Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Problém: Chci hrát ligu, ale mám GWX...
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Problém: Chci hrát ligu, ale mám GWX... 
Otázka: Chtěl bych hrát ligu v tGW, ale zároveň kampaň s GWX(pozn. sakra proč ?!  Very Happy ). Je to možné?

Odpověď:

1) Nainstalujte SH3 a patch 1.4b
2) Jdetě do adresáře :\Program Files\Ubisoft a přejmenujte SilentHunterIII na TheGreyWolves
3) Vložte do mechaniky SH3 DVD a vyberte možnost Repair(opravit). Bude nainstalován znovu adresář SilentHunterIII který znovu opatchujte na 1.4b
4) Teď nainstalujte tGW a patch 1.1a (nejlépe rovnou ne přes JSGME) do adresáře TheGreyWolves a GWX a patch 1.03 nainstalujte do adresáře SilentHunterIII
5) Na ligové zápasy prostě jen přejmenujte adresář SilentHunterIII na např. SilentHunterIII_OFF a adresář TheGreyWolves na SilentHunterIII. Poté zase nazpět.

Pozn.
- pokud používáte SH3Commander, používejte ho jen v případě GWX!
- pokud používáte JSGME a přídavné mody poté ho instalujte jen do adresáře s GWX!
- nerozehrávejte kariéru pod tGW a používejte ho pouze k lize(multiplayeru)!
- nezapomínejte adresáře přejmenovávat!



edit - mysak_bob
2.varianta - odzkoušena s Vorenem
nainstalovat dvě instalace SH3+patch 1,4b - u každé si vytvořit zástupce na plochu
do jedné instalace si dát GWX
a do druhé tGW + Shippack pro Ligu DK
následně přejmenovat zástupce na ploše a je to hotovo  Wink

edit by Sarroth
Aby nebyl někdo zmaten(2. varianta), je to naprosto to samé jen namísto přejmenovávání adresářů si vytvořte jen dva různé odkazy na ploše. Jeden povede k exe SH3 s  tGW a druhý k SH3 s GWX.

edit by Mrakoplacz:

poznámka ke dvojí instalaci tGW a GWX

ve společné instalaci je problém se společným adresářem pro uložení nastavení v ...\dokumenty\sh3\data\cfg
jakmile se hra přepínáta mezi různými starty SH3 a mění se obtížnost, tak potom padá uložení misí v kampani v GWX.
Musíte si pamatovat nastavení obtížnosti kampaně, a to před načtením mise v kampani nastavit, jinak onen známý pád po načtení mise.
Problém jsem vyřešil tím, že mám v XP více profilů, a ty mají své adresáře ..\dokumenty\... takže se nastavení obtížnosti mezi sebou nebije.



Naposledy upravil mysak_bob dne 18. 06. 2009, 20:07, celkově upraveno 3 krát.
Naposledy upravil Sarroth dne 27. 10. 2007, 01:12, celkově upraveno 2 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
a kde najdete tGW?
Tady
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?p=7359#7359



Naposledy upravil mysak_bob dne 29. 03. 2008, 17:36, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
ked som si inštaloval TGW, tak pri inštalácii som mal rôzne možnosti. Okrem "default" mi boli ponúknuté položky ako bol "dohladnosť" "zobrazovanie torpéd" "únava posádky" a ešte asi cca 10 rôznych možností.
Ak sa chcem si vyskúšať Ligu , tak musím mať nainštalovaný TGW ako len "default" alebo môžem mať aj vybraté aj iné možnosti?
Vopred díky.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tajpan napsal:
ked som si inštaloval TGW, tak pri inštalácii som mal rôzne možnosti. Okrem "default" mi boli ponúknuté položky ako bol "dohladnosť" "zobrazovanie torpéd" "únava posádky" a ešte asi cca 10 rôznych možností.
Ak sa chcem si vyskúšať Ligu , tak musím mať nainštalovaný TGW ako len "default" alebo môžem mať aj vybraté aj iné možnosti?
Vopred díky.


"Das Boot" background movie - lze instalovat
Enhanced see floor textures - nelze instaloavt
Athmosphere 8 dark, 16 light, 16 dark - nelze instalovat, použít default
Generic ship contact names - nelze instalovat
24 fatigue model - nedoporučuje se instalovat, možné problémy
Remove friendly mines - lze instaloavt
No torpedo TDC tracking - nelze instaloavt
Remove Swastikas - nedoporučuje se instalovat, možné problémy

Jinak všeobecně je lepší nechat vše v defaultu.  Tedy žádné přídavné mody krom těch co liga používá či bude Wink


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
dík.



Naposledy upravil mysak_bob dne 24. 12. 2008, 00:46, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek tGW + GWX 
Nainstaloval jsem si dle výše uvedeného návodu do PC tGW a GWX(3,0). Ve složce Dokumenty se samozřejmě načte složka SHIII. Jak jsem zjistil funguje pro obě verze Mad
Ví někdo, odkud se tato složka generuje Question  Zatím se mi to nepodařilo najít.


_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Myslím že se generuje při prvním startu hry.
Pokud máš dvojí instalaci ( tGW i GWX) tak stačí před střídáním verzí restartovat kompl.
Např : pařím tGW, dohraju, restartuju a po restartu bez problémů jedu GWX .... takhle nějak to je, pokud se mýlím prosím opravit  Wink


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Sad To mi neřeší můj problém. Hraju tGW, skončím, to co jsem hrál (třeba trénikovou misi s torpédy) ve složce Dokumenty se načte složka SHIII. Otevřu hru v GWX aniž jse zde ještě hrál a ejhle mám tu ukončenou misi s torpédy.  Mad
Kdybych našel odkud se načítá složka SHIII dalo by se to přejmenovat a načítaly by se složky SHIII dvě (SHIII-tGW a SHIII-GWX)
 Question

Edit by Günther: Smazáno Quote, šplhám u vedení po neúspěchu na moři... Smile



Naposledy upravil Günther Königg dne 29. 12. 2008, 19:30, celkově upraveno 1 krát.

_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No já se přiznám, že nějak furt nechápu v čem je přesně zakopanej problém resp v čem ti to překáží či vadí Confused


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Asi se neumím srozumitelně vyjádřit Confused

Ve složce Dokumenty se načte složka SHIII. Ta zaznamenává co a jak jsem doposud provedl ve hře, změnu kariéry, kde jsem v kariéře skončil, jak jsem byl úspěšnej v NavalAcademy atd.
Jak jsem zjistil, když hraju tGW toto se tam načte. Když hraju GWX načte se to ze stejnýho souboru a přepíše se to tím co jsem hral v GWX a nezůstane tam to co bylo v tGW.
Potřeboval bych složky SHIII dvě, každou vzlášť pro tGW a GWX, abych mohl hrát tyto dvě verze samostatně bez vzájemného přepisování. Cool



Naposledy upravil Sarroth dne 29. 12. 2008, 19:58, celkově upraveno 1 krát.

_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No takže jsem tě chápal dobře nicméně jsem nevěděl proč ti to tak vadí(ted už vím, že chceš hrát v obou kariéru) já totiž hraju kariéru jen na GWX a v tGW jen ligu takže mě to nijak nevadí. Nicméně ted jsme to střídavě zkusil jen tak a opravdu tak nutně potřebuješ Naval Academy, protože nikde jinde se mě to netluče(nastavení, save atd)?

...a opatrně s tím quote v tomhle vláknu se určitě neztratíme Wink


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
(Very Happy Aha Exclamation  Já jsem se zatím dál než na "Naval" nedostal.)

Tak už jsem se dostal, začal jsem karieru v tGW, napsal svoje jméno, rozjel karieru s IIA a přerušil hru.
Spustil jsem GVW3,0 a ...  Shocked  ejhle mám tu nové jméno i se začatou karierou Exclamation  
Takže nejen Naval se zachová, ale i kariera.
Jak jsem zjistil, jediná možnost jak hrát dvě samostatné kariery použit dvě jména. Rolling Eyes



Naposledy upravil von_Paulus dne 30. 12. 2008, 20:17, celkově upraveno 3 krát.

_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zdravím, taky se chci přihlásit do ligy, mám nainstalované tGW, ale plno modíků, takže bych tež šel do dvojí instalace, jen se chci zeptat, nevadí, že budu mít 2x tGW? jednu pro kariéru a druhou pro ligu resp. multík? díky


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Myslím,že když jde dvojí instalace TGW-GWX,tak půjde i TGW-TGW.Jen se v tom kapitáne neztrať a popiš si dobře zástupce na ploše  Wink  Very Happy .Pokud teda v Lize ,následně po pádu ,nechceš poznat na Skypu náš vybraný slovník  Laughing  cool



Naposledy upravil Thomsen dne 30. 12. 2008, 13:57, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Takže aby sa nebili tie uložené hry tak stačí urobiť v SH dve profily? Alebo ako to vlastne je?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.