Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 5 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Řada XXI a vše okolo jí
Váš názor na XXI je:

Bez ní by SH3 nebylo to pravé ponorkové 55% 55% ( 42 )
Je důležitá, ale nemám zkušenosti 31% 31% ( 24 )
Je naprosto k ničemu, na hru to vliv nemá 13% 13% ( 10 )
Je naprosto k ničemu, hře to škodí 0% 0% ( 0 )

Celkem hlasů : 76
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Ravel napsal:
Pokud vypluly oficiálně dvě, tak určitě vypluly TŘI. S jednou přece zdrhnul Adolf a spol. do Argentiny, ne?  Laughing   Laughing   Laughing
A možná s sebou vzal i Fučíka! Embarassed

Ja sa volám Fučík Very Happy a poviem, že Hitlera som tam nevidel Very Happy


_________________

____________________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak nějak se bez ní obejdu, sice je dobré čím víc ponorek ve hře tím lepší , byť už jsou ty ponorky na nic nebo k něčemu. ale osobně bych si nevlezl do ponorky, jenž nemá záďové torpédo, přestože si jede pod hladinou 17 uzlů nebo kolik přesně Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
mě se líbí škoda že jí nemužu mít už v roce 1939  Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Čistě teoreticky, ji přepsáním pár hodnot můžeš mít i v roce 1939 Very Happy


_________________
Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout.
Pink Floyd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Na to existuje i celý mod ZDE



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 27. 06. 2012, 17:45, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
no, fuj, ze se nestydis  Embarassed


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Very Happy  Budeš se divit, ale fakt jsem tohle čekal. Jen jsem si vsadil na někoho jinýho, že mi napíše, co jsem to za kapitána Very Happy

Já taky nikde nepíšu, že to používám; jen vím, že existuje a snažím se poradit. Já naopak XXI neosedlal nikdy dřív než v roce 1945. Mám ji tak na jednu dvě plavby. Krásnej člun. (Tím si nehoním triko jako supr-mega-real-kapitán, jen mě to baví hrát tak, jak si čtu v pamětech ponorkářů a dalších knihách o ponorkové válce).


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jj, ja vim, ze jedes Get real  Wink

Proste SH3 (i pres sve nectnosti) je u mne simulator a ne nejak arkada strileni po lodickach.



Naposledy upravil mysak_bob dne 27. 06. 2012, 18:14, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
no super  Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak sem jí vyzkoušel, je to super mám jí už v roce 1939...děkuji tomu co mi na ní dal ten odkaz.
Pokud se taky chcete vyblbnout tak tady sem jí stáhnul http://www.mediafire.com/?zmynnznlgto

XXI= Twisted Evil [/url]

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Nepochopil jsem jendu věc, daljsem si jednu misi kdy máte potopit nelsona a bismarka na celkem rozbouřeném moři. když bylo po všem tak jsem se vynořil a kochal se. Když jsem pak chtěl poslat borce ke kulometům tak mi to napsalo že to za bouřky nejde.  Neutral Přitom když se podívám jak jsou ti borci skovaní v té kukani tak bych řekl že by jim to nevadilo, že by byli skovaní.   Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
A myslíš, ze by na rozbouřeném moři něco trefili ?


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Nikdy neříkej že to nejde, protože se najde blbec kterej neví že to nejde a udělá to  Surprised  Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak néé, že by jim to nevadilo být na vratké, kluzké, kývající, stoupající a zase klesající palubě ponorky za bouře  Very Happy ... Ale někde je tu vlákno, které ti poradí jak poslat ty nešťastníky k dělům a kulometu i za vysokých vln  Wink


_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Myslíš jako že by vypadli z toho uzavřenýho prostoru?  Very Happy

Jako abych ti pravdu řekl, tak bych si vzal lano a klidně bych se k tomu dělu přivázal pokud by mi šlo o život a musel bych sejmout nějakou loď/letadlo.  Wink

Ale jo máte pravdu, za bouřky to je naprd...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 5 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.