Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
|Dokumenty| Ze starých ABíČek
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
to sepp posorschitz:ta S-7 co si ji sem dal,nezda se ti ze vypada jako dobra sovetska kombinace technologie 2 statu?podivej se na vez a palubni delo a flak.vez vypada jako sejmuta z americke tridy Tambor a ji podobnych a jinak,ostatni telo ponorky vypada jako z nemeckeho typu VII.i ta pridova pila.myslis ze to ma spojitost v predvalecne spolupraci Nemecka s SSSR?myslim tim spolupraci v oblasti zbrojeni. a ta vez se da vysvetlit takto:ponorky mnoha statu nesly podobne,ba stejne veze.co ty si o tom myslis?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
http://www.silenthunter.cz/shcz/sovetskeponorky.php
Třída S


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Příďová pila myslím nebyla tak úplně standartní vybavení.
Dala se montovat a demontovat.
Nejsem si jist podle jakého klíče se tak dělo.


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Sám sis odpověděl, k čemu byly Smile  Byl to přežitek z první světové války, kde byla hojně využívána na protiponorkové sítě a na sítě, na kterých byly přichyceny miny. Za druhé světové války nebyly moc účinné a postupem doby je nebylo ani potřeba, protože německé U-Booty do nepřátelských kotvišť a přístavů přestaly pronikat.

K té S-7: určitě si to už vyčetl z příspěvku Günthera. V ruské knize "Esky v boju" podrobně popisují vývoj a velmi úzkou spolupráci mezi Němci a Rusy při práci na tomto typu.



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 03. 02. 2010, 23:27, celkově upraveno 2 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Pokud to máte tak urgentní potřebu dořešit, řešte to přes PM. Problém s pilou tu snad byl vysvětlen, pokud ne, tak přes PM na mne jako MOD sekce.


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak kapitáni, o víkendu se mi do rukou dostal tenhle komiks. Podělím se, tak snad na vás dýchne trocha té nostalgie jako na mě Smile


















Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 17. 02. 2010, 01:02, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
tak jsem dělal pořádek v dokumentech Smile, Hooda jsem zatim nenašel, snad někdy příště, zatim aspon He 111



_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
hoda někde doma vystřiženého mám z abíčka. našel jsem to u babičky.


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek ARK ROYAL 
Vyhrabal som Ark royal. Vzhladom na to, ze nakres je na dve strany tak bude neskor.





Dovolil jsem si přeskládat obrázky pěkně za sebe tak, aby zbytečně nenatahovaly příspěvek. Příště prosím o to samé autora příspevku. Díky old_Mr_Grim



Naposledy upravil old_Mr_Grim dne 02. 02. 2011, 14:06, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.