Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Hrajete Silent Hunter 4?
Hrajete SH4?

Ne 31% 31% ( 38 )
Brzo asi přestanu a půjde z disku 5% 5% ( 7 )
Sem tam si ho dám 24% 24% ( 29 )
Hraju jej pravidelně 19% 19% ( 23 )
Hraju ho jak to jen jde 18% 18% ( 22 )

Celkem hlasů : 119
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Herr Flick napsal:
Otázkou je jak se stím porvou tvůrci jednoho nejmenovaného modu do SH3,jestli to bude větší či menší šaskec Question


Toť otázka...ale hlavně SH4 je trošku o něčem jiném a má jiné problémy než SH3, které se obávám žádný mod moc nepořeší. Pokud jde o grafiku, moc toho potřeba štelovat není, jen tam sice pár věcí které mohou být lépe, ale netlačí to tak jako u SH3. Pokud jde o hratelnost/realismus...ani tady není potřeba nějak tlačit na pilu, ale úprava map layerů by neškodila(hlavně počet letadel), pokusit se dát nějakou logiku úkolům a jejich reálné požadavky apod. A co jde o technickou věc...kde to je s SH4 asi nejhorší...tak tady mody moc nezmůžou.
Proto mě tady mod jako tGW či GWX nepřijde moc vhodný(prostě dle mého není potřeba) a hlavně se obávám, že by tvůrci těchto modů udělali z Japonců elitní Brity jako obsluhu DD.  Laughing  Mnohem vetší šanci na úspěch a zachránění SH4 dle mého má mod REAL FLEET BOAT  od tvůrce RuBu či podobný.

Toť můj názor....

BTW - jinak dobrej námět na téma Flicku. Přemejšlel jsem zda to nešoupnout do vlastního téma, ale ne...sem se to docela hodí.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
nehraju, nemám na to ještě stále zatím železo, neboť na novej komp čekám jak na smilování Smile


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No u mě to vypadalo nějak takhle:
FÁZE 1 - NEŽ VYŠEL: byl jsem natěšenej jak 5letej fracek na Vánoce Smile
FÁZE 2 - KDYŽ VYŠEL: (naštěstí) jsem se nedokopal k tomu abych ho koupil, nicméně jsem o něm každou noc snil razz
FÁZE 3 - PO NĚJAKÉ DOBĚ: Prvních pár ohlasů mě utvrdilo v touze po něm, ale co přišlo pak mě zneklidnilo Surprised
FÁZE 4 - DĚS: po stále dalších stížnostech má touha jaksi začínala chladnout a začal jsem modlit k vývojářům aby to opravili
FÁZE 5 - NYNÍ: vzhledem k tomu že patche vylezly 3 a nic se nevyřešilo, přestal jsem po SH4 toužit, ale stále tajně doufám, že patch 1.99999 s tim něco udělá Crying or Very sad  Rolling Eyes . Moje odpověď tedy zní NE, NE a NE Evil or Very Mad


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No, pucil jsem si ho, chvili jsem ho hral ( Namorni skolu ) + kousek jedny mise a nejak me to neoslovilo. Ani nevim proc, mozna kvuli ovladani, nejspis ale asi proto, ze tomu chybi takova ta atmosfera byt na palube nemecke ponorky ve 2. sv .....


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
hraju, ta grafika je fakt parádní, a ty žlutáci jsou docela ostří hoši,nikdy neodhadnu, na jakou vzdálenost mě uvidí, v SH3 byl aspon indikátor pravděpodobnosti objeveni, tady nic a pak jsou velmi vytrvalí. možná by nějaký reality mod neškodil co se týká fyzikálniho modelu.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Teichmann napsal:
hraju, ta grafika je fakt parádní, a ty žlutáci jsou docela ostří hoši,nikdy neodhadnu, na jakou vzdálenost mě uvidí, v SH3 byl aspon indikátor pravděpodobnosti objeveni, tady nic a pak jsou velmi vytrvalí. možná by nějaký reality mod neškodil co se týká fyzikálniho modelu.


Ty jsi asi nehral SH3 na vyssi obtiznost, protoze tam indikator uz neni a pokud si das tGW nebo GWX, tak budou taky vytrvali.  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Natah jsem, spustil jsem, smazal jsem.


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Vyzkoušel jsem pár misí a začátek karieri je to pěkné na pohled..,http://video.tiscali.cz/?uiqurl=BcPDJz1mHK1Cf0UN
.a ....hm....počkám na verzi 1.4 a nějaký mod typu "REAL FLEET BOAT od tvůrce RuBu či podobný " jak píše Sarroth



Naposledy upravil Ragnaar Salt dne 11. 10. 2007, 13:14, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak námořníci. Poté co jsem se dostal k infu, že patch 1.4 a více pravděpodobně nikdy nebude(čemuž se u Ubisoftu nedá divit) už jen proto že Rumuni plně dělají na nějaké arkádové letadlovce(první kvartál 2008) rozhodl jsem se SH4 dát ještě šanci ovšem tentokrát s modem RFB v1.31, který toho docela dost relativně ošetřuje(mimochodem na překladu Readme dělá Hans za což mu za všechny dík protože já ten čas můžu věnovat tím pádem třeba mapám do ligy). Takže držte palce...dám vědět.



Naposledy upravil Sarroth dne 12. 10. 2007, 10:59, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Patch 1.4 
Sarroth napsal:
Tak námořníci. Poté co jsem se dostal k infu, že patch 1.4 a více pravděpodobně nikdy nebude(čemuž se u Ubisoftu nedá divit) už jen proto že Rumuni plně dělají na nějaké arkádové letadlovce(první kvartál 2008) rozhodl jsem se SH4 dát ještě šanci ovšem tentokrát s modem RFB v1.31, který toho docela dost relativně ošetřuje(mimochodem na překladu Readme dělá Hans za což mu za všechny dík protože já ten čas můžu věnovat tím pádem třeba mapám do ligy). Takže držte palce...dám vědět.


Tak z toho tedy nejsem vůbec potěšen, kdesi na fóru oficiálních stránek proběhla informace, že patch 1.4 je hotový, snad jen se čeká s jeho vydáním v návaznosti na smluvní lhůtu, kterou musí Ubisoft držet vůči koncovému zákazníkovi. ( stanartní postup, čím víc patchů v krátkém časovém sledu by developeři vydali, tím víc by si hráči vymýšleli a smluvní záruky jsou smluvní záruky... takže je pro Ubisoft výhodnější kdesi v pozadí držet již hotový patch a vydat ho těsně před vypršením lhůty a tím se střepou jakýchkoliv dalších závazků) A tím víc mě Tvoje informace děsí, protože věcí které je třeba v SH4 doladit je mraky, přes divně chovající se hydrofony, spatření cílů za hranicí viditelnosti, grafické chyby apod...  Můžu se Tě, Sarrothe, proto zeptat odkud je informace, že patch 1.4 nebude ? Díky za odpověď

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No byl bych rozhodně raději pokud by byl tvůj zdroj pravdivý, protože to patch rozhodně chce. 100% jsem to četl na subsimu, je to už cca 14 dní, a nevím přesně které téma(protože jsem toho hledal vícero najednou) to bylo(100% ne pro patch 1.4,  patch 1.4 bugs/issues) a narazil jsem na to náhodou. Zkusím najít přes Historii.
Nicméně tomu co píšeš ty částečně odpovídá téma na UBU foru.

BTW - standartní postup možná tak pro Ubisoft apod, ti se smluvní záruky "drží", každý jiný kdo vydá paskvil jako SH4 dělá patche jako na běžícím páse. Toto na Ubisoft opravdu sedí.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
NO, tak jsem dnes dostal SH 4 do rucicek.Graficky je to sice nádherný, ale výkon zlehka pokulhava. Ale celkove davam 2,5 z 10. Mnohem lepší je treba zahrat SH 3 + tGW nebo GWX. Toť asi tak vše  Wink


_________________
Veni, vidi, vici
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Lachtan napsal:
NO, tak jsem dnes dostal SH 4 do rucicek.Graficky je to sice nádherný, ale výkon zlehka pokulhava. Ale celkove davam 2,5 z 10. Mnohem lepší je treba zahrat SH 3 + tGW nebo GWX. Toť asi tak vše  Wink

jsem rad, ze to pise nekdo, kdo neni nejak zainteresovan v Lize DK.  Wink
btw: nechces se pridat?  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
No byl bych rozhodně raději pokud by byl tvůj zdroj pravdivý, protože to patch rozhodně chce. 100% jsem to četl na subsimu, je to už cca 14 dní, a nevím přesně které téma(protože jsem toho hledal vícero najednou) to bylo(100% ne pro patch 1.4,  patch 1.4 bugs/issues) a narazil jsem na to náhodou. Zkusím najít přes Historii.
Nicméně tomu co píšeš ty částečně odpovídá téma na UBU foru.

BTW - standartní postup možná tak pro Ubisoft apod, ti se smluvní záruky "drží", každý jiný kdo vydá paskvil jako SH4 dělá patche jako na běžícím páse. Toto na Ubisoft opravdu sedí.


No tak teď čtu na ofíko stránkách SH4 v General Discusion příspěvěk moderátora Ubi : Jediné co mohu sdělit, pracuje se na tom, buďte trpěliví...
Je to s datumem 11 října, takže relativně nová věc, doufám že to není blaf Smile Osobně si myslím, že pokud je to tak, vyplatí se ještě počkat



Naposledy upravil Builder dne 12. 10. 2007, 21:27, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak jak jsem to nainstaloval...tak jsem to zase odinstaloaval Laughing  Na tohle fakt nemám nerva. Už první patrola mě dostala.

to Builder: už jsem to nedohledal, nicméně ti přeju pevného nerva v čekání a aby ten patch udělal SH4 hratelným.
Já si du pohladit svojí VII 221...
Salut!
Kapitan


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.