Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
nákup SH3-rozdíl v edici
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
tak tomu se už opravdu říká pohodová cena za tak skvělou hru. Jen otázka jake je to balení těchto verzi. Asi to nebude i s bonusovym materiálem jako je třeba mapa. Ale to je už to nejmenší.


_________________



http://www.sportovniautodoplnky.cz/?refId=1407
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Jedno upozornění k verzi exclusive: 
Pro mne bylo nejdůležitější, že si mohu SH-III zase zahrát. Musel jsem koupit nový comp s Windows 8 a původní hra z r. 2005 mi přestala jít - nešla nainstalovat ani spustit. Známý z prodejny JRC mne ale upozornil, že verze Exclusive je už optimalizovaná pro osmičky. Co mi zbylo. Koupil jsem - podruhé. Sice opravdu nemá manuál, slibovaná d3d grafika zmizela někde v hlubinách -  ale na Win8 jede, opravdu jede!. Kdo má Winy osmičky, prověřte si jestli vám na nich staré vydání ještě běží - pokud SH-III ještě chcete. Bývá to neuvěřitelně rozdílné. Na těch prokletých osmičkách mi zkolabovaly např všechny letecké simulátory i s rozšířeními - do jednoho. Nejdou ani nové. Takže si napřed dobře ověřujte kompatibilitu, pokud už tento systém máte. A pokud mohu doporučit, tak návrat k Win7 a pro Win8 nejbližší popelnici.          
                                                                                                                                                                    Milan L.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Já jsem zatín nenarazil na jediný software, který mi šel na win 7, že by mi na win 8 nešel.... Včetně SHIII nebo třeba i Microsoft Train Simulator což je hra z roku 2001...


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Taktak, já mám hry i z počátku devadesátých let a vždy když jsem pořizoval nové windows tak některé hry nešly spustit, ale časem jsem je vždy rozhýbal.
Chce to být trpělivý a snažit se pochopit s čím se hádají nebo co jim chybí.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.