Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
čestina na verzi 1.4 silent hunter
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
...a je rozhodně kvalitnější,  prostě selbsterstellten Very Happy ;)


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Mrkvička napsal:
proč poníženě??? jednou, když jsem se taky na něco ptal, tak mi odpověděli že jsou tu od toho aby pomáhali ostatním při hraní SH tak jsem se taky podělil o své poštřehy....  Winkpřeju hodně BRT Smile Wink
Ja to tak nemyslel..... Cool ,diky moc,s tem BRT to nebude tak horke,vice nez 45000 BRT jsem jeste nemel.... Embarassed


_________________

Nejhorší je srážka s blbcem.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
messer napsal:
Ja to tak nemyslel..... Cool ,diky moc,s tem BRT to nebude tak horke,vice nez 45000 BRT jsem jeste nemel.... Embarassed

Neboj to příjde, já sem si taky musel pěkně dlouho počkat počkat na 50 000 BRT, až v nějaký 10. hlídece jsem potkal velkej konvoj, v tý době to byla ještě pohoda. Ale taky jsem si myslel že zase ostrouhám. Nakonec jsem potopil 3x T2 a cestou domu jsem střílel na všechno co se hlo.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Mrkvička napsal:
Mě se to taky stalo...měl jsem zkrátka špatnou češtinu a bohužel jsem si nezálohoval soubory, které to přemazávalo tak pomohl jen reinstal a dal tam jinou čěštinu...já používám tady tuto: http://bonusweb.idnes.cz/download/stare/article.old.idn?filename=/cedic/s/silenthunter3verze14cz.zip


Zdravim tu cestinu z bonuswebu som si stiahol ale neviem ako ju dam do hry uz som to skusal roznymi sposobmi ale bolo to na nic a cestinu v SH3 este stale nemam....(a to sa ju tam pokusam dat uz tyzden!!!)
Prosim ta mohol by si mi krok za krokom vysvetlit ako ju tam mam dat?
Za tvoju alebo akukolvek odpoved predom VEEEELMI DAKUJEM!!! Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad


_________________
......
.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: Mimochodem 
ad donitz:
PvonR napsal:
Čeština z tGW či GWX se dá na 1,4 taky použít. Viz Mody Návod je přiložen. Idea


teď už to je myslím že přes JSGME


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Dakujem za pomoc ale na takeho hlupaka v oblasti pocitacov ako som ja je to ajtak velmi zlozite,ja by som potreboval len povedat kam a ako mam dat tu cestinu z bonuswebu... Confused  PROSIIIIIM!!!! Crying or Very sad


_________________
......
.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
viz můj předchozí post Wink http://www.silenthunter.cz/shcz/download.php najdeš si tgw 1.1 cz (nebo taky gwx 3.0 cz) a dáš stánout, rozbalíš a nakopčíš do jsgme, pak jen aktivuješ a čeština je ve hře ;) Wink



Naposledy upravil Buggy dne 18. 04. 2009, 09:21, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.