Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Padani hry do woken nad Anglii.
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Padani hry do woken nad Anglii. 
Protoze jsem to tu nikde nenasel tak se zeptam.
Pada mi hra do woken, kdyz se po misi snazim obeplout Anglii. Nestava se to pokazde, ale pouze pokud v prubehu mise dam Save/Load. Pokud se do nemec vratim prez kanal je to OK, ale to se mi povedlo jen jednou, ale jakmile se dostanu severne nad anglii spadne mi hra do woken s chybovou hlaskou, ne ze by me to nejak extreme stvalo ted, kdyz uz mam moznost skoncit v Brestu, ale prece jen bych si nekdy mozna zahral znovu.
Mam 1.4b + tGW a spoustim prez SH3 Commandera. Nevite nekdo cim to muze byt ?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Řekl bych, že když máš hru řádně nainstalovanou dle http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=229&start=0 a ukládáš jen do jednoho savu a to na hladině bez přítomnosti dalších plavidel, tak by to dělat nemělo a pokud to i přesto dělá, tak je to docela specifická probléma. Mě to kdysi dělalo v defaultní verzi, když jsem bezhlavě nahrával během hlídky do více savů a taky jsem měl jen 512 paměť. Víc nemohu radit.  Kapitan.



Naposledy upravil mysak_bob dne 28. 03. 2008, 12:48, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Aha tak vic savu me nenapadlo, ale zase mam 2 GB RAM, no tak to muzu zkusit do jednoho jestli to bude padat taky.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mně to dělalo taky,nahrával jsem střídavě do 2 sejvů.Od doby co si ukládám při vynořené ponorce a bez přítomnosti nepřítele se mi to už nestalo.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Padani hry 
Zdravim panove. Mam mensi problem. Mam GWX3.0 + Chuck novis a OLC GUI 1.2.7. Prvu hlidku este ked nebyla valka sem zvladel splnil secky ukole a doplul do pristavu. Zacala druha hlidka. Tak sem to rozjel okolo Norska a angline na BF17. Lenze prestne 3. septembra 1939 okolo 19:49 mi to padne. Sem tam sa podari ze to nepadne 19:49 ale nadalsi den o 06:11. Myslel sem si ze mam pokazene save tak sem si 2 hlidku dal odznovu a vubec neulazal. Tento krat sem plul cez kanal ( nebo sem se oto snazil ) a zas 3. september tento krat 20:26 pad do windows. Mam win 7 64 bit. Najnovsi ovladace... Nic sem nemenil od prvej hlidky proste druha mi padne vzdy a pokazde Sad Ja sem proklety asi uz fakt
Edit: nic sa mi neprehriva ani CPU ani grafarna. Grafarna AMD Radeon HD 6850 Series

napadla ma jedna vec. Ja mam originalku steam verziu. A v navode na instalaciu Chuck Novis modu je:-nakonec ošetřit nasledujícími soubory http://www.silenthunter.cz/tgw/nodvd.rar cil cesty: C:/Program files/Ubisoft/silent hunter 3
-spustit a hrát...jednoduché!

Mam to tam nainstalovat aj ja ked nemam cracknutu verziu hry?



Naposledy upravil Korbal dne 17. 11. 2012, 22:54, celkově upraveno 4 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: Padani hry 
Ne, pokud to máš přes Steam tak ne, ta oprava jev podstatě crack abys nemusel vkládat disk se hrou.
Nevím proč ti hra padá ale možná právě proto že dělá neplechu Steam (stejně někdy dělá neplechu UPlay přes který jede SH5). Jestli je to tím tak ti doporučuju hrát offline, jak ve Steamu tak i v UPlay jde hrát hry offline, jen to musíš nastavit v těch aplikacích, tedy přihlásit se ke Steamu a navolit tam režim offline, pak si všechny hry zahraješ bez nutnosti internetového připojení. Ony ty servery jsou totiž hodně nestabilní a když zakolísají tak to háže hry do windows. Tento tvůj problém s tím nemusí mít nic společného ale také může, tak to zkus, nic tím neztratíš.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Skusal sem rozjet novu kampan a ted uz to pada aj v 1. hlidke jakmile dorazim k pobrezi norska Smile Idem preinstalovat celu hru.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hlavně si před ativací modů pořádně zkontroluj, zda stažené mody, hlavně Chuck Novis Mod, jsou kompletní.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Stahel sem proistotu znovu Chuck Novis nahral a zatat 2 hlidka uz sem pomaly u Bristolu takze dufam ze uz je to zamnu. Inac predtym ked sem najel v navigacnej mate na pravo mali sa mi objavit tabulky s uzlama vs cas a vzdalenost ale neobjavoval teraz uz sa objavuje aj to Smile Takze ak sa nieco podobne stane aj nekomu inemu dufam ze mu moja skusenost pomoze. A dakujem seckym za rady.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.