Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 6 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Řada XXI a vše okolo jí
Váš názor na XXI je:

Bez ní by SH3 nebylo to pravé ponorkové 55% 55% ( 42 )
Je důležitá, ale nemám zkušenosti 31% 31% ( 24 )
Je naprosto k ničemu, na hru to vliv nemá 13% 13% ( 10 )
Je naprosto k ničemu, hře to škodí 0% 0% ( 0 )

Celkem hlasů : 76
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Tak připoutat se určitě, nikomu by se asi nechtělo přepadnout přes palubu  Very Happy . Co se týká bouře, řekl bych, že podmínky jsou pro všechny zúčastněné poměrně stejné.. tedy pro U-boot, loď i letadlo. Já bych se snažil jít pod hladinu, event. při vekých vlnách vůbec nevyplouvat nahoru... Ale nejsem veterán, třeba ti na to mají jiný názor  Wink


_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Sirmarilion napsal:
Nepochopil jsem jendu věc, daljsem si jednu misi kdy máte potopit nelsona a bismarka na celkem rozbouřeném moři. když bylo po všem tak jsem se vynořil a kochal se. Když jsem pak chtěl poslat borce ke kulometům tak mi to napsalo že to za bouřky nejde.  Neutral Přitom když se podívám jak jsou ti borci skovaní v té kukani tak bych řekl že by jim to nevadilo, že by byli skovaní.   Wink


ochota namorniku jit za bourky ke kanonu je primo umerna mnozstvi piva v dennich pridelech ....  Very Happy

... kecam - sile vetru. a urcite se to jde zmenit rucne v konfigu - doma se podivam jak (kdyz se vspomenu - uz je to docela dlouho, co jsem vedel z pameti vyznam kazde polozky) ...

vychozi hodnota je 5m/s a to to more je jeste docela klidne. opravdu ma cenu to zvednout aspon na 7-8 ... vic uz asi ne - to uz je kolem takovy cirkus, ze ani sam nic netrefis, na tos posadka .... samozrejme, kdyz nemas zapnuty stabilizator - coz by zkuseny namornik mit nemel  Wink


Citovat
Příspěvek  
samo že nemám! mám: kochací oko, automatické zaměřování torpéd, neomezené palivo, nevadná torpéda.  Cool

No ono taky záleží co máš za ponorku, u VII stačí oněch 5-7m/s a přes palubu se přelívají docela velké vlny, což oproti třeba IXB je rozdíl, protože ta je o trošičku vyšší, tam aby vlny byli jak u té VII tak musí být vítr přes 8m/s

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 6 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.