 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.