Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Jak si přičíst co nejvíc zkušeností k nakupování????
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Jak si přičíst co nejvíc zkušeností k nakupování???? 
Zdravim vás mořští vlci,chtěl bych od vás poradit ohledně těch podle mě zbytečně života otarvující zkušenosti.Začal jsem hrát SH od začátku co to šlo a teď jsem už v roce 1944,posádku vycvičenou na max. ale asi tak 60 zkušeností  a sami musíte uznat,že s timhle skorém se nedá moc nakupovat a to i takové věci jako jsou torpéda,když jedno přijde i na 800 Sad  a na koupi lepší ponorky nemám ani pomyšlení.Řekněte,jak to děláte vy,kde si tolik nahrabete????A nejde něco prodat? Smile  Mám už pomyšlení i na cheat,ale ještě zkusim vás Smile po jedné hlídce se vracim zhruba tak s 1500 ale koupim 2 torpéda fat a mám hovno.A ještě jeden dotaz,nechal jsme s epřevelet k 11 flotile,která bude mít k dispozici od roku 1944 ponorku IXX a chci se zeptat,kolik si na ní mám ušetřit,teda jestli to stihnu.A ještě by mě zajímalo,kdy mám čekat konec mé kariéry,mám za sebou 36 hlídku...Děkuji moc za vysvětlení....Šťastný LOV

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
no tak  21 stoji okolo 30 tisic renow  Very Happy  , a stym co si pisal horevtak moc neporadim jednine ze by si si to zmenil v nastaveni aby Ti to pridavalo viac renow za potopenu lod atd... , mne najviac lezie na nervy ze mi neodpocita renow co som napraskal do mojej starej ponorky ... Crying or Very sad  skoda skoda skoda ,musis len setrit a nekupovat zbytocne torpeda atd , ja kupujem maximalne len vybavenie na lepsiu funkcnost masiny  Wink


_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
nekupuj žádný torpéda

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak moje zkušenost je taková, že torpéda který mi naloží v přístavu, tak jsou zadáčo. Když si beru nějaký navíc vlastním výběrem, tak za ty už se odpočítává renown. Takže moje taktika byla taková, že jsem si nechal všechny Zaunkoniky a FAT II, který mi tam dali sami, a zbytek jsem si bral T III a pár T I na útok v noci. Jinak XXI je za 20 000 renown, ne za třicet, tak se tu psalo. Je plně vybavená a jedinné, co se dokupuje je vylepšenej Alberich za 1 500 renown. Takže dohromady stojí 21 500 Very Happy


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
tak to ti dali slevu, já jí měl za 30

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Wara to tady popisuje jasně
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=587
Dále projed celé data\basic\cfg,jsou tam ceny torpéd,ponorek+ostatního vybavení.



Naposledy upravil Sarroth dne 24. 03. 2008, 14:03, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
no co sa tyka renow aj ked viem ze to tu je popisane ale hladanie mi to nenaslo takze idem an vec!!!
pytam sa kde si mam v data pripisat startovne renow? , ci to ide a to urcite ano Laughing  tak vas zadam vas skusenych  kde si to prvotne renow zvysit., pokial by to malo robit problemy s hrou tak kaslat na to Exclamation  Wink
 dikec


_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Riptor von R.I.P. napsal:
Tak moje zkušenost je taková, že torpéda který mi naloží v přístavu, tak jsou zadáčo. Když si beru nějaký navíc vlastním výběrem, tak za ty už se odpočítává renown. Takže moje taktika byla taková, že jsem si nechal všechny Zaunkoniky a FAT II, který mi tam dali sami, a zbytek jsem si bral T III a pár T I na útok v noci. Jinak XXI je za 20 000 renown, ne za třicet, tak se tu psalo. Je plně vybavená a jedinné, co se dokupuje je vylepšenej Alberich za 1 500 renown. Takže dohromady stojí 21 500 Very Happy


Stojí rozhodně 30000 ve verzi 1.4b ale ja ji mam za 15000:) ta degradace se mě nelíbila Laughing  Laughing  Laughing

To Rado Sil3,data,Cfg,Basic

zlevni si co chceš a za kolik chcešSmile Osobně sem zlevnil jen XXI na 15000renown( tehdá ted už ne ani ji nechci ) a nemusíš si přidávat. Wink


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ja ten subor nedokazem otvorit  Rolling Eyes   ten basic a aj vela inych v zlozke s SH 3 mi to ukazuje ako Konfigurační soubor aplikace Microsoft office outlook...ako sa to da otvorit?



Naposledy upravil andrew dne 16. 09. 2007, 18:16, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Nikdy neruš nepriatela ked robí chybu.
Napoleon Bonaparte
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
andrew napsal:
ja ten subor nedokazem otvorit  Rolling Eyes   ten basic a aj vela inych v zlozke s SH 3 mi to ukazuje ako Konfigurační soubor aplikace Microsoft office outlook...ako sa to da otvorit?

Otevři to v Poznámkovým bloku Wink


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
313_Vinky napsal:
Riptor von R.I.P. napsal:
Tak moje zkušenost je taková, že torpéda který mi naloží v přístavu, tak jsou zadáčo. Když si beru nějaký navíc vlastním výběrem, tak za ty už se odpočítává renown. Takže moje taktika byla taková, že jsem si nechal všechny Zaunkoniky a FAT II, který mi tam dali sami, a zbytek jsem si bral T III a pár T I na útok v noci. Jinak XXI je za 20 000 renown, ne za třicet, tak se tu psalo. Je plně vybavená a jedinné, co se dokupuje je vylepšenej Alberich za 1 500 renown. Takže dohromady stojí 21 500 Very Happy


Stojí rozhodně 30000 ve verzi 1.4b ale ja ji mam za 15000:) ta degradace se mě nelíbila Laughing  Laughing  Laughing

To Rado Sil3,data,Cfg,Basic

zlevni si co chceš a za kolik chcešSmile Osobně sem zlevnil jen XXI na 15000renown( tehdá ted už ne ani ji nechci ) a nemusíš si přidávat. Wink


Jasná, já používám GWX 1.03, tam je za 20 kolíků, takže v tom bude ten problém, nenapadlo mě, že tam bude rozdílná cena. Já jsem šetřil jak vůl na 30 tisíc a pak jsem třískal hlavou do klávesnice, že už jsem mohl jezdit půl roku se šnorchlem na IX D2 Very Happy Very Happy Very Happy


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Riptor von R.I.P. napsal:
313_Vinky napsal:
Riptor von R.I.P. napsal:
Tak moje zkušenost je taková, že torpéda který mi naloží v přístavu, tak jsou zadáčo. Když si beru nějaký navíc vlastním výběrem, tak za ty už se odpočítává renown. Takže moje taktika byla taková, že jsem si nechal všechny Zaunkoniky a FAT II, který mi tam dali sami, a zbytek jsem si bral T III a pár T I na útok v noci. Jinak XXI je za 20 000 renown, ne za třicet, tak se tu psalo. Je plně vybavená a jedinné, co se dokupuje je vylepšenej Alberich za 1 500 renown. Takže dohromady stojí 21 500 Very Happy


Stojí rozhodně 30000 ve verzi 1.4b ale ja ji mam za 15000:) ta degradace se mě nelíbila Laughing  Laughing  Laughing

To Rado Sil3,data,Cfg,Basic

zlevni si co chceš a za kolik chcešSmile Osobně sem zlevnil jen XXI na 15000renown( tehdá ted už ne ani ji nechci ) a nemusíš si přidávat. Wink


Jasná, já používám GWX 1.03, tam je za 20 kolíků, takže v tom bude ten problém, nenapadlo mě, že tam bude rozdílná cena. Já jsem šetřil jak vůl na 30 tisíc a pak jsem třískal hlavou do klávesnice, že už jsem mohl jezdit půl roku se šnorchlem na IX D2 Very Happy Very Happy Very Happy


 Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  TO SI DOVEDU PŘEDSTAVIT MĚ MĚLA STÁT 30000 A DEGRADACI NA SNAD VOJÍNA Very Happy  Very Happy  Very Happy


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Nazdar mořští vlci...SH3 mám velmi krátkou dobu nevím jak nakupovat různé věci... mám 1.4 patch a češtinu díky a omlouvám se pokud to u už někde je... já sem to tu neviděl

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Potápěj co nejvíc tonáže a až budeš v přístavu, tak na to nakupování přijdeš  Wink


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Herr Flick napsal:

Dále projed celé data\basic\cfg,jsou tam ceny torpéd,ponorek+ostatního vybavení.

Tak jsem porychtoval ten soubor a vypadá to jak jarní slevy v hypermarketu .... už jen vytisknout letáky.... Laughing  Laughing  Laughing
Jenom bych se ještě zaptal jestli se v tom souboru nedá porychtovat počty medailí pro posádku, rád bych ocenil co nejvíc z nich ale tolik jich co do počtu nemám...tak jestli to tu už někdo dělal tak písněte Dík Cool  Cool  Cool


_________________
Tak tohle je moje kráska:

"U-556" Typ: VIIC Rok: 1941.............Kariéra: U-556 uskutečnila 2 plavby:
Kapitán: Kptlt.Herbert Wohlfarth......................1. 1. Května 1941 - 30. Května 1941 - Přesun z Kielu do Lorientu
Flotila: 1. Unterseebootsflottille.......................2. 19. Června 1941 - 27. Červana 1941 - severní Atlantik
Stavba započata: 2.1.1940...............Potopeno lodí: 6 plavidel o celkové hmotnosti 29 552 GRT potopeno,
Spuštěna: 7.12.1940................................................1 loď o hmotnosti 4986 GRT poškozena.
Zařazena do služby: 6.2.1941
http://magda.clanweb.eu/main.html
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.