Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
multiplayer v SH4
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek multiplayer v SH4 
nevíte někdo náhodou jak to rozchodit ?



Naposledy upravil old_Mr_Grim dne 25. 03. 2007, 08:31, celkově upraveno 1 krát.
Naposledy upravil Jirka186 dne 23. 03. 2007, 18:56, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ono to totiž po spojení spadne a nebo se to vubes nespojí

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jirka186 napsal:
ono to totiž po spojení spadne a nebo se to vubes nespojí


No pokud nemáš originál a zatím pouze "demo" tak je tato otázka vcelku zbytečná. UBI si na rozdíl od již staršího SH3, SH4 on-line jistě pohlídá. Nicméně pokud ti nejde SH4 ani přes Hamachi chyba je pravděpodobně opět ve hře.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
Jirka186 napsal:
ono to totiž po spojení spadne a nebo se to vubes nespojí


No pokud nemáš originál a zatím pouze "demo" tak je tato otázka vcelku zbytečná. UBI si na rozdíl od již staršího SH3, SH4 on-line jistě pohlídá. Nicméně pokud ti nejde SH4 ani přes Hamachi chyba je pravděpodobně opět ve hře.


NO PRAVĚ PŘES HAMACHI NEJDE A NA OFICIALNÍ  SERVRY SME ANI NEPOMYSLELY

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jirka186 napsal:
Sarroth napsal:
Jirka186 napsal:
ono to totiž po spojení spadne a nebo se to vubes nespojí


No pokud nemáš originál a zatím pouze "demo" tak je tato otázka vcelku zbytečná. UBI si na rozdíl od již staršího SH3, SH4 on-line jistě pohlídá. Nicméně pokud ti nejde SH4 ani přes Hamachi chyba je pravděpodobně opět ve hře.


NO PRAVĚ PŘES HAMACHI NEJDE A NA OFICIALNÍ  SERVRY SME ANI NEPOMYSLELY

oficial servery jeste moc nebezi. ja jsem ho chytil zatim jen jednou


Citovat
Příspěvek  
silaro123 napsal:

oficial servery jeste moc nebezi. ja jsem ho chytil zatim jen jednou



Na ubi.com se dá normálně hrát... jenom to jeden musí odhostovat.... Tj. Create game.... Nastavit parametry hry.... vybrat mapu.... Ostatní se pak jenom připojí....


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Chtěl jsem se zeptat co potřebuju abych mohl hrat tuto gamesu online popř.jak díky


Citovat
Příspěvek  
cau no ked mas origos tak sa zaregistruj na UBI a ozvi sa tym co maju taku verziu(mody) ako Ty a je to!!!
a ked nemas ori.. tak si nainstaluj hamachi , prihlas sa do diete kde sa hraje silent hunter III a mozes parit , ale nezabudni zasa musis mat tu istu verziu ako spoluhraci iank sa nepripojis  Wink


_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Rado napsal:
cau no ked mas origos tak sa zaregistruj na UBI a ozvi sa tym co maju taku verziu(mody) ako Ty a je to!!!
a ked nemas ori.. tak si nainstaluj hamachi , prihlas sa do diete kde sa hraje silent hunter III a mozes parit , ale nezabudni zasa musis mat tu istu verziu ako spoluhraci iank sa nepripojis  Wink


Jen bych doplnil.... Stačí ti účet na UBI.COM od JAKÉKOLIV hry... Pokud máš např origoš FAR CRY a uděláš si k ní účet tak tě to na tom účtu už nechá zahrát všechny hry přes UBI.COM....


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Problem 
Mam problem kdyz s kamosem spustime hru pres net tak se to nacte pak je cerna obrazovka sou tam ikony dole a najednou se obevi Server Ukoncen - hra skoncila ale kamos muze hrat dal .. nevite proc??


Citovat
Příspěvek  
protoze kamos je asi server  Wink

a spadnout to muze z x duvodu, neoriginalni hra, chyba ve spojeni (net) ....


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: Problem 
Stif_Master napsal:
Mam problem kdyz s kamosem spustime hru pres net tak se to nacte pak je cerna obrazovka sou tam ikony dole a najednou se obevi Server Ukoncen - hra skoncila ale kamos muze hrat dal .. nevite proc??


Kamos zakládá, že? Wink  Asi tam máš nějakej ten mod nebo upravený soubor - doporučuju reinstal, ten by to měl vyřešit


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
jj dik za tip ale pise to to samy nekde sem cet ze se ma nastavit cokoli jinyho nez 19000 port tak sme s kamosem dali 18000 a neni nahodou mozny ze to dela proto ze vypaleny ode me ?? ja mam origos a taky mi pride divny ze me to jeho hru najde ale jemu se moje hra neukaze...


Citovat
Příspěvek Pink 999 na Ubi.com 
Mám SH4 originál českou verzi update 1,2 a nejde mi vytvořit na ubi.com hostující server, podle známého se mi při vytvoření objeví odezva 999 a nikdo se nemůže připojit.
Mluvil jsem s administrátorem internetové sítě a ten mi řekl že bych musel mít veřejnou IP adresu.
Mám IP adresu ale že je neveřejná to jsem netušil Sad
Prosím co je na tom pravdy? Není tam jinej fígl?


Citovat
Příspěvek  
pokud chces zakladat na UBI, tak te nepotesim - potrebujes verejnou IP.



Naposledy upravil mysak_bob dne 18. 06. 2007, 17:06, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.