Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 9 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
On-line boj aneb hry mimo ligu - Silent Hunter 3
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Nejde mi registrace pres ubi.com tam mi to furt pise ze vkladam spatne heslo a na hamachi tady nikdo nehraje jestli ano dejte vedet jmeno hry heslo hry dik

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
da se ten NAT Firewall nejak obejit

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
add heslo: ma mit pismena a cisla a minimalne 6 nebo 8 znaku
add NAT: nastavit



Naposledy upravil mysak_bob dne 22. 12. 2008, 08:28, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
ad porty: http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=538&highlight=porty


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Hraje ještě někdo multiplayer SH3? 
Zdravím,
Chtěl bych se zeptat, jestli tu ještě někdo hraje multiplayer Silent hunter 3, nebo jestli už všichni přešli na SH4, respektive SH5? Já furt hraju SH3, ale na tom veřejném mulťáku už skoro nikdo nehraje a tak nemám s kým hrát :-D neni třeba nějaká česká hamachi síť bo tak něco, kam bych se mohl přidat a zahrát si? Very Happy Díky za odpověď

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tarzane!!!! Buď jsi slepej BO nevidíš,, ale pročti si tady v klidu tohle fórum, sekci po sekci a dojdeš k úúúžasným objevům,,, tak třeba, že překladů do SH3 je tady několik verzí a zrovna jeden z autorů má ve svém nicku odkaz na svůj překlad a ten autor visel nad tvým dotazem o překlad,,,,nebo taky že se tady hraje liga ponorková a mnoho dalších překvapení....... Cool ,,,tak číítaj,,,čííítaj Wink


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
svede, nerozciluj se, ja to sem presunul, protoze to bylo uplne nekde jinde  Wink

navic, tarzan nema zajem o Ligu, ale jen o nezavazne hry, coz si myslim, ze bude dost obtizne sladit instalaci



Naposledy upravil mysak_bob dne 14. 06. 2011, 09:17, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Dlouho jsem tu nebyl, ale chtěl bych říct jen toto:

1. Já se neptal kde vzít češtinu do hry, ale ptal jsem se, která je podle vás ta nejlepší a kterou doporučujete, což je rozdíl :-)
 Právě proto že vím, že je češtin několik, jsem chtěl jen vědět, která je podle uživatelů kvalitní a na tu hodit odkaz :-) To že si někdo hodí do podpisu link na češtinu ještě samo o sobě totiž neznamená, že je kvalitní :-)

2. Jak psal mysak_bob, ohledně toho multiplayeru jsem měl na mysli nezávazné hraní přes hamachi, žádnou ligu atd. :-)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
hele na to hamachi se nejde pripojit. pise mi to tam ze je to plny


Citovat
Příspěvek  
myslim, ze co je Tunngle, tak se na Hamachi moc nehraje, ale je to jen domnenka.
hamachi uz nekolik let nepouzivam.


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 9 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.