Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
5. flotila - Velitelství
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Veľká vďaka celej 5.flotte a pomocníkom ktorý im pomáhali ešte raz veľká vďaka prajem pevné nervi a tučný lov s pozdravom Marian Varga a posádka U-576  Smile .


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Test kompatibility s Muckenbergom dopadol veľmi dobre. Žiadne problémy s Tunngle ani SH. Pripojenie k serveru úspešne na prvý pokus a hra bežala bez problémov až dokonca.  tip top


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Ausbildungsstand - Muckenberg 
Rozpis a plnenie výcvikových plavieb:

Dátum:     1. septembra 2015
Mapa:       operácia Torch
Výsledok:  nesplnil
Poznámka:
adept po viacerých nácvikoch podstatne zlepšil streľbu torpédami a potopil obchodnú loď a zaútočil aj na lietadlovú loď aj keď neúspešne. Celkom sa mu darilo unikať pozornosti eskorte, ktorá sa viac venovala jeho kolegom, ale po potopení Šveda sa eskorta začala venovať jemu a aj ho potopila.



Dátum:     2. septembra 2015
Mapa:       HX-115
Výsledok: splnil
Poznámka:
no čo dodať, adept si dnes počínal dobre. Po počiatočnej obave z eskorty sa celkom slušne podielal na likvidácii konvoja. Nech mu to vydrží aj ďalej




Dátum:     8. septembra 2015
Mapa:       OS-8
Výsledok: splnil
Poznámka:
adept úspešne unikol pozornosti eskorty a torpédoval niekoľko lodí. Potopil nákladnú loď a v súčinnosti von Kočičákom aj vojnovú loď.




Dátum:                9.septembra 2015
Mapa:                  CU-36
Výsledok:             splnil
Poznámaka:
adept si počínal dobre. Potopil dve obchodné lode a aj jednu vojnovú. Blahoželám




Doporučujem adepta prijať do vojnovej flotily.



Naposledy upravil Hogen dne 09. 09. 2015, 21:11, celkově upraveno 10 krát.

_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak zde je rozbor činnosti U-980 ze včerejšího útoku na HX-115.
Ono to tak slavné nebylo. Bohužel jsem se ještě před začátkem útoku VYNOŘIL a z toho plyne můj strach z eskorty.Při úniku jsem také zavelel "tichý chod" a když nebezpečí pominulo jsem rozkaz zapoměl odvolat. Takže jsem nestihl včas přebít.
Jinak vystřeleno bylo šest torped, jedno selhalo, jedno minulo a čtyři zasáhli.


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Na ja Herr von Muckenberg - to se stane, stalo a stávat  bude... I služebně starším kapitánům ... A pokud 4 torpédy zvládnete poslat ke dnu přes 20 tisíc BRT, máme se na co těšit - a Spojenci jakbysmet !!!  Laughing


_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Takže mi dovolte, abych se rozloučil s 5. flotilou. Děkuji všem kapitánům, kteří společně s mou U-980  pluli, bojovali a umírali na výcvikových plavbach.  Smile

Pro MV: Já myslím, že střelbu tak nějak v základu ovládám, ale bohužel střílel jsem na vzdálenost zhruba 5 000 metrů a lod plula na plný kotel. Jinak samozřejmě, že se omlouvám za "přátelskou" palbu.
Pro vK: No pokusím se za co nejlevnější peníz potopit co nejvíc tonáže
Pro Hogena: Potopene lodě mám dvě a půl, jedna by měla být společně s von K. On se u ní hodně dlouho skrýval. A nevím jistě, ale měl bych mít ještě půlku DD. Měl by to být ten co se přihnal od konvoje a pálil si na něj taky. Jelikož mě zachytil asdicem tak já už seděl u echa a neviděl jsem zásah, ale 1.WO hlásil zásah a posádka řvala taky. Ale jak říkám nevím to jistě. Ale ono je to vcelku jedno, hlavně,že mám za sebou úspěšnou Agrufront a ted vzůru na Tomíky

Jen taková otázečka: Vede, vedla se někdy statistika potopené tonáže na torpédo? Myslím, že by to byl docela zajímavý ůdaj  Surprised  Smile  Very Happy



Naposledy upravil Muckenberg dne 11. 09. 2015, 06:29, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tu sú výsledky včerajších testov:

test č.1:
mapa HX-115




test č.2:
mapa HX-125AB



oba testy prebehli bez problémov, s tichou nostalgiou som si zaspomínal na časy nie tak dávno minulé



 cool



Naposledy upravil Hogen dne 20. 09. 2016, 10:08, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Myslím Hogi že ty "nie tak dávno minulé časy" budou brzy nové časy Smile

Díky moc za pomoc se spuštěním a otestováním, užil jsem si to po těch letech parádně.

Čili jinými slovy U-122 zbavena letitých nánosů bahna a koroze, všechny palubní systémy funkční a tedy se hlásím do služby  Surprised


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak po testech doporučuji zařadit do provozu novou poslední mapu od Merlina s kvalitním upravením od Kuby a to ,,SC- 164,,
rok-1945 , Severní Atlantik ,ráno před úsvitem,  moře klidné... koš č.2


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Takto sme sa dnes so Švedikom pobavili

eskorta nás najprv trocha vystrašila, najprv Švedika, potom mňa (8 ks eskorty) a potom zase Švedika (12 ks) ale sme im úspešne zdrhli a ešte podorážali niake lodičky






cool


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Super Hogi!! Dobrej report  Wink  super cool  ... Tak pokud to klapne, tak si příští neděli dáme repete  Rolling Eyes



Naposledy upravil ŠVÉD LOCKERSSON dne 19. 03. 2018, 22:13, celkově upraveno 1 krát.

_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Servus
 tak jsem vše nainstaloval a chtěl bych zkusit jestli je to vše připraveno na Atlantik. Kdopak si se mnou dá Agru front pro pobavení?


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
kurňa ...delší dobu tu člověk nebyl a něco prošvihl,,mohli bychom třeba zítra v osum ,,co? pokud se tady někdo objeví a přečte si to :-)


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
aňruk...toš oprášim moju ponorčičku a premažem torpéda nech sa nezdrú Laughing  Laughing  Laughing


 cool


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zdar vlci :-) Pokud budu stíhat časově, půjdu do toho dnes s vámi :-)


_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.