Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Destroyer command
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek online 
U SH2 a DC sem stravil hodne casu a nedam na ne dopustit Twisted Evil  Jen u DC se mi stala taková nemilá věc a to, že kdyz chci hrat pacifickou kampan tak mi hra asi po trech misich spadne, takze sem byl odkazanej pouze na Atlantik  Sad

Kazdopadne sem to hraval kdysi s kamosem ponorka vs destroyer a byla to sranda  Very Happy  , takze kdyby mel nekdo zajem zavalcit po Hamachi necht se ozve Wink


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: online 
Nishizava napsal:
U SH2 a DC sem stravil hodne casu a nedam na ne dopustit Twisted Evil  Jen u DC se mi stala taková nemilá věc a to, že kdyz chci hrat pacifickou kampan tak mi hra asi po trech misich spadne, takze sem byl odkazanej pouze na Atlantik  Sad

Kazdopadne sem to hraval kdysi s kamosem ponorka vs destroyer a byla to sranda  Very Happy  , takze kdyby mel nekdo zajem zavalcit po Hamachi necht se ozve Wink

jo zkusil bych to ale musel bych si oprášit ovládání .... dyžtak se mi ozvi na PM  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: online 
orsic napsal:
Nishizava napsal:
U SH2 a DC sem stravil hodne casu a nedam na ne dopustit Twisted Evil  Jen u DC se mi stala taková nemilá věc a to, že kdyz chci hrat pacifickou kampan tak mi hra asi po trech misich spadne, takze sem byl odkazanej pouze na Atlantik  Sad

Kazdopadne sem to hraval kdysi s kamosem ponorka vs destroyer a byla to sranda  Very Happy  , takze kdyby mel nekdo zajem zavalcit po Hamachi necht se ozve Wink

jo zkusil bych to ale musel bych si oprášit ovládání .... dyžtak se mi ozvi na PM  Wink


No, taky už ani nevím jak se to ovládá, ale určitě bych to po dlouhé době zase zkusil, každopádně to ale chce víc lidí - 1 vs 1 je o ničem.


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
nu, co naděláme,třeba se ještě někdo ozve ...každopádně já mám doma jen originálku DC pokud bych chtěl hrát za uboat tak bych si ji musel letět někde sehnat ...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
tak mám už i destroyer commander takže  můžem zkusit hru u-boot  vs   dd  pokud je jěště zájem.


mimochodem najít ponorku pomocí aktivního sonaru je docela dřina Wink


_________________


Posádka U-1205 ......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
U-3500 napsal:
tak mám už i destroyer commander takže  můžem zkusit hru u-boot  vs   dd  pokud je jěště zájem.


mimochodem najít ponorku pomocí aktivního sonaru je docela dřina Wink



můžem někdy zkusit, ale vzhledem k času (u mně) nevím nevím.....

když sem to dřív hrával, tak sem ponorky vyhledával "sluchem", sonar sem zapínal jen pro upřesnění pozice. Smile


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.