Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Ponorka pro US a GB
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Re: A je aj nejaká iná ??? 
spieler napsal:
Ydar námorníci !
Tú us ,gb ponorku som si stiahol a funguje v hre ,síce som ju ešte nestretol ale keď sa mi to podarí tak ju aj taranujem .Ale yaujímalo bz ma či sú aj iné typy ponoriek ???? Confused


Bohužel už dlouho koluje jen tahle jedna.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
Andreas von Ertztete napsal:
No lidi, tak včera večer mne torpédovala u LOCH EVE Britská ponorka


No tak jsi první  Laughing

No jo ale já jí chtěl dostat, ne že ona sejmula mne... Embarassed  Rolling Eyes ale teďka na ní číhám u loch Eve..uvidíme kdo z koho. Shocked  Very Happy


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: A je aj nejaká iná ??? 
spieler napsal:
Ydar námorníci !
Tú us ,gb ponorku som si stiahol a funguje v hre ,síce som ju ešte nestretol ale keď sa mi to podarí tak ju aj taranujem .Ale yaujímalo bz ma či sú aj iné typy ponoriek ???? Confused


Beru zpět, právě jsem přišel na Balao(no moc real to není):



_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Asi jezdim na spatny mista bo ja nepotkal este ani vlastni ponorku  Embarassed

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
312_Cherry napsal:
Asi jezdim na spatny mista bo ja nepotkal este ani vlastni ponorku  Embarassed

Jen se neboj, však ona Ti nějaká cizí prověří úhořem trup ponorky Laughing  Laughing


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek MEINE LIEBE HERREN !!! WIR HAEBN NEUE FEINDEN ZUR SEE !!! 
Zdar námorníci !!!
Tak aby sme neboli tak sami v šírich a krutýchmorských diaľavách našiel som nám zopár súperov presnejšie dve ponorky spojensov Twisted Evil  Twisted Evil  (ameriskú a britskú ) a aby sme neboli v úplnej biede aj jednu japonskú  Very Happy  Very Happy !!
Sú síce viditeľne nemeckého základu (ale nič lepšieho som zatiaľ nevidel )aspoň to bude fér boj (s prihliadnutím na kvalitu US a GB ponoriek Very Happy ).
Sú na tejto adrese : http://www.ebort2.co.uk/ .
Tak im dajte čo im patrí a čo sa  do mich vmestí Twisted Evil !!!!

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: MEINE LIEBE HERREN !!! WIR HAEBN NEUE FEINDEN ZUR SEE !! 
spieler napsal:
Zdar námorníci !!!
Tak aby sme neboli tak sami v šírich a krutýchmorských diaľavách našiel som nám zopár súperov presnejšie dve ponorky spojensov Twisted Evil  Twisted Evil  (ameriskú a britskú ) a aby sme neboli v úplnej biede aj jednu japonskú  Very Happy  Very Happy !!
Sú síce viditeľne nemeckého základu (ale nič lepšieho som zatiaľ nevidel )aspoň to bude fér boj (s prihliadnutím na kvalitu US a GB ponoriek Very Happy ).
Sú na tejto adrese : http://www.ebort2.co.uk/ .
Tak im dajte čo im patrí a čo sa  do mich vmestí Twisted Evil !!!!

Jsi šikulka, nacpu je tam a uvidíme co to udělá Very Happy  Very Happy


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: MEINE LIEBE HERREN !!! WIR HAEBN NEUE FEINDEN ZUR SEE !! 
Andreas von Ertztete napsal:
spieler napsal:
Zdar námorníci !!!
Tak aby sme neboli tak sami v šírich a krutýchmorských diaľavách našiel som nám zopár súperov presnejšie dve ponorky spojensov Twisted Evil  Twisted Evil  (ameriskú a britskú ) a aby sme neboli v úplnej biede aj jednu japonskú  Very Happy  Very Happy !!
Sú síce viditeľne nemeckého základu (ale nič lepšieho som zatiaľ nevidel )aspoň to bude fér boj (s prihliadnutím na kvalitu US a GB ponoriek Very Happy ).
Sú na tejto adrese : http://www.ebort2.co.uk/ .
Tak im dajte čo im patrí a čo sa  do mich vmestí Twisted Evil !!!!

Jsi šikulka, nacpu je tam a uvidíme co to udělá Very Happy  Very Happy

No tak jsem je tam nacpal, ale jsou to ty samé co tam už mám....S-Class


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No hoši je to trapné, ale ta sviňa nejde znicit a co hůř - pod vodou ani nad vodou se nedá locknout do zaměřovače.
Potkal jsem ji znovu u Loch Eve a poslala mě opět do kitek, ale to jsem po ní vystřílel snad všechno... torpéda plula kolem a žádné nezasáhlo... Evil or Very Mad


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jeslti ste si nevšimli, tak ta americká a japonská ponorka z http://www.ebort2.co.uk/ je přímo pro hráče. Když to totiž votevřete ještě zabalený a podiváte se tam do složek co tam sou tak zjistíte že to je místo ponorky VIIB a ta americká místo IIA. Proto je na ncih vidět ten německej design. Sou to jenom pozměněnný modely.

Jo a ještě něco ta funkční ponorka z Rapidsharu uvedená na začátku tohodle topicu mi nejde stáhnout (na Rapidsharu už neni Crying or Very sad )

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek Co se týče zkušeností s enemy submarines... 
Zkušenost se spojeneckými ponorkami mám 2.

1, Narazil jsem v noci za hooooodně hnusnýho počasí na jednu americkou třídy Gato kousek od floridy, naštěstí mne nezpozorovala a tak jsem provedl hladinovej útok. Normálně šla locknout, ponor 1,5 metru a šla do kytek. V sekci screenshotů jsem na ni dával odkazy.

2, Když jsem vyčmuchal jeden konvoj západně od Anglie (psal se rok 42), tak ho doprovázela jedna anglická mrcha S-class. Nijak zvlášť jsem si jí nevšímal, odpálil jsem hlavně na obchodní lodi a zmizel do 150 metrů. Když jsem se koukal co bude, tak se ponořila a vydala se po mě pátrat spolu s eskortou. Těšil jsem se, že by si jí mohli Tomíci splést se mnou a mohli by jí rozsekat, ale nějakým zázrakem jí rozeznávali a neútočili na ní. Když to eskorta zabalila, tak i ona se vynořila a zmizela zpátky za konvojem.


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak to je teda docela hustý Shocked

No jo taky bych tam chtěl mít nepřátelský ponorky, ale ten první odkaz neni už funkční, tak kde teda tendle mod seženu?prosim, poraďte mi někdo

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak sem se porozhlídnul na netu a možná sem to našel, ale nejsem si jistej, mělo by to bejt asi to samý co bylo na rapidsharu, jenaž tam to už neni. tak to du teď vyzkoušet

Tady je na to vodkaz: http://files.filefront.com/SclassUS+sub7z/;7300068;;/fileinfo.html

snad to bude fachat Cool

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
nepřátelské ponorky jsou obsaženy třebas v GWX, čím pozdější verze(1.03), tím víc jich tam asi je Smile


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Přesně tak jak píše Wara, v GWX je Gato a S-class. ale zas tak dramatické to snimi není, potkal jsem je poze dvakrát. Ale je pravdou, že okolo přístavů se příliš nemotám, takže těm mrchám ani nedávám moc příležitostí mě střetnout.


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.