Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Nejsou ve hře nějaké bugy?
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Chladič napsal:
tak to sem rád že se to tagle vyřešilo. Takže teda když už spadlo a udlělla sem přeinstal tak by to už teoreticky slítnout nemělo. Nebo jo?!?!???? Shocked


Pokud nejsi případ co jsem psal, tak ne.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No, 9 z 10-ti Billu rika, ze ne, ale .... Windows  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
no jasně  Very Happy  Cool

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
2chladič: No teoreticky ne...  Very Happy  Ale budeš to muset řádně otestovat v praxi  Laughing


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Jak tak sleduju vaší debatu, tak jsem jen tak zkusil ten soubor najít a nešel otevřít (systém chce vědět jakým programem byl vytvořen), nebo jsem někjde jinde. V jakém programu ho otvíráte? Pavel

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jde o to jaký soubor myslíš...

.cfg pak asi nejrychlejší co máš po ruce je Notepad


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jo, to je vono! Dík

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Může to někdo potvrdit, že se nadají hrát dvě kariéry, já si taky představoval, že budeme hrát dva. Pavel

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Nic potvrzovat nikdo nebude, stačí vytvořit další profil a může hrát třeba lidí 5....když se dokážou u toho PC střídat Laughing


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak se mi to už taky povedlo. Když jsem s vrátil z mise dozvěděl jsem se, že jsem nepotopil ani necky. Naštěstí, vždycky než dám "do doku", tak sejvnu. Tak jsem to načetl zpátky a pak to bylo tak jak to má být. Taky kupováno v JRC

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Taková piškuntálie. Píše se rok 1940 a zatím vyplouvám z Kielu, ale před spuštěním nové mise se mi ukáže info, že základna byla přesunuta do St. Nazaire. Fajn, říkám si, konečně to budu mít blíž. Když se ale podívám na zadání mise, tak tam vidím jako místo vyplutí i návratu zase Kiel. Jak by řekl vulgární materialista: do hajzlu co s tím? Zkusil jsem po skončení patroly zvolit Nazaire, ale neudělal jsem dobře - chovalo se to jako základna k mezipřistání. Takže load a do Kielu. Jenže ouha, v zadání bylo najednou jako cílové místo St. Nazaire. Tak jsem si řekl, že včil už to musí být ono, a naštěstí jo. Smile Zkrátka - co je v zadání, přes to nejede vlak!



Naposledy upravil Alferi dne 10. 02. 2008, 20:03, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  


heh pozna niekto vysvetlenie na tento jav? Shocked .1,4+gwx2


_________________
"Neprajte si, aby to bolo ľahšie,prajte si, aby ste boli lepší!"



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tohle se tu už někde řešilo...zkus si to tu projít Wink


_________________


"Kdo není ochoten bránit svoji svobodu, nesmí se divit, že mu čas od času pod oknem zaparkují cizí tanky."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Hornisse napsal:
Tohle se tu už někde řešilo...zkus si to tu projít Wink
ja len som dako nechel verit vlastnym ociam Shocked .netusim ako to vyriesit dako som to tu zatial nenasiel no myslim ze to nieje az taky problem zazil som to zatial len raz..  Ak sa to bude opakovat viac krat tak potom tomu budem snad venovat viac casu Smile


_________________
"Neprajte si, aby to bolo ľahšie,prajte si, aby ste boli lepší!"



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
no jo no, máš je dobře vycvičený, hlídkujou dokonce i pod vodou, asi aby tě varovali před minou Very Happy. Každopádně sou to frajeři, bez dýchacích přístrojů 100 m pod vodou, to dokáže jen málo lidí na světě Cool


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.