Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Kielský kanál
Používáte Kielský kanál?

V Kielu zásadně nezačínám karieru 44% 44% ( 13 )
Používám 34% 34% ( 10 )
Co je zač ten Kielský kanál? 20% 20% ( 6 )

Celkem hlasů : 29
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Mrkvička napsal:
Kde je ten Kielský kanál??? mám jen 1.4 nic jiného

Ten se v default verzi nenachází - je v tGW a GWX (viz mody).


_________________
Jistým bodem počínaje, není již návratu. Tohoto bodu je třeba dosáhnouti. - Franz Kafka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
hmm škoda Confused ...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
spis tvoje skoda  Wink
mody, at tGW nebo GWX, jsou vic "Get Real"



Naposledy upravil mysak_bob dne 18. 02. 2008, 15:29, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak otevírám opět toto téma. Použil jsem Kielský kanál neb mám základnu v Kielu a v rozkazech pro navigátora mám v sekci křižování i dvě ikony Kiel se šipkami dovnitř a ven. Když dosáhnu ustí kanálu a kliknu na správnou ikonu, tak navigační důstojník automaticky zakreslí trasu kanálem vč.všech zákrut apod. Ponorka pluje naprosto přesně a automaticky Wink
edit: Stando, zakreslit kurs kanálem z Kielu musíš ještě v doku před nahozením strojů. Z druhé strany kanálu máš zeleně popsaný bod "Einlaufpunkt Kaiser Wilhelm Kanal" z tohoto bodu ti opět navigační nakreslí kurs až do doku v Kielu Wink



Naposledy upravil Bobo Wolf dne 08. 09. 2009, 23:20, celkově upraveno 1 krát.

_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Zajímalo by mě, jak daleko v ústí kanálu musím být. Dnes jsem byl až za mostem, kus v kanálu a navigátor mě svým výpočtem dost zarmoutil. Laughing
Nejdříve jsem ho chtěl nechat zastřelit, ale před začátkem hlídky to není nejlepší nápad a tak jsem to do Severního moře obeplul jako vždy.


Edit: Díky Bobo, já jsem tušil že v tom bude špek. Ústí do kanálu jsem prostě předpokládal u vjezdu do něj.  Rolling Eyes



Naposledy upravil S.Standa.Hunter III dne 09. 09. 2009, 10:43, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Potápět a nebýt potopen!


Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
mysak_bob napsal:

mody, at tGW nebo GWX, jsou vic "Get Real"


Coastal Merchant zasažen dvěmi torpédy a plácající se na hladině?


_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Než dělo jako z Bismarcku, téměř nulová přístavní aktivita, torpéda jak od meg gyvera, slabá eskorta, sestřelování letadel jak na běžícím pásu, slabej map layer, vlastnosti ponorek rovnající se kačeně na rybníku....? Ano.

Ať už sáhneš po lize nebo GWX, je to naprosto jinej Level zážitku.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Sarroth 
O tom by jsme se mohli dohadovat hodně dlouho. Ideál by byl tGw s lidským účinkem torpéd. Střílet na loď salvu minimálně tří torpéd, abych měl alepsoň 70% šanci, že se potopí a nebude na hladině viset za příď, kterou jsem jako jedinou netrefil mi nepříjde kdovíjak reálný. GWX by šel nebýt superDD (i když na druhou stranu v 1.4 a tGW by DD potřebovaly buff). Prostě po 14ti denním intenzivním hraní tGW a stejně dlouho GWX jsem došel k názoru, že 1.4 na 100% (vlstně s Event-screenem pro radost Smile ) mi připadně nejlepší.

Dělo v 1.4 nepoužívám, neb jako první mod jsem měl tGW, tam je dělo (podle mě) velice dobře uděláno (i když by mohlo mít buff na menší lodě) a to dokáže dělo odnaučit Smile A problém letadel na 1.4 není jejich životnost, ale absolutní neschopnost trefit ponorku a jakkoliv ji poškodit (6x Hurroušům se ubráníš i bez střelby jenom plaváním vpřed).

Prostě mi přijde, že nervovat se s 250m a hlouběji, abych unikl DD nebo střílet pořád salvy čtyř torpéd mi přijde jako slušný důvod zůstat u vanilly. Ale proti gustu...       Pffff...to bylo ale OT  Laughing


_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Přesto že mám zakladnu v Kielu rád, tak ji nepoužívám, protože než prpluju kanalem tak to trva asi 3/4 hodiny realného času. Jde to zrychlid asi jenom 4x protože jsem blízko břehu. MadA kdybych snad chtěl obeplout Dánsko stratím spoustu paliva. Prato kotvím v Lorientu Cool


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Pombo, kdybys trochu četl, tak najdeš v SH3 commanderu nastavení rychlostí posunu v různých situacích a díky tomu já lítám kanálem jako kanál na 256x kvaltů Cool


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek BenKenobi 
Tak pokud jsi to zkoušel a i tak ti sedí 1.4 to je jiná. At si každej hraje co mu sedí.

Nicméně pokud by to bylo tak tragické jak to popisuješ(samozřejmě VŠE má + a -) tak to pravděpodobně nehraje 90% kapitánů SH3. Wink

BTW:  ta letadla jsme tak myslel, ne že prd vydrží, ale nemáš vlastně důvod se ponořit, naopak pokud se dobře netrefíš počkáš si na další kolečko nálet.  Laughing



Naposledy upravil Sarroth dne 09. 09. 2009, 15:16, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Neexistuje nejaky mod ktory by pridal iba ten kanal a nic viac. Lebo tGW a GWX mi nefunguju tak ako by mali a nerad chodim okolo danska.
A keby ste mi nahodou vedeli helpnut http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=1486

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Začínat v Kielu je leda tak na vychutnávání atmosféry okolního prostředí ... proplouvat kanalém s časovou kompresí max 4/8 mě opravdu netankuje... takže začátek Wilhemshafen a později nejlépe St. Nazaire  Embarassed  Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
kdyby sis stáhnul a nainstaloval SH3 Comander
Tam totiž můžeš nastavit mimojiné i rychlost poonorky při pobřeží. Wink


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Přes SH3 commandera jsem ještě nic neupravoval Very Happy mám nainstalovaný  tgw plus par modu a nerad bych se ted v tom hrabal Very Happy ale děkuji za radu ... myslím že své domoviny omezím na přístavy které nejsou tak zaškatulkované ve vnitrozemí Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.