Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 4 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Nejsou ve hře nějaké bugy?
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Chladič napsal:
no jo no, máš je dobře vycvičený, hlídkujou dokonce i pod vodou, asi aby tě varovali před minou Very Happy. Každopádně sou to frajeři, bez dýchacích přístrojů 100 m pod vodou, to dokáže jen málo lidí na světě Cool
To hej Laughing .Paradoxom vsak je ze som odchadzal s "expedicie" s pristavu (cca30real casu)a tam som do tej miny narazil.heh titanic  . A tak neostavalo nic ine ako load. Mozno sa ponaucili a zacali hliadkovat aj pod vodou.Nemusi to vobeci byt bug ale rozumna posadka ktora sa uci s vlastnych chyb Cool .to ma nenapadlo


_________________
"Neprajte si, aby to bolo ľahšie,prajte si, aby ste boli lepší!"



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tohle většinou následuje po špatném uložení: pod hladinou, v boji apod.. pak se nedá dělat nic, než se vrátit zpět na nejbližší dobrý save.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Pavel napsal:
Tohle většinou následuje po špatném uložení: pod hladinou, v boji apod.. pak se nedá dělat nic, než se vrátit zpět na nejbližší dobrý save.
Stacilo sa len vynorit a ponorit a slapalo to.. Wink


_________________
"Neprajte si, aby to bolo ľahšie,prajte si, aby ste boli lepší!"



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Otto Kretschmer napsal:
Pavel napsal:
Tohle většinou následuje po špatném uložení: pod hladinou, v boji apod.. pak se nedá dělat nic, než se vrátit zpět na nejbližší dobrý save.
Stacilo sa len vynorit a ponorit a slapalo to.. Wink

Mě funguje,  když jsem pod hladinou tak kliknout u důstojníka na ikonu potopit na periskopovou hloubku a hlídka se přesune do kajuty. Nemusim se vynořovat a ponořovat. Cool


_________________
Tak tohle je moje kráska:

"U-556" Typ: VIIC Rok: 1941.............Kariéra: U-556 uskutečnila 2 plavby:
Kapitán: Kptlt.Herbert Wohlfarth......................1. 1. Května 1941 - 30. Května 1941 - Přesun z Kielu do Lorientu
Flotila: 1. Unterseebootsflottille.......................2. 19. Června 1941 - 27. Červana 1941 - severní Atlantik
Stavba započata: 2.1.1940...............Potopeno lodí: 6 plavidel o celkové hmotnosti 29 552 GRT potopeno,
Spuštěna: 7.12.1940................................................1 loď o hmotnosti 4986 GRT poškozena.
Zařazena do služby: 6.2.1941
http://magda.clanweb.eu/main.html
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Kriechbaum napsal:
Otto Kretschmer napsal:
Pavel napsal:
Tohle většinou následuje po špatném uložení: pod hladinou, v boji apod.. pak se nedá dělat nic, než se vrátit zpět na nejbližší dobrý save.
Stacilo sa len vynorit a ponorit a slapalo to.. Wink

Mě funguje,  když jsem pod hladinou tak kliknout u důstojníka na ikonu potopit na periskopovou hloubku a hlídka se přesune do kajuty. Nemusim se vynořovat a ponořovat. Cool
ta moja posadka su asi sami dezerteri..heh Laughing .ale nechapem preco  Question.vsak sme relativne na zac.vojny nic nieje stratene.


_________________
"Neprajte si, aby to bolo ľahšie,prajte si, aby ste boli lepší!"



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 4 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.