Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Liga - JAK ZAČÍT S LIGOU aneb čtěte první!
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
jj porad a stale se hraje a nejakou dobu urcite hrat bude  Twisted Evil


_________________



http://www.sportovniautodoplnky.cz/?refId=1407
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Účet UBI.com 
Další dotaz  Embarassed : účet na UBI musí být pod Username, které bude následmě znázorňováno v Lize /výsledky, atp/?

mysak_bob jistě nezklame :-)


_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
http://www.silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=334
dale viz muj podpis


nemusi to byt uplne presne (nekdy to treba ani nejde), pokud to obsahuje aspon zaklad, tak je to tolerovano.
Jde o to, aby jsi nemel nick treba "kyticka"  Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 10. 02. 2012, 21:27, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To jsem si přečetl, nicméně:

PRAVIDLA TURNAJE Die Kapitäne
- turnaje je vždy jeden na měsíc a začíná od prvního čtvrtku daného měsíce na síti UBI*
 - každá hra je pod hlavičkou Die Kapitäne a heslo dle zakládajícího/server
- počet kol turnaje je dle týdnů v měsíci a vždy jsou dvě hry na jedno kolo
- počet map je dle počtu her v měsíci, vždy je tedy jiná mapa na hru.
- každý námořník se může zúčastnit vždy jen tolika her kolik je kol na turnaj. Tedy pokud má turnaj 4 kola což je 8 her může odehrát např 4 hry v prvních dvou kolech, ale následná dvě kola se nemůže zúčastnit. Ideální je tedy odjíždět každé kolo jen jednu hru a možnost odehrát obě hry z kola si nechávat jen na výjimečné situace.
 - jen z turnajů se počítá BRT
- statistiky na stránkách flotil jsou průběžně upravovány
* - je nutné sjednocení nicku na fóru a na UBI. Rozdílné nicky NEBUDOU započítávány do výsledků !!!


A na UBI.com jde jen von_Holtburg/používám i v singlu/, nikoli Holt von Holtburg... tedy není sjednocen nick na foru a UBI... PROBLÉM?


_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
viz muj prispevek vyse  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Hraje se ještě  Liga DK?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
kdyz jsou lidi, tak hraje.


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
A jsou nějaké termíny kdy se hraje?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
jsou, vse je popsano na foru  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jj přesně jak píše Myšak. Chce to pročíst si příspěvky k lize a také k akademii.


_________________



http://www.sportovniautodoplnky.cz/?refId=1407
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ahojte kapitáni tak jsem jsem zakotvil v Brestu a, že prý se mám hlásit na velitelství, prý tam mám nové rozkazy. A ejhle převelení na stejnou frontu, ale v trochu jiné dimenzi  Smile Jen trochu upřesnující dotaz. Mám SH3 patch 1.4 takže nevím jestli mám ten správný.Když se snažím naistalovat patch 1.4b odtud tak mi to hlásí, že nebyl nalezen patch 1.0 až 1.3. A další dotaz stačí mít naistalovaný plus pack anebo oba packy dohromady?
A další dotaz. Mohu požádat o číslo ponorky, která nebyla ve flotile? Protože U-556, kmotřenka Bismarcku a to vše kolem ní a Bismarcku  Crying or Very sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj, patch 1.4b obsahuje aj patche predošlé.

Čiže nainštaluj to takto: SH III ---> patch 1.4b ----> tGW 1.1a ----> skopíruj crack ----> skopíruj Plus Pack 3 ----> skopíruj Plus Pack 3 GOLD -----> aktuálne mapy.



Naposledy upravil KUBO dne 30. 04. 2015, 19:43, celkově upraveno 2 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Dík za info. jenom se chci zeptat jakej crack ? Já si stáhnul TGW a tam se mi spustli auto instalator a bylo to. A si se ptám blbě já do ted pluju v 5 dimenzi tak sorky za případnou stupiditu. Já mám patch 1.4 takže asi tedy nemám ten požadovaný patch?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
novejsi verse sh3 (hlavne edice co se prodavali v supermarketech) maji jiz patch 1.4 v sobe


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak přesně v suermarketu jsem si SH3 pořídil, protože po reklamě, která je na SH3 tady na foru to ani jinak než koupit nešlo. takže asi tedy mám požadovaný patch.Takže ještě mapy a mělo by to být snad všechno. Vlastně ještě otázka. Very Happy
Jak jsem již psal tak mě se TGW naistalovalo samo přimo do hry a tudíž jsem nepoužil JSGME. Ty packy mám dát přes JSGME? A předpokládám,že mapky rovnou natvrdo do hry. Dík za pomoc kapitáni. Ono nastoupit k bojové flotile je holt dřina Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.