Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Trigger Maru - TM
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
ludass napsal:
neví někdo jak obejít ten limit s palivem?mě to tu hru prostě kazí!!!!!!! Sad


počítám že stejně jako v základní hře jde vše nastavit v cfg  Wink


 Arrow  http://silenthunter.czweb.org/forum/viewtopic.php?t=680

ten mod jsem nezkoušel takže nevím ale teoreticky by to mělo jít.
umístění souboru gameplay.cfg bude možná trochu jinde takže možná to bude chtít trochu hledat  Very Happy

a co se týče realistiky tak si představujte že jste natankovali z cisternové ponorky/lodě na smluveném místě tak jak tomu bývalo Laughing



Naposledy upravil orsic dne 16. 11. 2007, 14:15, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No Buildere nenašel jsi to tu(TM) proto, že jako veterán tGW máš pařit RFB Laughing Nicméně proč jsem tu. Zkus to trošku všechno pofackovat do prvního příspěvku a někdo to tady poté pročistí. At to má pěkný "chlíveček".   Wink
No a nebo pokud ti to jako autoru nevadí,  rovnou všechno udělá někdo z mods(přeci jen editaci máme lehčí).



Naposledy upravil Sarroth dne 04. 12. 2007, 22:11, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No podařilo jse mě Tm trochu počeštit nyní se jí snažím hrád ale nikde jsem nenašel jestly odstranuje největší problém sh4 a to ukončení hry v půly a to i při dobrých výsledcích , to mě vždy velmy flustrovalo. Pokud to tu někde je tak se velmy omlouvám ale na své U-198 nemam pc tak tu moc nejsem  Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
to hiroc: TM jsem zkoušel jen krátce nicméně si myslím, že stejně jako RFB i TM toto opravuje a pokud ne TM pak určitě RSRD. Wink


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
to hiroc: TM jsem zkoušel jen krátce nicméně si myslím, že stejně jako RFB i TM toto opravuje a pokud ne TM pak určitě RSRD. Wink



To je moc fajn zkoušel jsem to nedávno v angličtině a zdá se me to velmy dobré sice tam jsou pořád nějaké nedodělky ale to bude fajn ps. je tu nějaký seznam  oprav a vylepšení TM ? (v češtině)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
- aktualizováno a čeká na dobrovolný překlad


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To se na nové TM hned kouknu na subsim a hned jak budu mít čas se do toho dám musím přiznat že nyní nemám moc času ale vynasnažím se to dát nějak dohromady měl bych mít něco už rozdělaného z předchozí verze tak jak to bude mít nějakou bernou podobu tak dám vědět .

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem tu zas:- ) Chtěly jste češtinu na TM a tak jsem ji vytvořil přeloženo je snad vše a pokud na něco narazíte tak dejte vědět, češtinu jsem tvořil na Trigger Maru Overhaul 152
Bez dalších modů ,velikost je necelých 16mb zabalená . Je to zas na letecké poště tak pokud to Sarroth šoupne na lepší tak to bude dost dobré a zato mu děkuji .
Jinak nyní se plně vrhnu na Operation Monsun spojenej RSRDC_V355 abychom měly něco na UBM

Jo a zde link na TM CZ : http://leteckaposta.cz/108268673

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak vyšla nám nová verze Trygger Maru 1.7 bohužel ale nejsem schopen jí ze stránek subsimu stáhnout tak pokud máte někdo možnost nějakého alternativního zdroje na tuto novou verzi tak sem sní  Very Happy


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek TMO 1.7 
Pre všetkých kapitánov link na TMO 1.7

link : http://www.silenthuntermods.com/supermods/TMO/TriggerMaru_Overhaul_17.7z


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Skvělá práce kapitáne velmi děkuji super Osobně bych tuto modifikaci stáhl ze zdroje na subsimu ale nyní tam proběhly nějaké změny a nemohu stahovat žádné modifikace které jsou uloženy na jejich vlastním foru snad se to brzo pořeší .


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Podľa všetkého na sťahovanie módov zo subsimu je potrebné byť tam registrovaný. Aký dôvod na to mali alebo majú je ťažko povedať.


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek dotázek???? 
Co vše musím dát na čistou originální CS SH4 Wolves of the Pacific, aby teto mód pěkně fungoval. Děkuji předem páni kapitáni a doufám, že po svátcích jste v plné kondici.


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Taky přidám dotaz 
Po nainstalování TM_Overhaul v 1.7 se mi nějak zcela změnilo ovládání nastavení torpéd(asi nejsem sám).Torpeda se nastavují v jakémsi kroužku, tož dobrá ,ale kurńa nemohu přijít na to, jak nastavit hloubku torpéd.Nebo to nelze ?Hledal jsem hledal, ve hře ,ale nic nenašel.Hledal jsem hledal , zde řešení, ale nic nenašel.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek to elksar 
patch 1.4 + datadisk Uboot Missions 1.5


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.