Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
nákup SH3-rozdíl v edici
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek nákup SH3-rozdíl v edici 
Snažím se pořídit SH3, vybírám na i-netu, poraďte prosím:
1) Jaký je rozdíl mezi běžným SH3 a edicí Exklusive http://www.gameexpres.cz/product_info.php/cPath/21_29/products_id/2252
2)Je-li lokalizace Německo (německé titulky), půjde bez problémů přejít na jiný jazyk, dodávat patche, mody atd.? Pro přesnost dodávám odkaz, třeba se bude někomu hodit:http://eshop.megahry.eu/Silent-Hunter-III_g44.html

Díky, zdraví Ondřej

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: nákup SH3-rozdíl v edici 
ondoc napsal:
Snažím se pořídit SH3, vybírám na i-netu, poraďte prosím:
1) Jaký je rozdíl mezi běžným SH3 a edicí Exklusive http://www.gameexpres.cz/product_info.php/cPath/21_29/products_id/2252
2)Je-li lokalizace Německo (německé titulky), půjde bez problémů přejít na jiný jazyk, dodávat patche, mody atd.? Pro přesnost dodávám odkaz, třeba se bude někomu hodit:http://eshop.megahry.eu/Silent-Hunter-III_g44.html

Díky, zdraví Ondřej


ja koupil tady http://www.xzone.cz/nahledgame.php3?idg=1305 a maka v pohode ...

Hlavne bacha na vyhodne "levne" slevy - napr polskou verzi sem nekde videl za 248,-, ale sou to vyhozeny penize ....



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 23. 10. 2007, 09:58, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Asi jak pise Hans, kup ji radsi tady v CZ, standardne je ENG - ja osobne cestinu nepouzivam, protoze s nekterymi verzemi byl problem v Lize DK (tech par slovicek ENG zvladnes)
Jinak ja ji kupoval v JRC, jeste v "puvodnim" baleni - to uz je ale hodne patku  Laughing
a dival jsem se, ze ted nabizi taky edici Exklusive, bohuzel nemam s ni zkusenosti, ale predpokladam, ze jen zmenili obal, aby to mohli prodavat za polovinu.
Treba se ti nekdo ozve, kdo ma tuto edici  Wink

Jinak te vitam, kapitane  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
to mysak: No dokud ho nedokopeme k tomu aby nějkou pořádnou verzi koupil tak z něj moc velkej kapitán nebude  Laughing

to ondoc: Počkej ještě na další reakce a rozhodně bych šel do nějaké verze/obchodu který zde zazní(je otestován). Ono by pak asi fakt naštvalo pokud by ti dorazila POL verze či jen "datadisk".  Wink


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Mezi klasickým SH3 a verzí Exclusive je pouze cenový rozdíl (původní se prodával za 999Kč a Exclusive + zbytek původních SH3 v obchodech se prodává za 499Kč) a ještě aby toho nebylo málo, přivalila se Cenega s SH3 v edici Best Games, taktéž za 499Kč. Bacha na ty levný zmetky (polský a německý - taky jsem nad tím uvažoval, německy ani polsky neumím tak jsem zvolil jistotu, těch dvou kil navrch nelituju). Takže doporučuji koupit hru v JRCéčku, pokud ho máš blízko nebo obědnat na nějakém ověřeném netu (Xzone...atd. ostatní možná poradí víc, já hry po netu objednával jen na Xzone a byl jsem s ní spokojen - sice platíš 100Kč za profibalík, ale na druhý den ti to v poho dojde, i reklamacím se nebrání). www.jrc.cz www.xzone.cz

Tak, snad ti to pomůže.



Naposledy upravil Grim von Reaper dne 23. 10. 2007, 16:40, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Všiml jsem si, že toto vlákno nemá úplný závěr. Pro pořádek dodávám, že SH 3 z edice Best Games je včetně patche 1,4. Vzhledem k chybám s patchem při případném reinstalu doporučuji kupovat právě tuto verzi.
PS: je to i jinde, ale mělo by to být pohromadě.


_________________

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
potrebujem poradit mam SH3 asi len zaklad.verziu("zaloznu kopiu") a nechce mi nainstalovat patch 1.4 a ani TGW..je problem v tom ze to nieje origos?lebo uvazujem ze si ho kupim len neviem ktory...nasiel som hned tri vydania tak chcem vediet pre ktore sa rozhodnut.aky je medzi nimi rozdiel?poradte prosim... dakujem.                                http://www.progamingshop.sk/hry-na-pc-simulatory-c-48_468.html?page=2&sort=3a
- - ProGamingShop.sk: obchod pre profesionálnych uzivateľov PC - predaj, hry, cena, shop

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Otto Kretschmer napsal:
potrebujem poradit mam SH3 asi len zaklad.verziu("zaloznu kopiu") a nechce mi nainstalovat patch 1.4 a ani TGW..je problem v tom ze to nieje origos?lebo uvazujem ze si ho kupim len neviem ktory...nasiel som hned tri vydania tak chcem vediet pre ktore sa rozhodnut.aky je medzi nimi rozdiel?poradte prosim... dakujem.                                http://www.progamingshop.sk/hry-na-pc-simulatory-c-48_468.html?page=2&sort=3a
- - ProGamingShop.sk: obchod pre profesionálnych uzivateľov PC - predaj, hry, cena, shop

Tak, pokud se dobre divam, tak SH3 je tam jen jeden - á 699,-Sk, ostatni jsou addony  Wink
Seawolves, jsou jen poskladane addony co jsou vesmes na netu - jen si za to nechavaji platit - lumpove.
a Mediterranen je Stredomori, ale osobne neznam nekoho, kdo to hraje - nebo o tom aspon nevim.
Takze zaver je ten, porid si SH3 ( u nekterych edic je jiz vc. patche 1.4) a nahod tGW a jses v klidu.   Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 22. 12. 2007, 21:05, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Konečně jsem se dokopal k tomu, abych si tu SH3 koupil. Embarassed  Viděl jsem polskou verzi za necelých dvěstě, nuž  poviedałem sobie, dlaczego nie. Smile  Prý to jde nainstalovat německy, takže by s tím nemusel být problém. Polsky sice celkem rozumím, ale ve hře by to patrně znělo trochu divně.



Naposledy upravil Alferi dne 12. 02. 2008, 23:39, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak to mám konečně (po půl roce pirátění) doma. Polská verze je použitelná pro každého úplně bez problému. Jdou tam zvolit dvě možnosti instalace - polsky a německy, zvolíme samozřejmě němčinu (už kvůli atmosféře) a poté zvlášť nainstalujeme češtinu. Někomu by se mohl nelíbit polský manuál, ale tady na fóru se pro ten případ válí naskenovaná domácí verze. (docela lituju, že jsem tu polšinu napřed nezkusil - možná je to i dabované, takže by ono zmiňované zanurzenie alarmowe mohlo být docela švanda  Smile )

Ale obávám se, že nemůžu doporučit onen eshop (megahry.eu). Objednával jsem to 12.2., neměli to na skladě, takže to údajně posílali 21. (jak mi psali), ale došlo to až dnes s včerejším razítkem odeslání. Evil or Very Mad Jako bych to objednával z Burkina Faso.


_________________
Jistým bodem počínaje, není již návratu. Tohoto bodu je třeba dosáhnouti. - Franz Kafka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem si koupil SH3 na www.xzone.cz a není tam ani manuál na papíře.  Mad

To mi teda naskakali!!!  Evil or Very Mad


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
to Ravel: jen tak pro poradek ,je to vcetne patche 1.4 ?


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Thomsen napsal:
to Ravel: jen tak pro poradek ,je to vcetne patche 1.4 ?


NENÍ!!!!  Mad   Mad   Mad  

Ale nabídli mi ho ke stažení, ale stejně to píše unknown version. To ať jdou do  ass

Mother censored ers!!!!

Musel jsem to přeinstalovat ze smaženky + patch +  censored


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Milí kolegové, zakoupil jsem SH III exclusive-včetně patche 1,4, anglická verze za sympatických 343,- Kč-včetně poštovného (tuším, že 99,- Kč). Objednal jsem na: www.herniraj.cz. Zpočátku se to trochu vleklo, nyní snad zrekonstruovali webové stránky a začali fungovat. Zdar Ondřej

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Kdyby někoho zajímalo, tak jsem objevil v Průhonicích v Hypernově ( teď už asi Albert) originalku SH 3 za 149 KČ.


_________________
SH4 v1.5 + RFB2 + RSRD
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.