Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
čestina na verzi 1.4 silent hunter
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek čestina na verzi 1.4 silent hunter 
čau a dikyyy předem za odpoved ale naistaloval sem do SILETN HUNTER 3 update a nevite nekdo jeslti je na to nejaka cestina????????


Citovat
Příspěvek  
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=229



Naposledy upravil mysak_bob dne 28. 03. 2008, 11:57, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Když už jsme u toho, má někdo češtinu, která překládá i texty u startovacího okna hlídky (historická data, počet potopených BRT a ponorek)? Měl jsem, ale po reinstallu jsem jí už nenašel. Dík.


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ravel napsal:
Když už jsme u toho, má někdo češtinu, která překládá i texty u startovacího okna hlídky (historická data, počet potopených BRT a ponorek)? Měl jsem, ale po reinstallu jsem jí už nenašel. Dík.


U modů CZ většinou nefunguje všude(změna textů)


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Cestina 
Ahoj vsem,stala se mi nemila vec....musel jsem preinstalovat SH3,nainstaloval jsem cestinu,ale zmizely mi hlasky sonaristy o vzdalenosti lodi.....napr.jsem potopeny,jde po me DD,ale kdyz dam povel aby mi sonar (hydrofon) hlasil polohu DD,tak se mi objevi jen: SO:.........a nic.Muze nekdo poradit?Predtim mi to fungovalo... Sad  Question


_________________

Nejhorší je srážka s blbcem.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
messer stále NYGM? CZ je pro default SH3? Tak pak to bude klasika, NYGM určitě upravuje TXT takže CZ je prostě přepíše..smaže.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
messer stále NYGM? CZ je pro default SH3? Tak pak to bude klasika, NYGM určitě upravuje TXT takže CZ je prostě přepíše..smaže.
Ahoj,ja ted jedu SH3+patch 1,4+RUB,tak mi to vyhovuje nejvice,jen me stvou ty prazdne hlasky....nevim,co se mi deje nad hlavou.........ze bych propustil sonaristu? Very Happy  Very Happy  Very Happy  Idea


_________________

Nejhorší je srážka s blbcem.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Cestina 
messer napsal:
Ahoj vsem,stala se mi nemila vec....musel jsem preinstalovat SH3,nainstaloval jsem cestinu,ale zmizely mi hlasky sonaristy o vzdalenosti lodi.....napr.jsem potopeny,jde po me DD,ale kdyz dam povel aby mi sonar (hydrofon) hlasil polohu DD,tak se mi objevi jen: SO:.........a nic.Muze nekdo poradit?Predtim mi to fungovalo... Sad  Question


To mně jeden čas hlásil : Hloubka     metru. Hloubka    metru.


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek Re: Cestina 
Ravel napsal:
messer napsal:
Ahoj vsem,stala se mi nemila vec....musel jsem preinstalovat SH3,nainstaloval jsem cestinu,ale zmizely mi hlasky sonaristy o vzdalenosti lodi.....napr.jsem potopeny,jde po me DD,ale kdyz dam povel aby mi sonar (hydrofon) hlasil polohu DD,tak se mi objevi jen: SO:.........a nic.Muze nekdo poradit?Predtim mi to fungovalo... Sad  Question


To mně jeden čas hlásil : Hloubka     metru. Hloubka    metru.
To mi dela taky,ale neni to takova hruza,staci juknout na budik.... Smile


_________________

Nejhorší je srážka s blbcem.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Mě se to taky stalo...měl jsem zkrátka špatnou češtinu a bohužel jsem si nezálohoval soubory, které to přemazávalo tak pomohl jen reinstal a dal tam jinou čěštinu...já používám tady tuto: http://bonusweb.idnes.cz/download/stare/article.old.idn?filename=/cedic/s/silenthunter3verze14cz.zip



Naposledy upravil Mrkvička dne 13. 03. 2008, 17:05, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mrkvička napsal:
Mě se to taky stalo...měl jsem zkrátka špatnou češtinu a bohužel jsem si nezálohoval soubory, které to přemazávalo tak pomohl jen reinstal a dal tam jinou čěštinu...já používám tady tuto: http://bonusweb.idnes.cz/download/stare/article.old.idn?filename=/cedic/s/silenthunter3verze14cz.zip
Diky,mohl by jsi mi prosim jeste poradit,do ktere slozky ty soubory mam dat?Ten soubor Messages nemuzu ve slozkach najit.... Embarassed



Naposledy upravil messer dne 14. 03. 2008, 11:29, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Nejhorší je srážka s blbcem.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
není zač Wink
tvuj HDD/Program files/ubisoft/silent hunter III/data/campaings/ a tam to máš



Naposledy upravil Mrkvička dne 14. 03. 2008, 15:05, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mrkvička napsal:
není zač Wink
tvuj HDD/Program files/ubisoft/silent hunter III/data/campaings/ a tam to máš Wink
Dekuji ponizene...... Very Happy  Idea


_________________

Nejhorší je srážka s blbcem.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
proč poníženě??? jednou, když jsem se taky na něco ptal, tak mi odpověděli že jsou tu od toho aby pomáhali ostatním při hraní SH tak jsem se taky podělil o své poštřehy....  Winkpřeju hodně BRT Smile Wink



Naposledy upravil Mrkvička dne 14. 03. 2008, 15:17, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Mimochodem 
Čeština z tGW či GWX se dá na 1,4 taky použít. Viz Mody Návod je přiložen. Idea


_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.