Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 4
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Nejsou ve hře nějaké bugy?
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Nejsou ve hře nějaké bugy? 
Dobrý den. Měl bych několik dotazů. Hru hrajeme se synem už dost dlouho s češtinami kombinovanými od drromana a Banyra (pro musea) a není v běhu problém. Ten je jinde. Stává se mi že i v patchi 1.4 koupím třeba lepší hydrofon, ale příští kolo je pryč - musím nakupovat znova ale peníze se mi nevrátí. Když koupím drahá torpéda a v misi je nespotřebuju (používáme je jen v těch horších situacích na obranu) tak mi v další misi prostě zmizí a peníze se nevrátí. Dokonce se mi takhle záhadně ztratil i jeden z důstojníků už se třemi kvlifikacemi - prostě při nástupu zmizel. Už jsem celý otrávený, protože renown se tím pádem pořád pohybuje okolo nuly. Navíc už se vyhýbám konvojům, protože se mi ještě nepodařilo proniknout beztrestně nepozorovaně do konvoje, musím se probít, potopit pár destroyerů a pak už nejsou torpéda na merchanty. Zisk bodů téměř nula. Při volném lovu je vyšší. Už jsem se pokoušel o podvůdek v souboru .cfg a přidat si renown
ale hra si to vrátí zpátky anebo vyhodí obligátní Mrkvosoftí chybové hlášení a už jen reinstall. Nevíte někdo jak změnit peníze? Ty ztráty těmi chybami jsou hrozné, přijdu obvykle až o půlku renownu. Už jsem ochoten podvádět, jinak se výš nedostanu. Díky za pomoc Milan L.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Nevím, tohle se mi nikdy nestalo, aby mi mizely věci, potažmo důstojníci. Co se týče torpéd - bohužel je to tak, i když torpéda v misi člověk nepoužije, renown už se nevrátí. Z toho důvodu si na misi většinou beru pouze 2x FAT 1, když vím, že se budu pohybovat v sektoru bohatém na konvoje.

Jinak si neodpustím obligátní otázku - SH3 originál, nebo přepal?


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Nejsem si jist, jestli jste při úpravě .cfg souboru postupoval správně (možná se pletu). Jedná se o soubor careers.cfg , ve kterém je třeba upravit data týkající se !poslední! mise .Pokud jste upravoval renown hned hned nahoře u první mise, tak si to hra nepřebere; nascrollujte dolů k poslední misi, upravte hodnoty a ve hře potom nahrejte save  "po návratu na základnu", nikoliv ten poslední! Mě alespoň chvilku trvalo, než jsem si toho všimnul. Wink
Není to nejčestnější, ale při frustracích z podivného systému povyšování to pomáhá.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Díky za radu. Hra je originál i s manuálšem a seznamem "horkých kláves". Vždy chci mít manuál nebo aspoň buklet. Kupováno v JRC. Milan L.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek 2 Milan 
Tak to opravdu nevím....


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ještě dodatek. U té poslední mise jsem asi udělal chybu. Ještě jsem opravil upgrade hydrofonu na KDB, vždy to v konfiguráku skočí z 1271 zpátky na 1270 a renown je pryč. Musím to znovu a znovu přepisovat na 1271 těsně před misí. A přitom v předchozích misích už dvakrát držel! Taky se mi stane, že mám třeba 3500 kreditu a chci koupit vylepšeného Albericha za 1500 a ono mi to hodí hlášku "Nedostatek zkušeností". To nechápu. Hra si asi nepamatuje nastavení dvou hráčů - já i syn máme každý jinou kariéru. Když jsem v práci, hraje on svou a naopak.

Ještě poslední dotaz pro jistotu-nikdy jsem to nedělal. Stačí v té poslední misi upravit renown nebo ještě něco? To je vše a už nebudu otravovat. Díky.



Naposledy upravil Milan L. dne 22. 08. 2007, 20:22, celkově upraveno 1 krát.

_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
ja by som doporucoval kompletne vymazat vsetko z masiny a od znova nainstalovat , opatchovat a v pripade omodovat !!!
mne to co pises nikdy nerobilo samo okrem toho nakupu torped, ale inak no problemo !!! , ine nezbyva ked to robi problemy skuste este na zaciatku kariery nic nerobit s  masinou a posadkou . nic ine mna nenapada cau Wink


_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tož pár mých postřehů.

Pokud si chci "trochu" začítovat, tak to udělám spíše tak, že si zvýším počet renownu, který dostanu za splnění cílů mise, tj. dojetí do správného čtverce a následné setrvání tam po dobu 24hod.
data/cfg/basic.cgf

...
[RENOWN]
RenownReachGridObjCompleted=500
RenownPatrolGridObjCompleted=200
CompletedPatrol=100
...

Tu si můžete nastavit v podstatě jaká čísla chcete, jednotlivé sumy jsou za dojetí do čtverce, 24hod pobyt tam a za kompletní ukončení patroly. Nedochází pak k zásahům do savů hry, na což je SH3 bohužel dost citlivý Sad.

To, že se ztrácí důstojník či člen posádky může být způsobeno i tím, že například při použití SH3 Commanderu tento software simuluje převelení členů posádky na jiné lodě. Pokud SH3 Comm. nepoužíváte, mohou být vaše problém způsoben tím, že nakupujete vybavení i posádku po návratu z mise- SH3 pak občas buguje, je lepší všechny nákupy dělat až z kanceláře těsně před vyplutím na novou patrolu.


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Nechci třeba zbytečně zakládat nové vlákno, tak to umístím sem: nejde nějakým zásahem do .cfg souborů či jinak upravit rádius cílových kvadrantů? Třeba abych nemusel při misích s třídou IX hlídkovat pořád až kdesi v Karibiku či u břehů Afriky (po nějaké době je to už opruz, nehledě na realističnost).



Naposledy upravil Alferi dne 25. 08. 2007, 14:09, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Alferi napsal:
Nechci třeba zbytečně zakládat nové vlákno, tak to umístím sem: nejde nějakým zásahem do .cfg souborů či jinak upravit rádius cílových kvadrantů? Třeba abych nemusel při misích s třídou IX hlídkovat pořád až kdesi v Karibiku či u břehů Afriky (po nějaké době je to už opruz, nehledě na realističnost).


No pokud hraješ tGW či GWX tak to reálné je a značně. Opravdu je to uděláno pokud možno nejvěrněji jak možno dle data, flotil a typů ponorek v nich. IX byla hlavně "dálková" ponorka(vzdálenost se bude zkracovat současně s průběhem války. Pokud tě to neba, pak jdi k 7. či 11.  Wink

Tak či tak odpověd...upravit to jde zde: X:\Program Files\Ubisoft\SilentHunterIII\data\Cfg\Flotilla



Naposledy upravil Sarroth dne 25. 08. 2007, 14:44, celkově upraveno 2 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
Alferi napsal:
Nechci třeba zbytečně zakládat nové vlákno, tak to umístím sem: nejde nějakým zásahem do .cfg souborů či jinak upravit rádius cílových kvadrantů? Třeba abych nemusel při misích s třídou IX hlídkovat pořád až kdesi v Karibiku či u břehů Afriky (po nějaké době je to už opruz, nehledě na realističnost).


No pokud hraješ tGW či GWX tak to reálné je a značně. Opravdu je to uděláno pokud možno nejvěrněji jak možno dle data, flotil a typů ponorek v nich. IX byla hlavně "dálková" ponorka(vzdálenost se bude zkracovat současně s průběhem války. Pokud tě to neba, pak jdi k 7. či 11.  Wink

Tak či tak odpověd...upravit to jde zde: X:\Program Files\Ubisoft\SilentHunterIII\data\Cfg\Flotilla

Díky!
Z modů mám jen Improved U-boat Mod, jak ten to upravuje si nejsem jist - zdálo se mi, že hra rádius vzhledem k období příliš neupravuje. Pokud jo, tak je to v pořádku.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Další varianta je SH3 Commander, kde si lze přímo navolit či vybrat nějaký bližší sektor.


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Riptor von R.I.P. napsal:
Další varianta je SH3 Commander, kde si lze přímo navolit či vybrat nějaký bližší sektor.

¨jj, přesně tak, to jsem chtěl napsat jakožto nejjednodušší variantu- v SH3 Commanderu si navoliš čtverec další patroly úplně jednoduše...


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Wara:

Tak jsem to vyzkoušel a když jsou na počítači dvě kariéry (jako já se synem) tak se dějí tyhle chyby- ztrácejí se věci nebo se mění nastavení. Jinak se to neděje. Asi se s tím nepočítalo. Jinak už v pohodě, po zrušení jedné z kariér už jde upravit i ten renown.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek Nefunkční klávesa 
Ahoj jsem tady úplně novej a totalní zelenáč,ale forum mám skoro přečtený-můj dotaz je ten že klávesa (Q)otevře záklopku torpédometu a zbran. důstojník hlásí otevřeno,ale po zmáčknutí klávesi (W) uzavřít záklopku torpédometu nic důstojník nehlásí.....to je chyba nebo to provede ale nenahlásí.....dík za odpověd Wink

Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 4
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.