Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Really Real Crew
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Really Real Crew 
Pro fanousky skutecne 100% realismu
Link na stranku kde lze zjistit skutecnou posadku te ktere urcite ponorky.
Pres SH3 Commandera je to myslim snadno aplikovatelne - staci prejmenovat cleny posadky dle skutecnosti a funkce.
Ja sam do toho asi nepujdu - z moralniho hlediska ..., ale pro nekoho to muze byt zajimave...

http://www.ubootwaffe.net/crews/crews.cgi



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 26. 08. 2009, 09:38, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak jako dobrý, ale trefit jména všech, v jeden časovej úsek, tak to je notný kus práce s vypisováním... Ale tak chápu, že opravdového hardcore playera to zaujme.


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Riptor von R.I.P. napsal:
Tak jako dobrý, ale trefit jména všech, v jeden časovej úsek, tak to je notný kus práce s vypisováním... Ale tak chápu, že opravdového hardcore playera to zaujme.


 Laughing nekde sem cet i noticku ze jsou i typove co jedou i kampan ( karieru ) na zrychleni max 1x. Pripada mi to sice jako fama, ale kdo vi ?

a nebo staci poriditi si ponorku co se potopila na prvni plavbe i s celou posadkou, tam se pak nikdo prepisovat nebo vymenovat nemusi  Wink ...

P.S. jen aby bylo jasno, mam tam sice na konci smajlika, ale jinak si z toho samozrejme srandu nedelam. Padle chovam v ucte... tohle je vazne tema ... vazne ....


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak kámoš lítal Flight Simulator na real a nadšeně mi vyprávěl, jak letěl 7 hodin z Frankfurtu do New Yorku se 737čkou...
Ale že by takhle někdo hrál SH 3.... Tak to už je hukot Very Happy


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Riptor von R.I.P. napsal:
Tak kámoš lítal Flight Simulator na real a nadšeně mi vyprávěl, jak letěl 7 hodin z Frankfurtu do New Yorku se 737čkou...
Ale že by takhle někdo hrál SH 3.... Tak to už je hukot Very Happy


Možná máme stejneho kámoše, přesně to samé jsem slyšel taky :-)

SH 3 takto v reálu? Při hlídce na 30dnů (slabší průměr) a 4 hod hry denně vychází skutečná doba hlídky na 1/2 roku!  Většinu času může jen hlídat historicky věrnou osádku, zda dodržuje střídání služby a odpočinku.


_________________

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Riptor von R.I.P. napsal:
Tak kámoš lítal Flight Simulator na real a nadšeně mi vyprávěl, jak letěl 7 hodin z Frankfurtu do New Yorku se 737čkou...
Ale že by takhle někdo hrál SH 3.... Tak to už je hukot Very Happy


Jako bývalý zaměstnanec ČSD/ČD mám samozřejmě v mašině MS Train Simulátor a do toho addon se skutečnou tratí Praha - Břeclav - Kůty - Bratislava od pana Semory... A občas si odvezu rychlík z Prahy do Bratislavy... (Vše je samozřejmě v reálném čase dle skutečného JŘ) Laughing


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Hans Eckelhaft napsal:

a nebo staci poriditi si ponorku co se potopila na prvni plavbe i s celou posadkou, tam se pak nikdo prepisovat nebo vymenovat nemusi  Wink ...


Přesně takovýhle si beru Smile ale přepisovat jména celé posádky nebudu .... mám skutečná jména jen u několika námořníků, kteří mi jsou svými skutky simpatičtí Smile

Jinak je to supr link Smile neznal sem Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Riptor von R.I.P. napsal:
Tak kámoš lítal Flight Simulator na real a nadšeně mi vyprávěl, jak letěl 7 hodin z Frankfurtu do New Yorku se 737čkou...
Ale že by takhle někdo hrál SH 3.... Tak to už je hukot Very Happy



 Very Happy  tak to je mazec .... spolubydla lítal IL2 a to bylo něco podobného .... naštěstí lítal jen z ruska do německa Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Riptor von R.I.P. napsal:
Tak kámoš lítal Flight Simulator na real a nadšeně mi vyprávěl, jak letěl 7 hodin z Frankfurtu do New Yorku se 737čkou...
Ale že by takhle někdo hrál SH 3.... Tak to už je hukot Very Happy


nenudil sa pritom, ked vezmem ze vzlietol zapol autopilota a po 7h sadol? pokial teda neskusal nejake vyvrtky...  Laughing


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ

Citovat
Příspěvek  
Nevím jak on, ale pokud kámoš nekecal, tak autotopilot se téměř nepoužívá !!!


_________________

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
aaron2 - chápu, srdeční záležitost Very Happy Very Happy Very Happy
millo - Nenudil, dělá si piloťák a žije tím... Smile
Ragnaar Salt - Pavel Zouzal z Počernic ? Very Happy


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Také jsem jednou absolvoval let z ruzyně na letiště charlese degoula (paříž) v reálném čaše, byl to zajímavý zážitek...  add řízení  - používají se tzv. trimmery - taková kolečka kde velice citlivě nastavíte výškovky, směrovky, takže to prakticky letí samo rovně. Pak se ještě samozřejmě používá kontrola výšky počítačem. Jinak tam pan pilot sedí a čučí před sebe. Ne nadarmo se říká, že nejohmatanější tlačítko v kabině je zvonek na letušku ;)


_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Der Führer napsal:
. Ne nadarmo se říká, že nejohmatanější tlačítko v kabině je zvonek na letušku ;)


A to netušíš, co všechno se může najít např. v palubních lékárničkách..... Laughing


_________________

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.