Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Pouzivani zdravotniku
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Pouzivani zdravotniku 
Zdar a silu...

V SH3 sice nejsem zadny novacek, ale mam jednu vec, co mi lezi v hlave... Kdyz mi napriklad pri leteckem utoku zrani clena posadky a ja k nemu dam zdravotnika (zkousel jsem i dva), stejne mi zraneny vzdy zemre Sad Nevim co delam spatne, popr. co bych mel delat jinak. Umrtnost na me lodi me dost trapi, protoze jsem zastancem, bud se vrati svichni nebo nikdo  Twisted Evil

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
toz cau tak mas problem co ja , ale zasa musim povedat ze mi liecitele Laughing  aj zachranili zivot , ale to  v pripade ze mam dustojnika lekara , a myslim si ze zalezi aj ako Ti to vygeneruje komp, inak mna nic nenapada len ako mat dustojnika lekara , podustojnikov pouzivam iba na torpeda motor a opravu a sonar nic ine , skus  Wink


_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
zkousel si premistit zraneneho do ubikace ke zdravotnikovi namisto zdravotnika k ranenemu??? me sice taky sem tam nekdo exne, ale vetsinou prezije


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
no podle mě je zakopanej pes opravdu v tom, že správnej postup je takovej, že se zraněnej člen posádky dá do odpočívárny, kde už na něj čekají zdravotníci
bylo by to i takovy realnejsi, nedovedu si moc predstavit, ze by trebas na mustku nekoho osetrovali Smile


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
to tragycomix : Me se to stalo taky,zraneneho jsem dal na ubikaci a k nemu doktora a .... pacient exnul  Crying or Very sad . Jediny co jsem nezkousel je oznacit  zraneneho  (jako pri premistovani) a pak pravym mysitkem na doktora. Tak zatim nevim na co si v singlu doktora porizovat,kdyz si muzes vylepsovat dulezitejsi povolani.


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Je pravda že pořizovat se v karieře doktora je docela zbitečný protože málo kdy se mi někdo zraní (snad jenom při leteckém útoku). Proto si myslím, že je důležitější si vytvářed mechaniky, opraváře, dělostřelct atd. Ale na druhou stranu taky mě štve, že když mám raněného a nechám ho ubikaci s lékařem tak mi pacient umře.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Lékaři sloužej jen k tomu aby posádka v ubykacích rychleji nabrala síly, možná jsou to ale lékařky Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
doktoři jsou nanic na zacatku valky. v roce 1944 se fakt hodej



Naposledy upravil mysak_bob dne 28. 02. 2010, 00:02, celkově upraveno 1 krát.

_________________
"This is real war"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Kdyz delas opravu, pouzij tlacitko EDIT u příspěvku vpravo nahoře...


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.