Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Problém - nefunkční sonar
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Problém - nefunkční sonar 
Zdravím všechny mořské vlky. Nepodařilo se mně najít jak vyřešit tohohle brouka. Mám SH3 + patch 1.4. a jedu na automatické zaměřování pomocí zbraňového důstojníka (su holt lempl na ruční). Konečně jsem si mohl dovolit sonar (byl a měl jsem renown), ale zatím se mi ho nepodařilo zprovoznit. Když chci pingnout vzdálenost k cíli tak mi to pořád řve: Nebyl zvolen cíl a když ukončím hru a druhý den načtu sejv tak to hned zařve sonar destroyed a su v r.i.t.i. Plííz, poradí mně někdo???  Díky


Citovat
Příspěvek  
Tak toto mě nějak uniklo a vypadá to na novej oříšek!

Copak máme za ponorku?


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Hoja, s tím sem se už setkal taky. Musíš si ručně sednout k hydrofónu (klávesa H) a nastavit zvuk lodního šroubu lodi. Pak musíš potvrdit výběr cíle kliknutím na tu "fajfku" v pravo. Po téhle procedůře můžeš už pomocí periskopu libovolně přeměřovat vzdálenost k cíli pomocí sonaru.
Co se týče zničeného sonaru po loadovaní, s tím ti moc neporadím, ale mě se to stávalo s protiletadlovými kulomety v případě, že sem je měl během útoku hlubinnými bombami poškozené a následně sem je opravil. Víc ti asi neporadím. Hodně zdaru.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
Tak toto mě nějak uniklo a vypadá to na novej oříšek!

Copak máme za ponorku?



Mám IX D2 a jěště jsem si na sonar nešáh. Od té doby co jsem si ho pořídil, tak mi to nejde a po nahrání posice ist sonar kaput. Kann ich etwas anderes machen als SH3 loeschen und neu instalieren??? :-(


Citovat
Příspěvek  
Prosím o pomoc, teď v mé kariéře mám 15. březen r. 1942 ale sonar S-great nemůžu mít, přitom už můžu mít klamné cíle které jsou k dostání o pár měsíců později. Nevíte někdo čím by to mohlo být?

EDIT: stačilo dohrát hlidku (asi týden hernhího času) a už tam je Embarassed ale stejně je divný že se objevil až tak pozdě...
Shocked  Smile

EDIT: dnes, když jsem chtěl vyrazit na další patrolu tak jsem si kontroloval všechno dostupné vybavení co můžu mít atd. ale zjistil jsem, že tam zase sonar není Mad  Evil or Very Mad  Crying or Very sad prostě ho nemůžu mít a to je teď už 30. břežna?! a když už mám klamný cíle tak bych měl mít k dostání i TIII a FAT (nevím přesný názem, ty co mají zelenou hlavici...) ale to mi až tak nevadí jako ten sonar Mad  Evil or Very Mad



Naposledy upravil Buggy dne 06. 05. 2008, 12:12, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Pokud zavelím sonaristovi aby sledoval nejbližší loď tak mně hlásí jen úhel; a vzdálenost odbyde suchým odhadem.. jako velmi daleko, středně daleko nebo nepříliš daleko,...nebo jak to přeložit,...každopádně nezbývá než vystrčit nos a vyčmuchat to osobně sonar

Pokud mu dáš příkaz, ať pinkne sonarem, tak ti určí i vzdálenost...

>>>>>>

Jak se dává příkaz sonaristovi ať odpinkne vzdálenost lodi? Crying or Very sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No přibližnou polohu ti hlásí proto, že to neodečítá ze sonaru, ale pochopitelně jen ze zvuků z hydrofonu. Co se týče pingnutí sonarem, v menu sonaristy tam je normálně volba na určení vzdálenosti cíle - pokud tedy máš sonar, zjistí ti přesnou vzdálenost. No a nebo pak jít k hydrofonu osobně a pingnout si to sám Smile
Co se týče sonaru - pokud útočíš na konvoj, byl bych v jeho používání hoooodně opatrný Smile


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.