Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
SH3 Commander - Návod
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
To mě připomíná, že je třeba udělat menší update pro v. 2.7


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ahoj. Tak som si tam sekol SH3 Commandera. Výborná vecička. Umožní fakt hodne nastavení. Mám otázku k jednému z nastavení. Dal som si v nastaveniach Correct U-boats availability dates, čiže chcem aby mi sprístupňovalo nové ponorky a vylepšenia podľa skutočnosti ako v období WW2. Neviete mi poradiť kde by som zistil  a získal prehľad v ktorom období mi aké ponorky a vylepšenia bude pridávať?  V sekcii Prehľad nemeckých ponorkových flotíl som niečo vyčítal a aj v sekcii Prehľad nemeckých ponoriek, ale nie som si istý že SH3 Comm postupuje podľa týchto údajov. Takto to vyzerá že by som na ponorke v 1. flotile mal do roku 1941 jazdiť len na type II. Asi sa dám preradiť  Laughing

BTW - ja mám domovský prístav v 1. flotile Wilhelmshaven (presný názov si momentálne nespomínam) a nie Weddigen resp. Kiel alebo Brest  Shocked   Je to možné?


_________________
sonar KTO MEČOM BIJE, MEČOM I HYNIE sonar
______________ Kapitan ______________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To Sith   Dostupné vybavení k určitému datu najdeš v hře samotné,když vylepšuješ ponorku tak v pravo dole klikni na ten symbol a otevře se stránka.Otázkou ovšem zůstává co s tím skutečně SH3Comm +třeba GWX dělají Question



Naposledy upravil Herr Flick dne 07. 04. 2007, 16:41, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Herr Flick napsal:
Dostupné vybavení k určitému datu najdeš v hře samotné,když vylepšuješ ponorku tak v pravo dole klikni na ten symbol a otevře se stránka.Otázkou ovšem zůstává co s tím skutečně SH3Comm +třeba GWX dělají Question


S tim mody bohužel nedělaj nic mam GWX 1.3 a hraju pres Commandera a ta dostupnost v tom stromu upgradu je podle Defaultu takže už skoro rok mam mit na mem XIB Tover X2 ale bohužel mam pořad jen 1


_________________
Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout.
Pink Floyd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Presne to som mal na mysli. Začal som hrať v default, rok 1939 1. flotila, typ IIA. Skončil som prvú hliadku a pred začatím druhej hliadky mi to ponúklo už VIIB. Začal som hrať odznovu cez Comander a po prvej, na začiatku druhej hliadky mi to neponúklo ani prd navyše.  Rolling Eyes

To Herr Flick: Ja som si tú tabuľku s vylepšeniami pozrel už pred mojím dotazom, ďakujem. Práve preto sa pýtam či niekto nevie podľa čoho, akého systému vlastne Comander sprístupňuje vylepšenia, aby som vedel čo ma kedy čaká. Som zvedavý či mi ešte v roku 1939 dovolí aspoň typ VIIB.  Rolling Eyes


_________________
sonar KTO MEČOM BIJE, MEČOM I HYNIE sonar
______________ Kapitan ______________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Sith napsal:
Presne to som mal na mysli. Začal som hrať v default, rok 1939 1. flotila, typ IIA. Skončil som prvú hliadku a pred začatím druhej hliadky mi to ponúklo už VIIB. Začal som hrať odznovu cez Comander a po prvej, na začiatku druhej hliadky mi to neponúklo ani prd navyše.  Rolling Eyes

To Herr Flick: Ja som si tú tabuľku s vylepšeniami pozrel už pred mojím dotazom, ďakujem. Práve preto sa pýtam či niekto nevie podľa čoho, akého systému vlastne Comander sprístupňuje vylepšenia, aby som vedel čo ma kedy čaká. Som zvedavý či mi ešte v roku 1939 dovolí aspoň typ VIIB.  Rolling Eyes


U II v 39 můžeš začít ze VII,ale u I na VII budeš pořebovat renown,asi 6500 (asi tolik).

vlastne Comander sprístupňuje vylepšenia, aby som vedel čo ma kedy čaká

To nevím...


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
nevíte někdo, jestli se má spouštět sh3 pokaždé přes commandera, aby se využilo všech jeho výhod, nebo to stačí jen nastavit (jednou spustit)a potom spouštět klasicky přes ikonu sh3. Tím výhody myslím náhodnost poškození, převelení posádky atd.


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Voren napsal:
nevíte někdo, jestli se má spouštět sh3 pokaždé přes commandera, aby se využilo všech jeho výhod, nebo to stačí jen nastavit (jednou spustit)a potom spouštět klasicky přes ikonu sh3. Tím výhody myslím náhodnost poškození, převelení posádky atd.


Myslím že je velmi doporučeno spouštět hru přes COMM,já to tak aspon dělám.Když chceš něco změnit tak stejně musíš dát rollback,na subsimu je skoro co 14 dní něco nového , co se mě líbí a co chcu v hře mít.


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Začal jsem to tušit, když jsem to párkrát spustil přes CMDR, že se děje pokaždé něco nové jiné(zvlášť mezi hlídkami).  Neměl jsem v tom tak úplně jasno a nikde jsem to tady neviděl. Každopádně diky.


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Voren napsal:
Začal jsem to tušit, když jsem to párkrát spustil přes CMDR, že se děje pokaždé něco nové jiné(zvlášť mezi hlídkami).  Neměl jsem v tom tak úplně jasno a nikde jsem to tady neviděl. Každopádně diky.


Ale jestli chceš použít COMMa, nepůjde ti asi liga Exclamation


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Před ligou dávám rollback, zatím nebyl problem. Kdyby šla dvojí instalace Sh3, měl bych jednu ligovou, a druhou upravenou.(někdy hodně dávno jsem četl, že to jde, akorat savy jsou společné, což by v případě ligové verze nebylo potřeba řešit, ale už fakt nevim jestli to tak je)



Naposledy upravil Voren dne 14. 05. 2007, 07:32, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
A navíc používam Commandera jen kvůli úpravě zrychlení času, eventuality u posádky, vylepšení ponorky a náhodné události, jinak vše ostatní (jako zbraně atd.) nechávám výhradně na tGW. Tak si myslím, že by se to s multiplem nemělo nijak křížit a vadit to.


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Jmena lodi nejde a nejde 
Zdarec vlci
Tak jsem si to tady procetl a zkusil toho SH3 Comandera a porad mi nechodi jmena lodi at je zaskrtavam jak chci porad je nikde nevidim po navratu z mise mam vzdy jen kategorii lode a uz ne jmeno nebo tak, neda se to nekde nakopirovat manualne ? Ostatni mi jde muzu si menit Jmeno ponorky, hlidkovej ctverec, jen ty jmena mi nejdou.
Mam SH3 + 1.4b + tGW + Comander

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: Jmena lodi nejde a nejde 
Lotrando napsal:
Zdarec vlci
Tak jsem si to tady procetl a zkusil toho SH3 Comandera a porad mi nechodi jmena lodi at je zaskrtavam jak chci porad je nikde nevidim po navratu z mise mam vzdy jen kategorii lode a uz ne jmeno nebo tak, neda se to nekde nakopirovat manualne ? Ostatni mi jde muzu si menit Jmeno ponorky, hlidkovej ctverec, jen ty jmena mi nejdou.
Mam SH3 + 1.4b + tGW + Comander


názvy lodí se ti zobrazují v personal listu, tam se do stanes taky pres commandera Wink přímo ve hře jsem je taky nevidel


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Jmena lodi nejde a nejde 
Voren napsal:
Lotrando napsal:
Zdarec vlci
Tak jsem si to tady procetl a zkusil toho SH3 Comandera a porad mi nechodi jmena lodi at je zaskrtavam jak chci porad je nikde nevidim po navratu z mise mam vzdy jen kategorii lode a uz ne jmeno nebo tak, neda se to nekde nakopirovat manualne ? Ostatni mi jde muzu si menit Jmeno ponorky, hlidkovej ctverec, jen ty jmena mi nejdou.
Mam SH3 + 1.4b + tGW + Comander


názvy lodí se ti zobrazují v personal listu, tam se do stanes taky pres commandera Wink přímo ve hře jsem je taky nevidel


Jezis tak to sem to blbe pochopil dik moc ten personal v commanderu sem teda uplne prehlid.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.