Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
UBI.com a nelze pripojit
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek UBI.com a nelze pripojit 
Procetl jsem si snad uz cele forum ale odpoved na muj problem jsem nenasel.

Nedari se mi pripojit na sit ubi.com. Zaregistrovany jsem, na webu se prihlasim, ale ve hre mi to stale pise "Cannot connect to router". Firewally to neni, to jsem povypinal a stale se stejnym vysledkem. Nasel jsem sice reseni pres Hamachi, ale to je nouzove reseni. Najdu tam pouze par ceskych lidicek (nic proti nim Smile ).
Diky za tipy.

Edit: jedna se o SH III.



Naposledy upravil Marlboro dne 07. 07. 2007, 21:30, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Začneme od základu.

Zkontroluj si zda máš povolené všechny možné porty pro SH3:
667
12975
17997-18003
40000 - 45000

Otázkou samozřejmě je zda máš přístup k routeru a NATu.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Error: I could not see your service on 89.176.*.* on port (667)
Error: I could not see your service on 89.176.*.* on port (12975)
Error: I could not see your service on 89.176.*.* on port (17997)
Error: I could not see your service on 89.176.*.* on port (44000)

Hmm  Crying or Very sad , jak vidno zadny port neni povoleny a pristup k routeru samozrejme nemam. Je to skoda, klasicke porty jsou povolene, provozuju ftp server, na p2p mam aktivni IP, jen u SH se holt nechytam.
Diky za pomoc.

Edit: Ted jsem zkousel jine porty, tak krome tech, ktere jsou "vyzadovany" spustenymi programy (ftp server, utorrent...), jsou jinak nedostupne. Nenapada me, proc mnou zvolene porty pro ftp a utorrent jsou na netu "otevrene", ale jine ne. Jak je "otevrit"?



Naposledy upravil Marlboro dne 08. 07. 2007, 00:54, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
No tak poté zkus v X:\Documents and Settings\X\Dokumenty\SH3\data\cfg v main vložit port který víš že máš volný....

[Ubi.Com]
GamePort=18000

a to samé v

X:\Documents and Settings\X\Dokumenty\SH3\data\cfg  složka GSDownload

[Servers]


Za zkoušku to stojí.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Editoval jsem, ale mezitim jsi stacil odpovedet Smile

Edit: Ted jsem zkousel jine porty, tak krome tech, ktere jsou "vyzadovany" spustenymi programy (ftp server, utorrent...), jsou jinak nedostupne. Nenapada me, proc mnou zvolene porty pro ftp a utorrent jsou na netu "otevrene", ale jine ne. Jak je "otevrit"?


Porty jsem dle rady zmenil, ale vysledek je bohuzel stejny jako na zacatku Sad



Naposledy upravil Marlboro dne 08. 07. 2007, 01:01, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Pardon, jestli budu trochu mimo misu, ale ty se nemuzes pripojit k zadne hre, nebo ti jde o to, ze nemuzes zakladat?
Pokud zakladat, tak to - dle vyse uvedeneho asi nepujde.
Pokud se pripojit ke hre, tak by v tom nemel byt problem? (pokud ma ta hra uvedeny ping - pokud ne, tak se snazi zalozit nekdo, kdo nema povolene porty a k tomu se nepripoji nikdo.)


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
mysak_bob: no ja se na ubi.com vubec nepripojim - nahlasi to chybu s routerem, takze se mi ani nezobrazi zadne hry.

No nic, vyzkousim to nekdy na to hamachi, pokud budu mit stesti. Vic nez rok jsem nesedel u hry, ale kdyz jsem zahlidl Silent Hunter 4, tak to jsem neodolal a chtel vyzkouset. Bohuzel hra vsak nepodporuje mou graf.kartu (ATI 9000), tak jsem se vratil na SH3, ktera me zase tak chytla, ze jsem u ni stravil 3 dny v kuse s malymi prestavkami na WC a jidlo. A to jsem jeste nemel tuseni o nejakem SH3 Commanderu a tGW a GWX. Prvni jmenovane jsem uz vyzkousel, na dalsi si po precteni fora netroufam. (tGW s tezsim bojem a GWX zase naopak prilis jednoduchymi - mam na mysli torpeda, apod.)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
a pozadat tveho providera o povoleni vyse uvedenych portu, by byl asi velkej problem, co?

jinak, kdyby se ti to povedlo
tak klidne zkus tGW a pridej se k nam do ligy  Wink  budem radi, pokud rozsiris nase rady


P.S. jen pro kontrolu - obsahuje tve heslo (na UBI) pismena i cislice


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
heslo obsahuje oboji

a tGW - mam obavy, ze uz si pak moc nezapotapim Smile ... doted mi vetsinou staci 1 torpedo, kdyz zasahne co ma nebo vybouchne kde ma, ale kdyz jsem procital forum, tak u tGW je zvykem 2-3 torpeda na lod, a bohuzel s sebou netahnu municni sklad Very Happy ...
ale nabidku zvazim Smile

a s providerem - UPC - to asi nebude lehke :-/

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Marlboro napsal:
a tGW - mam obavy, ze uz si pak moc nezapotapim Smile ... doted mi vetsinou staci 1 torpedo, kdyz zasahne co ma nebo vybouchne kde ma, ale kdyz jsem procital forum, tak u tGW je zvykem 2-3 torpeda na lod, a bohuzel s sebou netahnu municni sklad Very Happy ...ale nabidku zvazim Smile


Není to zvykem..je to jinak...loď jde potopit jak na jedno, tak klidně na 4. Důkazem ti může být 7. flotila. Takže zvažuj.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Marlboro možná by ještě stálo za pokus mrknout se do nastavení toho routeru co máš pod stolem, jestli k tomu máš manuál, tak v něm je IP adresa kterou napíšeš do internetového prohlížeče do pole adresa a dostaneš se do nastavení toho tvého routeru, a je možné, že ty porty jsou blokované v něm...

Navíc se domnívám, že UPC žádné porty neblokuje. Opravdu tuším zradu v tom routeru co máš doma...



Naposledy upravil Der Führer dne 08. 07. 2007, 22:54, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
To Der Führer:  o tom pristupu routeru vim, byl jsem v nem hned prvni den, ale umoznuje mi v nem jen zmenit MAC adresu, jinak koukat na status, logy, apod. Zadne porty Sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
co mas za router?
neco jako NAT settings?


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Je to nejaky modem -> Motorola SB5101E Surfboard Cable Modem. A z nastaveni toho opravdu moc neumoznuje.
Ale stejne je zvlastni, ze v ftpserveru mam nastavene 3 porty (pro nesifrovana a sifrovana data), v utorrentu taky nastaveny port, a vsechny tyto porty jsou pristupne z netu, jsou otevrene. Pritom nic zvlastniho jsem nedelal, ani zadny firewall, proste nic a jdou. Ostatni porty ne. Nejsem znalec v oboru, ale kdyby ty porty sly otevrit "rucne", nejakym softem?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
tak jsem zkoumal navod, a nic tam k nastavovani neni  Crying or Very sad
zkus kontaktovat UPC, jestli nebudou znat nejaky figl a nebo ti vymeni modem  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.