Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
SH3 versus Vista + dvoujádrové procesory
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Re: Malej dotazek 
aaron2 napsal:
K tomu 64bitu... 64bit systém umožňuje mít více RAM než 4GB... (Respektive 3,5GB... Víc 32bit Wokna nenačtou...)


je to presnejsie 3,12GB ale to je jedno.. jedno je iste tebe pojde na 64b vsetko v tzv. emulatore 32b. ci programy, ci hry... a to je podstatne! ja nemam zatial viac ako 2GB ram a iny dovod ako pamet neni na 64b. system! vsetko ostatne co som popisal pred tym plati, tj. ovladace a vsetky 32b aplikacie. nehovoriac o tom ze ty nemas takmer sancu rozbehat dos-ove aplikacie na 64b. vistach, kedze maju 0% podporu ale ja na 32b. este nejaku mam. Neni sme tu preto aby sme sa hadali kto ma vacsi.. ja som len povedal ze 64b system je momentalne zbytocny, vzhladom nato ze neni su nan prisposobene ziadne (aspon co ja poznam) hry a programov je velmy malo!! Wink

je to ako sa hadat o tom, ze 4jadrovi procik je lepsi nez 2jadrovi. Prd je ti to platne, ked SH3 a 98% hier je robene na single proces a horko tazko vyuzijes naplno ten 2jadrovi...

a tak je zaver jasny: SH3 funguje aj na 32b aj na 64b vistach zatial bez problemov.. Laughing



Naposledy upravil Wara dne 22. 01. 2008, 15:48, celkově upraveno 2 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ

Citovat
Příspěvek Re: Malej dotazek 
Millo napsal:

je to presnejsie 3,12GB ale to je jedno.. jedno je iste tebe pojde na 64b vsetko v tzv. emulatore 32b. ci programy, ci hry... a to je podstatne! ja nemam zatial viac ako 2GB ram a iny dovod ako pamet neni na 64b. system! vsetko ostatne co som popisal pred tym plati, tj. ovladace a vsetky 32b aplikacie. nehovoriac o tom ze ty nemas takmer sancu rozbehat dos-ove aplikacie na 64b. vistach, kedze maju 0% podporu ale ja na 32b. este nejaku mam. Neni sme tu preto aby sme sa hadali kto ma vacsi.. ja som len povedal ze 64b system je momentalne zbytocny, vzhladom nato ze neni su nan prisposobene ziadne (aspon co ja poznam) hry a programov je velmy malo!! Wink

je to ako sa hadat o tom, ze 4jadrovi procik je lepsi nez 2jadrovi. Prd je ti to platne, ked SH3 a 98% hier je robene na single proces a horko tazko vyuzijes naplno ten 2jadrovi...

a tak je zaver jasny: SH3 funguje aj na 32b aj na 64b vistach zatial bez problemov.. Laughing


Hlaně toto vlákno... (a ani dotaz) nesměřoval k tomu zda používat či nikoliv 64bitový systém ale zda-li (a případně jak...) na něm poběží SHIII



Naposledy upravil aaron2 dne 10. 12. 2007, 20:52, celkově upraveno 1 krát.

_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Malej dotazek 
aaron2 napsal:

Hlaně toto vlákno... (a ani dotaz) nesměřoval k tomu zda používat či nikoliv 64bitový systém ale zda-li (a případně jak...) na něm poběží SHIII


jj, a na tom sme sa predsa zhodli... bezi na nem... super


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ

Citovat
Příspěvek Diky vsem prispevatelum na muj dotaz 
Tak sem mile prekvapen, jak to na Vista 64 krasne vsecko slape. Myslim vsecky moje oblibeny stary hry jako Fallout 2, Jagged Aliance 2 a taky SH3, nemel jsem zadnej problem s ovladacema, proste vce co mi bezelo na XP jede i na Viste a neco i lepe.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Vážení. Zkusil jsem nainstalovat SH3+TGW na notebook s Win Vista Home+Intel Centrino Duo s grafikou GeForce 7400 a pamětí 2048mb. S "ošetřením" to spadlo do woken před vstupem do Menu a ovladače StarForce zas Vista odmítla pro nekompatibilitu. Pod XP na tom samým noťasu chodí SH3 dost dobře, tak kdyby někdo věděl jak to obejít budu velice zavázán Confused


_________________


...A kdy to otočíme?...Až k tomu dám rozkaz pane vrchní kormidelníku!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Mám SH3 na Vistě už dlouho... A bez problémů...

1)nainstalovat SH3... nespouštět, nerestartovat...
2)nainstalovat 1.4b patch... nespouštět, nerestartovat...
3)dát tam "ošetření" pro 1.4b (jsou to 4x knihovna (.dll) a jeden exáč (.exe) - přepsat původní soubory)
4)pravým myšítkem na soubor SH3.exe -> vlastnosti ->záložka "kompatibilita" -> zatrhnout "spouštět jako správce"
5)restartovat, spustit a hrát...
Pro MP ještě musíš povolit SH3 ve firewallu....


Pokud to děláš takhle tak je někde zrada a netuším kde....



Naposledy upravil mysak_bob dne 14. 04. 2010, 12:02, celkově upraveno 1 krát.
Naposledy upravil aaron2 dne 20. 01. 2008, 22:32, celkově upraveno 2 krát.

_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
jedine - snad - ze bys to mel delat pod administratorskym uctem


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Dík pánové za tipy, udělal jsem vše identicky, krom bodu 4, tak to dnes vyzkouším. Ta Vista mě dává zabrat wall , ale asi jde o zvyk.


_________________


...A kdy to otočíme?...Až k tomu dám rozkaz pane vrchní kormidelníku!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Panchus napsal:
Dík pánové za tipy, udělal jsem vše identicky, krom bodu 4, tak to dnes vyzkouším. Ta Vista mě dává zabrat wall , ale asi jde o zvyk.


jj, je o zvyku, na bezne uzivanie dobra ale ako u vacsiny aj u mna pojde z PC  Laughing


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ

Citovat
Příspěvek  
@Panchus
Ono něco ještě něco existuje na Starforce ve Vistách,už nevím co to bylo ale jel jsem podle vlákna ze Subsimu
http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=105144&highlight=Vista


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak co se týče Starforce nebyl problém, odstranil jsem to navrženým StarForce removal a po důkladné analýze nic nenašel.
Problém se spuštěním na 90% způsoben instalací bez oprávnění administrátora Embarassed , hlavně při instalu patche 1.4b, páč jsem si dodatečně všiml, že se nepřepíšou všechny soubory, ale když patch spustím jako správce tak to proběhne jako na XP bez problémů, takže <victoria> konečně se zas můžu ponořit řádně hluboko. Když už nic jiného tak Vista naučí, že jsem prostě spráááávce,  takže vivat mrkvosoft.
 cheers



Naposledy upravil Panchus dne 22. 01. 2008, 15:12, celkově upraveno 1 krát.

_________________


...A kdy to otočíme?...Až k tomu dám rozkaz pane vrchní kormidelníku!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak a před nedávnem jsem výhledově kopnul Vistu špičatým hodně hluboko Arrow  ass poněvadž mám jen jedny nervy!!!..šajze



Naposledy upravil Panchus dne 12. 02. 2008, 09:58, celkově upraveno 1 krát.

_________________


...A kdy to otočíme?...Až k tomu dám rozkaz pane vrchní kormidelníku!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
aaron2 napsal:


1)nainstalovat SH3... nespouštět, nerestartovat...
2)nainstalovat 1.4b patch... nespouštět, nerestartovat...
3)dát tam "ošetření" pro 1.4b (jsou to 4x knihovna (.dll) a jeden exáč (.exe) - přepsat původní soubory)
4)pravým myšítkem na soubor SH3.exe -> vlastnosti ->záložka "kompatibilita" -> zatrhnout "spouštět jako správce"
5)restartovat, spustit a hrát...
Pro MP ještě musíš povolit SH3 ve firewallu....


Pokud to děláš takhle tak je někde zrada a netuším kde....


udělal jsem všecko jak je tady napsany jen mi nejde zaškrtnout že to spouštím jako správce, jsem na učtu administratora. je to zašedly a nejde na to kliknout co stim mám pls dělat??? Diky moc


Citovat
Příspěvek  
to Kahan:

udělal jsem všecko jak je tady napsany jen mi nejde zaškrtnout že to spouštím jako správce, jsem na učtu administratora. je to zašedly a nejde na to kliknout co stim mám pls dělat??? Diky moc[/quote]

Nemáš náhodou vypnuté UAC(Řízení uživatelských účtů)??? Pokud ano tak ti to nejde zaškrtnout protože se vše automaticky spouští jako správce....



Naposledy upravil mysak_bob dne 14. 04. 2010, 12:01, celkově upraveno 1 krát.

_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek V pohode... 
Ahoj,vcera jsem si poridil novy compik,mam dvoujjadro procesor,wokna Vistu a vsechno mi jede super,bez nejmensich problemu.... Smile


_________________

Nejhorší je srážka s blbcem.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.