Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Sub Command, Dangerous Waters
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Sub Command, Dangerous Waters 
zdraví vás nováček na tomhle fóru.

Chtěl jsem se jenom zeptat, zda by mezi vámi nebyla chuť a vůle hrát online jeden z těchto hardcore simulatoru atomových ponorek (v případě Dangerous Waters i ostatních prostředků ASW). Na českým netu mi tohle citelně chybí. Tak se ozvěte a můžeme něco spáchat.



Naposledy upravil Sarroth dne 19. 09. 2008, 12:21, celkově upraveno 3 krát.
Naposledy upravil Zaiks dne 12. 06. 2007, 13:18, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Pokud budu mluvit za sebe, tak kouzlo vlci smecky mi asi nic nedokaze nahradit.  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No asi jak píše bob. Jádro kapitánů tady, patří většinou a hlavně k milovníkům "veteránů" WW2, WW1. No určitě za sebe mohu říct že milovníkem čudlíkové války nejsem.  Very Happy  Ale chodí sem relativně dost lidí tak třeba někoho najdeš.

BTW - lanařit tě do ligy asi nemá cenu


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
No asi jak píše bob. Jádro kapitánů tady, patří většinou a hlavně k milovníkům "veteránů" WW2, WW1. No určitě za sebe mohu říct že milovníkem čudlíkové války nejsem.  Very Happy  Ale chodí sem relativně dost lidí tak třeba někoho najdeš.

BTW - lanařit tě do ligy asi nemá cenu



Ale jo, do ligy jsem se chtěl přihlásit. Od včerejška se mi na disku po zklamání z SH4 válí znovu SH3 s Grey Wolves MODem. Ale jako nováček v online "smečkování" si dám nejprve pár her na rozcvičení přes gamespy a pak se rád do nějaké té flotily přihlásím!

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Radi te mezi nami uvitame.
Pravidla a ostani veci k lize najdes treba tady http://silenthunter.czweb.org/ligash3.htm
 Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Zaiks napsal:
Ale jo, do ligy jsem se chtěl přihlásit. Od včerejška se mi na disku po zklamání z SH4 válí znovu SH3 s Grey Wolves MODem. Ale jako nováček v online "smečkování" si dám nejprve pár her na rozcvičení přes gamespy a pak se rád do nějaké té flotily přihlásím!


Rádi tě v lize uvidíme a jen takm mimochodem XII flotila má taky jedno volné místo, přihlášku SEM


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ale Günthere...Zaiks se pravděpodobně v této oblasti vyzná a tak si jistě vybere VIIC a 7. flotilu  Rolling Eyes


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Heh, děkuji vám za skvělé přivítání. jak jsem již napsal, trošku se rozhlídnu v online hraní, tady po fóru a pak přijde na řadu nějaká flotila. Musím však upozornit, že mojí silnější stránkou jsou již zmiňované atom. ponorky, konkrétně třída Los Angeles. Poněvadž mi však singleplayer SH3 šel celkem od ruky, věřím, ze s tím nebudu mít větší problémy.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
no vidim, ze budu muset - neoficialne - zastoupit velitele II.flotily a pozvat te k nam  Wink
http://silenthunter.czweb.org/2.flotila.htm


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Zaiks napsal:
Heh, děkuji vám za skvělé přivítání. jak jsem již napsal, trošku se rozhlídnu v online hraní, tady po fóru a pak přijde na řadu nějaká flotila. Musím však upozornit, že mojí silnější stránkou jsou již zmiňované atom. ponorky, konkrétně třída Los Angeles. Poněvadž mi však singleplayer SH3 šel celkem od ruky, věřím, ze s tím nebudu mít větší problémy.


Ale prosím tě, nezdržuj to. Naskoč do nějaké flotily a "rozhlédnutí" s tebou udělá někdo z nás. Ona ta naše liga(pravidla, mapy) je trošičku jiná než jinde.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: Sub Command, Dangerous Waters 
Zaiks napsal:
zdraví vás nováček na tomhle fóru.

Chtěl jsem se jenom zeptat, zda by mezi vámi nebyla chuť a vůle hrát online jeden z těchto hardcore simulatoru atomových ponorek (v případě Dangerous Waters i ostatních prostředků ASW). Na českým netu mi tohle citelně chybí. Tak se ozvěte a můžeme něco spáchat.


Na oboje jsem kdesi četl recenze a připadá mi to že se jedná o jednu a tutéž hru... Nebo v čem se liší??? (např: World War II: Sniper vyšel i jako Battleestrike: Call to victory a je to jedna a ta samá hra...)


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Sub Command, Dangerous Waters 
aaron2 napsal:
Zaiks napsal:
zdraví vás nováček na tomhle fóru.

Chtěl jsem se jenom zeptat, zda by mezi vámi nebyla chuť a vůle hrát online jeden z těchto hardcore simulatoru atomových ponorek (v případě Dangerous Waters i ostatních prostředků ASW). Na českým netu mi tohle citelně chybí. Tak se ozvěte a můžeme něco spáchat.


Na oboje jsem kdesi četl recenze a připadá mi to že se jedná o jednu a tutéž hru... Nebo v čem se liší??? (např: World War II: Sniper vyšel i jako Battleestrike: Call to victory a je to jedna a ta samá hra...)




Máš skoro pravdu - obě hry jsou téměř identické, ale zatímco Sub Command z r.2001 je simulátor pouze a jen atomových ponorek (tř. Los Angeles 688i, Seawolf, Kilo, Akula), Dangerous Waters z r. 2004 je simulátorem jak ponorek, tak i prostředků protiponorkového boje (P-3 Orion, UH-60, Perry).
Jinak interface obou her je téměř identický, graficky se DW od SC liší pouze minimálně (o trošku lepší modely a voda).
Z hlediska MODů je na tom lépe ale lépe Sub Command, a takový SCXIIc MOD jeho dobré vlastnosti ještě výrazněji vylepší. Nemluvě o tom, že poté je možnost ovládat snad všechny atom. ponorky současnosti.
Více na www.subsim.com nebo www.subguru.com

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
Ale Günthere...Zaiks se pravděpodobně v této oblasti vyzná a tak si jistě vybere VIIC a 7. flotilu  Rolling Eyes


To víš, když jsem to psal tak ho ještě nikdo nikam nevábil a kdo dřív příde ten dřív mele Wink . Navíc XII potřebuje členy jako sůl


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Sub Command, Dangerous Waters 
[quote="Zaiks"][quote="aaron2"]
Zaiks napsal:

Máš skoro pravdu - obě hry jsou téměř identické, ale zatímco Sub Command z r.2001 je simulátor pouze a jen atomových ponorek (tř. Los Angeles 688i, Seawolf, Kilo, Akula), Dangerous Waters z r. 2004 je simulátorem jak ponorek, tak i prostředků protiponorkového boje (P-3 Orion, UH-60, Perry).
Jinak interface obou her je téměř identický, graficky se DW od SC liší pouze minimálně (o trošku lepší modely a voda).
Z hlediska MODů je na tom lépe ale lépe Sub Command, a takový SCXIIc MOD jeho dobré vlastnosti ještě výrazněji vylepší. Nemluvě o tom, že poté je možnost ovládat snad všechny atom. ponorky současnosti.
Více na www.subsim.com nebo www.subguru.com

hmm, tak to by mě možná zajímalo, onehdá jsem něco takového zkoušel, ale už si přesně nepamatuju název, nebyla to ale ponorka ale simulátor třídy Aegis, docela pěkně udělaný Smile
pak si taky pamatuju na recenzi jednoho skvělého simulátoru ponorek- jmenovalo se to Tom Clancy's SSN- na obrázku byla právě nějaká atomová mrcha a u toho komentář- vypadá to jako vibrátor, vrčí to jako vibrátor, dělá to bordel jako vibrátor ale není to vibrátor- atomová ponorka Smile

viz: http://www.subsim.com/ssr/tom.html


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Günther Königg napsal:
Sarroth napsal:
Ale Günthere...Zaiks se pravděpodobně v této oblasti vyzná a tak si jistě vybere VIIC a 7. flotilu  Rolling Eyes


To víš, když jsem to psal tak ho ještě nikdo nikam nevábil a kdo dřív příde ten dřív mele Wink . Navíc XII potřebuje členy jako sůl
To je sice pravda, ale kdo by chtěl dobrovolně velet velerybě (IXD2), když může mít žraloka (VIIC) Twisted Evil
Ale konec spamu Wink


_________________


"Kdo není ochoten bránit svoji svobodu, nesmí se divit, že mu čas od času pod oknem zaparkují cizí tanky."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.