Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Kielský kanál
Používáte Kielský kanál?

V Kielu zásadně nezačínám karieru 44% 44% ( 13 )
Používám 34% 34% ( 10 )
Co je zač ten Kielský kanál? 20% 20% ( 6 )

Celkem hlasů : 29
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Kielský kanál 
Pro zkrácení doby plavby, zejména do Severního moře, používala část ponorek z Kielu plavební kanál. I ve hře je možné proplout z Kielu k Wilhelmshavenu. Jak tuto možnost využíváte? Mimochodem, nedaleko u ústí kanálu před Hamburgem se nachází neoznačený přístav. Patrně má jít o Brunsbuttel.



Naposledy upravil Sarroth dne 25. 10. 2007, 09:21, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Když jsem ješte single hrál žádnou kariéru jsem nezačínal v Kielu. Takže ani poté co jistý mod tuto možnost do hry přidal jsem průplav nepoužíval. První kariéry jsem začínal ve Willhemshavenu a pozdější kariéry jsem většinou začínal už ve Francii.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jelikoz pokazde { uz asi po desaty, aniz bych se zatim doplacal dal nez do roku 41 } zacinam zasadne v Kielu, kvuli sve oblibene kanoii typu II. Tudiz se chca nechca musim plavit skrzeva Kielsky kanal - zejmena kvuli spotrebe paliva. Napr. do sektoru AN 56 je co kratsi cca o 400 km, coz je pro IIA pomerne slusna uspora a i tak zpatecni cestu musim absolvovat "indianskou chuzi".

Pomerne nepohodlne je ovsem naklikat si trasu pres kanal a i samotny prujezd kanalem je dost opruz. Hra neustale zpomaluje na zrychleni 1x - 8x maximalne - kvuli spatreni letadel lodi, priblizeni se ke brehu apod. Tohle zrychleni \ zpomaleni hry jde ovsem nastavit v SH3 Commanderu, coz jsem si u sebe spachal a kdyz spustim patrolu, naklikam trasu a jdu si postavit na kafe, ubalit cigo, pro pivo atd a mezitim se mi ponorka doplavi k vyjezdu.

 Jak jsem zjistil tak plavba kolem Danska trva ( cistou hraci dobu) priblizne stejne, takze je to v podstate jedno kudy jet.



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 26. 08. 2009, 09:50, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jako IXB-C holik začínám zásadně ve Wilhelmshavenu.
Jednou jsem to tím kanálem zkoušel,ale nějak mě to nerozjelo.


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Kanál som použil zatiaľ raz, nechytalo ma to nejako extra.



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 26. 08. 2009, 09:51, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Já tam jel jednou, a od té doby to radši obeplouvám, je to hrozná šaškárná a klikačka, když se to pořád zpomaluje- i když jsem to měl upravený v SH3, tak to trvá fakt pekelně dlouho Smile.


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
no v tomto pristave som stravil hodny cas ale vzdy som to oboplaval lebo najprv som ani nevedel ze kanal tam je Very Happy Very Happy Very Happy
a potom ked som zistil ake je to pomale  tymto kanalom ist aj tak som oboplaval..kedze do hry ziadne zasahy nerobim (SH Com. )aj ked oboplavat dansko to je tiez pekna cikicaki cestička Very Happy


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Poprvé a naposled jsem kanál proplul v naval akademi a od té doby jsem jasně řekl už nikdy více. fakt se mi nechtělo tu kličkovanou hrát při každé nové hlídce ( do zpřístupnění francouzkých přístavů). Zlatý Wilhemshafen. Wink



Naposledy upravil Merlin dne 26. 09. 2007, 05:51, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
V první kariéře jsem začal v 1.flotě a tak jsem vyrážel s Wilhelmshavenu. Teď co hraju druhou, za "svou" 7. flotilu na VII-B, tak při plavbě z Kielu běžně kanál používám. Značně to uštří palivo. Jedinné, co se musí udělat, zvevdnout si časy v SH3 Commanderu, aby jsem ho mohl absolvovat ve zrychleném čase a neřešil blízkou pevninu či spatření lodí.

Co se týče klikačky - vím, že většina z vás hraje tGW, a tak mám dojem, že tam to asi není obsaženo, nikdy jsem ho nehrál, takže nevím, ale v GWX lze přes navigačního důstojníka přesně navolit již předem naplánovanou trasu skrz Kielský kanál oběmi směry a funguje to parádně. Stačí v doku, či na označeném místě cestou nazpět kliknout na volbu a pak jen zadat rychlost a frčet.


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Exclamation Často používám. Začalk jsem v Kielu s ponorkouu IIA. zkrácení cesty bylo nutností - malý dosah ponorky. Libí se mi i ta možnost rychlého zadání na proplutí kanálem.


_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jen bych se chtel zeptat v jake verzi hry je kielsky kanal... Hraju 1.4b + Rub1.45 a mam tam jen obe usti. Dokonce jsem to zkusil natvrdo a proste jsem se rovne rozjel a hle... Prd... Ponorka znicena Sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tragycomix napsal:
Jen bych se chtel zeptat v jake verzi hry je kielsky kanal... Hraju 1.4b + Rub1.45 a mam tam jen obe usti. Dokonce jsem to zkusil natvrdo a proste jsem se rovne rozjel a hle... Prd... Ponorka znicena Sad


Jestli je v Rubu to netusim, ale bezpecne vim, ze je v tGW a GWX  Laughing


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Hans Eckelhaft napsal:
Jestli je v Rubu to netusim, ale bezpecne vim, ze je v tGW a GWX  Laughing


No jo... Tak to mam slabe zelezo(na hranici min. konf.) Sad Zkousle jsem to, ale nejak moc to nebehalo... Jen nez se to nacetlo... Mohl jsme klidne na kafe Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tragycomix napsal:
Hans Eckelhaft napsal:
Jestli je v Rubu to netusim, ale bezpecne vim, ze je v tGW a GWX  Laughing


No jo... Tak to mam slabe zelezo(na hranici min. konf.) Sad Zkousle jsem to, ale nejak moc to nebehalo... Jen nez se to nacetlo... Mohl jsme klidne na kafe Very Happy


Nemam zly komp , ale natahuje mi to tez asi cez 2min!!! Asi aj zalezi kolko modov clovek poziva a ake textury , ci low or hi-res!

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Kde je ten Kielský kanál??? mám jen 1.4 nic jiného

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.