Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Otevírání torpédometů
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Otevírání torpédometů 
Měl bych jeden patrně dost hloupý dotaz - kterak otevírat více torpédometů najednou ? Otevírám vybraný vždy pomocí "Q", pokud ale otevřu další, tak ten původní se uzavře (ověřeno pohledem zvenku). Není to nic moc fatálního, ale nedávno jsem narazil a TF a poslat 4 torpéda po jednom, když cíl si to fičí 25 uzlů je velmi obtížné...

 Používám orig. SH3, už ve verzi 1.4. + automatické zaměřování...

Předem díky


Citovat
Příspěvek Re: Otevírání torpédometů 
Nastav v TDC(obrazovka nastavení torpéd) salvu, pak "Q" tuším otevřeš všechny najednou. Některé mody dokonce dovolují salvu jen 2, 3 torpéd.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ok, zkusím to.

   Díky za bleskovou odpověď  Smile


Citovat
Příspěvek  
Já se připojím skromným dotazem: O které mody se jedná? Systém všechny nebo jeden torpédomet mi docela vadí.


_________________

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
citace:
Sarroth :Některé mody dokonce dovolují salvu jen 2, 3 torpéd.

citace:
Ragnnar: Já se připojím skromným dotazem: O které mody se jedná? Systém všechny nebo jeden torpédomet mi docela vadí.


Tak teď nevím, zda-li jsem vás přesně pochopil, ale už od základního SH 3 lze v TDC nastavit, které hlavně budou odpáleny, 2,3, nebo všechny. Jedinnou vadou je, že přepínač kombinací odpalu neobsahuje všechny kombinace, takže nelze pálit salvou torpédomety I,II,III, ale třeba jen kombinace I,III,IV atd. Kvůli tomu si nabíjím stejný druh torpéd do hlavní I,IV a II,III, zatímco defaultně mi je to cpe do I,II a III,IV. Nevšiml jsem si, že by nějaký Mod měl na tohle vliv. Prostě když člověk přepne na salvu, tak se mu přepínač hlavní změní z jednotlivých hlavní na kombinace hlavní.

Von Neubystricz: Já to dělám tak, že kliknu pravým tlačítkem myši na zbraňového důstojníka a "octneš" se u TDC v centrále. Uvidíš tam panel s kontrolkama hlavní, pod každou je páčka na otevření/zavření hlavně. Kliknutím levým na páčku otevřeš hlavně dle libosti, klidně všechny naráz.





Naposledy upravil Riptor von R.I.P. dne 27. 11. 2007, 16:06, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Pochopil jsi to dobře: přiznávám, jsem lama  Embarassed  dva roky to hraju a nevyzkoušel jsem všechny možnosti nastavení.  Exclamation  aspoň, že jsem našel jak programovat torpéda   Wink


_________________

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
A u mě to je tak že na defaultu jsem odehrál jen jednu kampaň a to první a tenkrát jsme se o nějakou salvu ještě rozhodně nezajímal. Proto to mám spojené až s mody a od defaultu bych to nečekal. Proto to "některé mody".  Wink


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
hele lidicky je tady nekde na foru manual k torpedum?...snazim se strilet pomoci periskopu ale prijde mi ze ty torpeda sou ozraly...a kdyz uz trefim cil tak ho to podplavalo...no jako fakt masakry hra:-D, ale ty torpeda me zacinaji stvat...potrebuju se je naucit strilet a pak muzu jit neco hrat:-D....jo a pak sem se chtel zeptat na tutorialovou misi "atack convoy" jako prvni chci znicit ten destroyer ale nez k nemu doleti torpedo tak si zrychli ze 4 na 17 uzlu a moje torpedo je nahrany...tak jestli na to nemae nejakou fintu...moc dikes


Citovat
Příspěvek  
to Darked:


Jedině akustické torpédo  Cool



Naposledy upravil mysak_bob dne 29. 06. 2012, 21:53, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hogen a ZiiP_  Laughing

k tématu: Překvapuje mě že tak zkušení lidi tady na foru, co ví absolutně všechno o hře, ale neví že default normálně obsahuje spoustu vychytávek. A salva u defaltu funguje úplně stejně jako v tGW  Wink Dohrál tady někdo vůbec default hru do konce?  Confused

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Proč?? Smile


_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Z důvodu objektivnosti.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.