Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 5 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Keby bola WW
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Re: to Otto K. 
mysak_bob napsal:
vsak i ty muzes do Ligy DK  Wink
muzes mit vic instalaci SH3
par kapitanu to tak ma, jednu Ligovou tGW a druhou treba s GWX
   JJ sice Ligu nehram ale mam dokonca 3 instalacie..(GWX,TGW,Clean+1,4 pre hranie po nete) Smile


_________________
"Neprajte si, aby to bolo ľahšie,prajte si, aby ste boli lepší!"



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek !!!!!!! 
no ho já bych hrál rád ale ja ksem se dozvěděl hraje se to třeba od 19 30  3hodiny to máš do 22 30 a pochybuju že mi mamina dovolí takhle být na PC Crying or Very sad


_________________
IXC - U-47 titanic titanic titanic titanic titanic





Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Hans Eckelhaft:Hele,zcela s tebou souhlasim Wink  a ta hlaska"strihat prdeli draty" Laughing z toho sem fakt tady padal ze zidle Laughing  Laughing



Naposledy upravil Helldog von Decrypter dne 15. 05. 2008, 20:20, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek sniper 
já bych nechtěl bejt sniperem. ta vyhlídka, že zajetí=pochod ke zdi Wink , se mi moc nelíbí, navíc ležet celej den bez hnutí no
a po zhlídnutí Das Boot do U-Bootu jen virtuálně Laughing  Embarassed



Naposledy upravil Wilhelm von Tiesenhausen dne 23. 03. 2009, 19:00, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To zalezi len na okolnostiach,ale ja by som asi nastupil na ponorku...
Ale zase ked sa to tak vezme z nasich radov vojnu neprezili 3/4 namornikov a to je dost takze ozaj len od okolnosti... Very Happy  Very Happy  Very Happy


_________________
......
.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Milí válečníci,
za války jen na štábu a jen na štábu hlavního velení v zázemí. Vždycky je lepší potřást pravicí a poblahopřát těm
kteří se náhodou vrátí než tam být s nimi.  Laughing
Jinak co se týká druhu zbraně, je ve válce jedno jestli se utopíte, spadne vám
na hlavu bomba nebo vás třeba sestřelí. Bráno z tohoto pohledu, proč ne zrovna ponorky?  Very Happy


_________________
Potápět a nebýt potopen!


Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Keby bola WW 
Rado napsal:
ako som pisal uz aky je vas nazor , alebo co by ste boli keby ste zili v 2WW ci by ste boli kapitanom ponorky alebo ci by ste vobec chcelli byt nemci?



Tak asi tak - kdybych byl Němec , buď bych sloužil na U-Bootu nebo by jsem chtěl komandovat panzer ( nejspíš panthera ) , popřípadě bych chtěl mít Kar98 s optikou  Smile u Luftwaffe bych chtít nechtěl , páč jsem lehce ( ale velmi lehce )  barvoslepej  Laughing  ( doktor zakázal  Cool )

Jinak můj názor je , že Německo mělo ve WWII tu nejlepší vojenskou techniku , no tedy musím přiznat že někdy ,,soutěžili" třeba s SSSR o nejlepší tank (IS2 vs Tiger , T-34 vs Panther ... ) nebo se spojenci o letadla ( Bf-109 vs Spitfire ) . Co si mysílte vy ?


_________________
S pozdravem Herr Byzantias

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Hlavně měli nejvíc oku lahodící techniku  Surprised


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek to Byzantias 
Mne sa tiež páči Panther ..Fascinuje ma Ausf.F pri ktorom sa uvažovalo na poloautomatickom dele (KwK 44/2 L/70) s kadenciou 40rán/min. čo je už skutočne smrtiaci potenciál.. Nehovoriac v spojení s novou optikou s 15 násobným Zoom-om..  
Ešte by spojenci draho zaplatili za víťazstvo  Confused
Prikláňam sa k Hansovi,Nemci mali priam oku lahodiacu techniku.. (Panther,Jagdpanther,Schwalbinka,U-booty,Bf109m,....)


_________________
"Neprajte si, aby to bolo ľahšie,prajte si, aby ste boli lepší!"



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
No Němci udělali ve vojenství velký pokrok - první útočná puška STG 44 , U-boot XXI , první proudový letoun Me 262 , výzkum raket ,cekově měli výborné maskování ...

Hans Eckelhaft napsal:
Hlavně měli nejvíc oku lahodící techniku  Surprised


Krása a dokonalost , to se spolu nevidí tak často  Laughing  Laughing  Laughing



Naposledy upravil Byzantias dne 10. 05. 2009, 16:57, celkově upraveno 2 krát.

_________________
S pozdravem Herr Byzantias

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jelikož si na romantické představy o válkách nepotrpím, tak jedinou válkou, kterou bych chtěl zažít, by byla ta dívčí  Very Happy
Pokud by už k tomu došlo, že bych se narodil ve špatný době, tak bych bral radši armádu americkou nebo britskou, pak holt německou a nejmíň by se mi chtělo do japonský nebo nedejbože sovětský...
Za němce bych se asi k maríně nehnal, v reálu moře moc nemusim, za to miluju hory, takže bych bral nějakej pluk horských myslivců...
Nejlepším bojovým úkolem WW2 bylo vztyčit vlajku s hákáčem na Mt. Elbrus (za Němce) a jít jí sundat (za Rusy)  Very Happy  Very Happy  Very Happy



Naposledy upravil von Springkäfer dne 13. 05. 2009, 17:02, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Gott straffe England!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: Keby bola WW 
Byzantias:
No, s tou nejlepší technikou bych to neviděl tak jednoznačně. Němci sice do války s dobrou technikou vstupovali, ale ta samá technika pak tvořila páteř jejich ozbrojených sil po dalších 6 let. Němci sice přišli s výbornýma novinkama, ale obvykle se potýkali s technickýma závadama, složitým výrobním postupem, nedostatkem kvalifikovaných pracantů, takže ta výborná technika byla v reálu dost okrajovou záležitostí. Když to tak člověk vezme, tak snad jediným skutečně masově nasazeným dokonalejším strojem za celou válku byl FW-190, jinak mě teď nic nenapadá... Takže sice Tiger byl lepší než T-34, Me-262 lepší než P47 nebo P51 (i když jak v který situaci), ale srovnej počty... A jediná bojová plavba typu XXI, je takovej vrchol Smile


_________________
Gott straffe England!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Co se techniky týče, tak skopčáci byli vždycky šikovní - ale obávám se, že kvalita není vše. I sebelepší tank nemá šanci proti určité přesile, ano dokáže jí sice vyřídit třeba z poloviny ale ta druhá ho bezpečně zničí. Můj názor je tedy takový, že je nejdůležitější co nejlepší poměr mezi výrobní cenou (respektive rychlostí výroby / výkonem (dělo, pancíř atd.). Válka je z velké části ekonomický souboj, kdo má víc techniky a zdrojů vyhraje.

Němcům ale nikdo neodpáře, že měli brilantní inženýry (o těch se moc nemluví, protože po nich hnedle skočili Usa,SSSR, Británie atd.) , schopné vojevůdce (nechme stranou ideologii) a vynikající vojáky, kteří dokázali neuvěřitelné bojové akce. To odhodlání, odvaha,  neústupnost a "nadšení" mě na té armádě fascinuje vždycky nejvíc. Jen škoda, že se bili za tak zcestnou věc  Confused


_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
nebo to řeknu takhle: 1939-1941: wehrmacht Very Happy
                                1941-1942: 8th army v Africe Very Happy
                                1943-1945:US army Very Happy
a jinak souhlasim se vzhledem něm. techniky Very Happy, kvůli tý schwalbině neusnu Crying or Very sad
jestli neseděj letopočty, tak mě omluvte  Confused



Naposledy upravil Wilhelm von Tiesenhausen dne 14. 05. 2009, 16:47, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: Keby bola WW 
von  Springkäfer napsal:
Byzantias:
No, s tou nejlepší technikou bych to neviděl tak jednoznačně. Němci sice do války s dobrou technikou vstupovali, ale ta samá technika pak tvořila páteř jejich ozbrojených sil po dalších 6 let. Němci sice přišli s výbornýma novinkama, ale obvykle se potýkali s technickýma závadama, složitým výrobním postupem, nedostatkem kvalifikovaných pracantů, takže ta výborná technika byla v reálu dost okrajovou záležitostí. Když to tak člověk vezme, tak snad jediným skutečně masově nasazeným dokonalejším strojem za celou válku byl FW-190, jinak mě teď nic nenapadá... Takže sice Tiger byl lepší než T-34, Me-262 lepší než P47 nebo P51 (i když jak v který situaci), ale srovnej počty... A jediná bojová plavba typu XXI, je takovej vrchol Smile


Pravda , pravda , já to s tou technikou taky nevidím úplně na 100 %  , protože vem si např toho Tigera - dost dobré schopnosti pancéřování a velké palebné síly ... , ale (jak píšeš i ty ) byl právě výrobně složitej a se závadama ... S tou těžkou výrobou a i se závadama s tebou souhlasím , to byla asi právě největší chyba německé techniky ...


_________________
S pozdravem Herr Byzantias

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 5 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.