Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Moře se chová divně
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Ano plně si uvědomuji že tento problém je ve hře jako takové osobně nevím co se ti s tím mořem děje že to svádíš na konfiguraci počítače ale já mám například grafickou kartu od ati ( a ty jsou svímy problémy známé ) a nikterak závažné problémy s chováním moře nemám krom těch znáních že se ti dělá brázda za ponorkou hned v přístavu po spuštění motorů že se zaseknou vlny a stojí jakoby na místě a plno jiných bugů které ani nejnovější patch neodstranil ale tyto dva mody alespoň podle mne plno neduhů ( ne všechny ) odstraní plus že se vymění i plno textur prostě se to moře nejenom lépe chová ale i lépe vypadá .

Pokud máš nějaký specifický problém tak to může být G. Kartou  mě to u Geforce fx5200 dělalo že byla hladina a pod ní jakoby už nebylo nic prostě prázdno jako bych letěl ve vzduchu ale přitom byl pod hladinou no dělala to jen tato karta po její výměně byl klid.


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jde o to, že hra se po reinstalu Windows, chová jinak na tom samém počítači se stejnýmy ovladači, jinak už to říct neumím.
Prostě to s modama nemá nic společného a na to jsem reagoval, to jádro problému tady bylo popsáno si myslim několikrát, a nechci to opisovat.

btw: Nemyslím, že je to problém jaké má kdo železo, ale jaké je nastavení PC


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek zahada 
To mi právě nejde do hlavy, v počitači jsem vubec nic neměnil jen reinstal windows a najednou se sh4 chova uplně jinak než před tím. Do té doby jsem s tím neměl žádné problémy...

I když vlastně problém bude asi jako vždy s těma bláznivejma voknama...



Naposledy upravil ssvd dne 29. 03. 2009, 09:59, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tuto chybu ,doufam ze je to stejna ( bez pohybu kamery - OK ,  pri pohybu kamery - třes ) , jsem dostal po nainstalovani U-boot datadisku . Před tim bylo vše OK . Všechny , kteří mají tuto chybu chápu . Když jste třeba pod vodou a používáte Walthera a čučíte se periskopem při vyšší rychlosti nebo když jste na můstku též při vyšší rychlosti (stačí i 10 uzlů ), tak to vypadá opravdu blbě . Nicméně tuto chybu neřeším - jsem věrný SH3


_________________
S pozdravem Herr Byzantias

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Stále nikdo nepřišel na to co tu chybu způsobuje. Úplně jsem kvůli tomu přestal hrát.
Vše bylo v pořádku a po reinstalu OS to začlo.



Naposledy upravil ssvd dne 15. 03. 2010, 16:13, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Třepe se mi voda 
Ahoj hraju U-boat a 4 a u všeho se mi třepe voda když to přiblížím k ponorce a při normální rychlosti my nad hlavou lítají mraky (plynou až moc rychle)
Díky za radu



Naposledy upravil xxxRobíkxxx dne 04. 07. 2010, 11:13, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
dalsi lenoch  Rolling Eyes
presunuto


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
tak koukám, že to nikdo nerozřešil ? Vzhledem k tyhle graficky "anomalii" jsem prestal SH4 hrat a vratil se k SH3. Ted pluju na SH5 a ejhle....mesic mi to chodilo uplne normalne a pak najednou zniceho nic, stejna anomalie jako v SH4. tohle uz je na lano, more se opet trepe jako sulc, ovladace karty jsem vzkousel menit vsechny, reinstaly nepomahaji, v modech to stopro nebude, chova se to stejne na zakladni verzi stejne jako na modovany... je to nekoukatelny

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
v SH5 uplně to same, moře se chová stejně divně jako v SH4, vlní se zrychleně nebo se třese jako rosol.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zdravím,
SH4 mám nově, asi jeden měsíc a narazil jsem na stejný problém. Jak jsem četl zdejší příspěvky, souvisí to s grafikou, také používám kartu řady Nvidia 8800. Nicméně jsem experimentoval a závěr ze včerejšího dne je ten, že to hodně ovlivňuje nastavení grafiky a popř. použité mody, alespoň u mě. Kmitání se přímoúměrně snižuje s nižším rozlišením hry a co je asi nejzajímavější, tak i nastavením průhlednosti vody v souboru scene.dat. Čím průhlednější, tím menší problém. Asi by se to muselo potvrdit zkoušením na různých sestavách, ale opravdu největší problém mám při nastavení plné grafiky, vysokém rozlišení hry a používání modů ve stylu Environment 5.0 apod.
Co se týče nastavení grafické karty, jsem skoro všechno povypínal a aktuálně mám pouze AA 4x + nějakou drobnost, nevím z hlavy, popř. doplním později. Takže aktuálně se mi problém podařilo skoro vyřešit, se vším tím nastavením a  Environment 5.0, ale s upraveným scene.dat.
Pokud budete něco zkoušet, podělte se o výsledky...
Hezký den L.


Citovat
Příspěvek  
Ještě pořád nikdo an nic nepřišel? Já to kvuli tomu uplně přestal hrát ale občas dostanu hroznou chuť si zase zahrát. Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.