Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Naval Academy
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Naval Academy 
Nekdo se tenhle tyden ptal na Flak Artillery v namorni skole - kterak projit s exelentnim vysledkem.
Zaboha to nemuzu najit, takze si snad tohle tazatel precte Wink :

Vcera jsem to zkusil - na EXELENTNI projiti zkouskou mi stacilo splnit 2 ukoly- Hlavni ukol: sestrelit 5 letadel a Vedlejsi : sestrelit vsechny bombardery.

Stihacky stejne casem opusti bojiste a zasahnout je je mnohem tezsi nez bombarder, takze jsem se o to ani nepokousel ...


Ani jedno letadlo jsem nesestrelil vlastnimi silami - zadal jsem prikazy a jenom koukal jak to vojackovi jde a zbylo mi asi 300 ks munice...


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Naval Academy 
Jo jo u mě to bylo podobné. Stačí sestřelit šecky swordfishe a je to za par.



Naposledy upravil Karl von Bahnhof dne 22. 07. 2009, 15:34, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Taky jsem to tak udělal... ale 2 swordfische jsem si dopřál to potěšení sundat z oblohy sám Very Happy


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
hmm, tak ot sem asi jedinej maník co to sestřil všechno sám ručně, nejdřív bombardéry a pak ten zbytek. Zbylo mi asi cca 450 kusů střeliva. ale i tak to v kariéře radši zakrosim pod vodu  Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Já jak s čím a proti čemu. Teď co hraju druhou kariéru, tak se VII B mizím pod hladinu hlava nehlava, v první kariéři jsem se s IX D2 s 2x20mm dvojče vz.38 a 1x37mm dvojče vz.42 rozmejšlel. Jednak kvůli tomu, že devítka byla dost líná lézt pod vodu, pokud plula pomalu a ve vší podstatě jsem mizel jenom před stíhačkama, mosquitama a Liberátorama. Zbytek jsem z pravidla rozsekal na mraky, než se dostali ke shozu bomb.


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Riptor von R.I.P. napsal:
Já jak s čím a proti čemu. Teď co hraju druhou kariéru, tak se VII B mizím pod hladinu hlava nehlava, v první kariéři jsem se s IX D2 s 2x20mm dvojče vz.38 a 1x37mm dvojče vz.42 rozmejšlel. Jednak kvůli tomu, že devítka byla dost líná lézt pod vodu, pokud plula pomalu a ve vší podstatě jsem mizel jenom před stíhačkama, mosquitama a Liberátorama. Zbytek jsem z pravidla rozsekal na mraky, než se dostali ke shozu bomb.


To seš teda dobrej střelec, mě to vždycky trvá než něco sestřelim a většinou sestřelej voni mě. už sem vod nich dostal párkrát na kasu. šlo to přímo na můstek a všechno včetně námořníků mi to votrhalo jak strom. Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Chladič napsal:
Riptor von R.I.P. napsal:
Já jak s čím a proti čemu. Teď co hraju druhou kariéru, tak se VII B mizím pod hladinu hlava nehlava, v první kariéři jsem se s IX D2 s 2x20mm dvojče vz.38 a 1x37mm dvojče vz.42 rozmejšlel. Jednak kvůli tomu, že devítka byla dost líná lézt pod vodu, pokud plula pomalu a ve vší podstatě jsem mizel jenom před stíhačkama, mosquitama a Liberátorama. Zbytek jsem z pravidla rozsekal na mraky, než se dostali ke shozu bomb.


To seš teda dobrej střelec, mě to vždycky trvá než něco sestřelim a většinou sestřelej voni mě. už sem vod nich dostal párkrát na kasu. šlo to přímo na můstek a všechno včetně námořníků mi to votrhalo jak strom. Very Happy


Jo, docela to jde... K sedmatřicítce dva poddůstojníky se specializací flak, k jednomu dvojčeti jsem si lezl sám, s druhym střílel frajer, no a 1. důstojník na věž rovněž se specializací flak. To se to kosilo Very Happy ... Nejraději jsem měl Sunderlandy, do těch velkej beden se to trefovalo Ouuu jéééé Very Happy


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Já jsem v námořní škole ručně sestřelil kromě jedné stíhačky všechno,ale od doby co mi při jednom útoku Harrybomberu zabili kulometčíka a poškodili loď tak se raději dekuju 20 m pod hladinu,protože nechci ryskovat s moji VII a jedním 20 mm  flakem



Naposledy upravil DasBoot dne 22. 09. 2007, 11:30, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
no to neni vzdy dobre riesenie..ak si niekde blizko anglickeho pobrezia tak ta to lietadlo moze nahlasit a tvoj sonar zachyti DD ktore idu k tebe  Laughing  .nic prijemne potom v celom okloli su schopny stravit aj cely den. ale na druu stranu niekde uprostred atlantiku ti nebezpecenstvo DD nehrozi  Cool
inak k tej Naval Academy: ja som tu asi jediny kto Naval Academy nehral  Embarassed  Embarassed  Embarassed


_________________
Nikdy neruš nepriatela ked robí chybu.
Napoleon Bonaparte
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Naval Academy je jen základ a stavět na tom kariéru asi nelze, ale pro začínajícího kapitána, je to jedna z mála možností jak se seznámit právě s palubním dělem nebo s protileteckým kulometem, protože v reálu, v roce řekněme 44, si to rozdat na hladině s letadlem či s DD je prostě sebevražda. A bylo by možná zajímavé, kdyby bylo úspěšné zvládnutí námořní školy podmínkou pro vstup do kariéry, kolik by bylo žádostí o nějaký ten cheat i když na druhou stranu by to asi muselo být o něco víc hard. Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Chladič napsal:
hmm, tak ot sem asi jedinej maník co to sestřil všechno sám ručně, nejdřív bombardéry a pak ten zbytek. Zbylo mi asi cca 450 kusů střeliva. ale i tak to v kariéře radši zakrosim pod vodu  Very Happy


nejses , ja na to sel taky sam, neco jinyho je kdyz jses v akci a mas honky, tadyto je pohodicka

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ja zasadne zadavam spinavou praci posadce. Od ceho bych ji taky jinak mel, ze ? Pochybuju, ze by se kapitan namahal osobne ridit, nebo nedej boze sam se posadit za AA flintu  Kapitan . Proto taky hraju karieru na "jenom" na 94% - takze napr. kdyz nemam cas manualne zamerit sam, makne si WO ( coz je tak asi v 90% pripadu Confused )


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
jj....taky nechávám většinu týhle činosti na posádce a co se týká letadel, tak v 90% případů kdy mi hlídky nahlásí letadlo okamžitě mizím pod hladinu. Ono v reálu to asi bylo taky tak...pokus sestřelit letadlo byl spíše vyjímkou natož pak pokusy s posíláním na moře ponorek určených speciálně pro sestřelování letadel v Biskajském zálivu to byla fakt krok do prázdna a končilo to jen zbytečnýma jatkama...viz. kniha Smrt na všech mořích.


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No ono jeden čas přešly ponorky právě na taktiku neponořování a bránění se protiletadlovými kanóny a z počátku s tím slavili úspěch, protože s tím spojenečtí letci vůbec nepočítali a čekali, že se bude U-boot ponořovat a útočili bezstarostně. Brzy však našli taktiku, kdy jeden letoun na sebe nalákal flak a druhý zaútočil z jiného směru a tak němci od této taktiky upustili. (Do tohoto období je např. situován i román Nebežští jezdci) Rovněž použití tzv. flakových ponorek, doprovázející U-booty přes Biskajský záliv,  skončilo katastrofou...


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak proč s nima neposlali třebas DD ??

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.