Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 5 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Problém: Instalace Patche
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
to já už sem si koupil originál za 500 v top cd modrou verzi a dal sem si tam mod TGW Twisted Evil  titanic


_________________
IXC - U-47 titanic titanic titanic titanic titanic





Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
okurkovy nalev napsal:
No dobre muzete to ukoncit to nema cenu z tim patchem mel sem mam a budu mit 1.0 no lepsi jak
nic i kdyz z 1.0 nemam zadne moznosti ani mody. Sad kaslete na to

..noo jen tak mimochodem ,mam stejnej problem, nebo mel jsem.. hru ted dohravam ve V1.0 ....a origos je na ceste!! Twisted Evil   Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek okurkovy nalev 
okurka 1naistaluj hru
           2 patch 1.4
           3 mod
           4 "osetreni" ,  tak to slo aspon mi pak sem presel na original



Naposledy upravil mysak_bob dne 06. 05. 2008, 17:37, celkově upraveno 1 krát.

_________________
IXC - U-47 titanic titanic titanic titanic titanic





Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek Re: okurkovy nalev 
mutos napsal:
okurka 1naistaluj hru
           2 patch 1.4
           3 mod
           4 "osetreni" ,  tak to slo aspon mi pak sem presel na original

to jsem zkousel vic nez dvacetkrat a na tisic' zpusobu...mno a nic ,ale vylepsil jsem hru jen par Mody :skiny ,SH3World, vylepsene efekty zvuky atd. .  Crying or Very sad  jak jsem psal vyse tak jdu do origose Rolling Eyes

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek for all: 
panove, kdyz jsme u toho sh3 a tgw
co takhle se zapojit do Ligy Die Kapitane?  Wink

online vlci smecky jsou dalsi rozmer teto hry. (ja uz vlastne ani jinak nehraju  Wink  )


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek for mysak 
Rád bych ale je mi 15 a mamina mi asi nedovolí byt večer na compu třeba do 11 00 kdybych věděl kdy se to hraje a jak po netu jako tak se rád zapojím. rock


_________________
IXC - U-47 titanic titanic titanic titanic titanic





Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek Re: for mysak 
mutos napsal:
Rád bych ale je mi 15 a mamina mi asi nedovolí byt večer na compu třeba do 11 00 kdybych věděl kdy se to hraje a jak po netu jako tak se rád zapojím. rock


Hraje se ve čtvrtek od 21:00 nebo v neděli od 19:30, hra trvá přibližně 1-2 hod. (podle mapy)



Naposledy upravil Rudla dne 07. 05. 2008, 15:40, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Liga 
ja by sem se zapojil ale musim koupit origos me nejde patchnout na verzi 1.4b a kdyz tam dam tGW tak se mi to sekne pri nacitani a udela to chybu a jinak nemate nekdo cestinu na SH4 ale na kopirovani nemam instalacku

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek add Liga DK: 
at to tady nezaspamujem, pripadne dotazy ohledne Ligy
do sekce Prihlasky do LDK, prip. Liga DK
nebo mne na PM (soukromou zpravu), prip. mail
ale predtim, nez se budete ptat,  si PROCTETE sekce venujici se Lize  Wink


Jato tady o vikendu procistim, at je tu zase poradek  Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 07. 05. 2008, 15:59, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: okurkovy nalev 
Karl von Ecke napsal:
mutos napsal:
okurka 1naistaluj hru
           2 patch 1.4
           3 mod
           4 "osetreni" ,  tak to slo aspon mi pak sem presel na original

to jsem zkousel vic nez dvacetkrat a na tisic' zpusobu...mno a nic ,ale vylepsil jsem hru jen par Mody :skiny ,SH3World, vylepsene efekty zvuky atd. .  Crying or Very sad  jak jsem psal vyse tak jdu do origose Rolling Eyes


souhlasim taky mi to nejde..mam stahlou verzi nevim protoze ke spusteni potrebuju c***k(ten tam nedam pak uz by to nebyla cista verze)..kdysi jsem to uz nainstaloval jenze uz nevim jak mel sem tam TGW.Kdyby sem si vzpomnel tak napisu Very Happy



Naposledy upravil mysak_bob dne 14. 01. 2009, 14:13, celkově upraveno 1 krát.

Citovat
Příspěvek  
panove, chapal jsem, ze se SH3 stahovala, kdyz stala litr,
ale v dobe, kdy se da koupit za 250-300Kc, to uz nechapu. Confused

Myslim si, ze kdo to s ponorkama mysli vazne, mel by si koupit original a i tim podporit vyrobce, aby byl i dalsi dil a byl i lepsi. (i kdyz bych po zkusenostech s SH4 trochu pochyboval)


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
jo ale kdo mi zaruci ze mi na vistach 64-bit pojede..tady nekdo pise ze mu to jede a druhy zase ze ne.. Very Happy tak nevim no..ta moje stahla verze mi na starym pc(windows XP)jea a ted na Viste to po nacitani hodi error a jakysi 3 cisla



Naposledy upravil mysak_bob dne 15. 01. 2009, 10:32, celkově upraveno 1 krát.

Citovat
Příspěvek  
Jak psal Myšák,koupíš origoš a když ti to nepojede ,aspoň jsi podpořil výrobce SH3 Wink  Very Happy
Jinak ty čísla u erroru: skopiruj a vygoogli si je,člověk tak najde věcí  Cool ,já mám Visty 32 a na těch to šlape normálně i s tim VCP  cool

EDIT:vygoogli,sem mimo jiné myslel to,že ti to muze dat jine odkazy k problemu tveho erroru,ktery nemusi vylozene souviset s SH3.



Naposledy upravil Thomsen dne 15. 01. 2009, 11:33, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
jak jako vygoogli si je.?


Citovat
Příspěvek to comrade: 
pod Vista 64bit to jede, jen se musi vypnout rizeni uzivatelskych uctu - pokud si proctes forum, zjistis, ze to funguje x uzivatelum.

vygoogli - znamena, ze pouzijes www.google.com na vyhledani tveho problemu  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 5 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.