Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 5 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
On-line boj aneb hry mimo ligu - Silent Hunter 3
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
Ne nemám  Rolling Eyes  Jistě že ano. Já už jsem to tady psal(myslím v debatě s Radem). Hamachi ve spojení s SH3 prostě ze mě a PC dělá magora. Naivně jsem to zase po čase včera ozkoušel. Fakt "super"....hp. s myšákem si pěkně zapařili.....  Laughing
Tak koho by to nenaštvalo....dvě hodiny jedu Battlestations naprosto OK, poté otevřu síť pro SH3, vše OK, hp se připojuje a hodinu na sebe koukáme v menu, pak to najednou naskočí a vše OK, hp připravuje hru a já na 5 minut odejdu, když se vrátím, zase to nejde, hp tam je, zelenej všechno je OK až na to že nemáme kontakt. Připojuje se myšák, s ním je všechno OK, všechno v pořádku...hle, najednou naskočí i hp. začínáme hru....a ejhle já tam nic nemám. hp a myšák ano ale já ne. Najednou z ničeho nic to tam naběhne. Odfrknu si po cca hodině kontrolování, nastavování, přepínání...prostě zkoušení všeho možného. Uklidnuji se a čekám až začne lov...těsně před načtením mě to vykopne do menu...no nic kucí ještě jednou..zase a zase..rychle natukávám, kluci dejte si to beze mě, odkládám všechny věci a odcházím cca 50m od počítače(bezpečná zóna) do míst kde nejsou nějaké volné věci či náchylné na rozbití. Po cca hodině se vracím k PC. hp a myšák dohráno tak pokecám s hp a že to zkusíme. Najednou všechno je OK, hra tam hned naskočí, načítání je v pohodě a krásně to naskočí do hry..VŠE OK(a nastavení(Hamachi, porty, NAT atd) je pořád stejné!!! Ale hp potřebuje spát tak to vypínám. Ale myšák je ready, tak tam nahodíme hru, všechno zase funguje ale těsně před nahráním mě to hodí tvrdě do voken...no nic ještě jednou...a zase ale tentokrát jako před tím server ukončen...už se ani nerozčiluji, přeji myšáku Gutte Nacht a odcházím od PC.....

Dnes mám docela dobrou náladu tak pokud někdo chce, řekněte čas a síť...dal bych si pár pádů do woken či odpojení  Laughing


Sorry,trochu tady spamuju,nemůžu MP hrát hlavně z časových důvodů.

To Sarroth,to je "námrd" Very Happy  Very Happy  Very Happy


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ahoj lidi tak sem včera konečně spustil SH4...po grafický stránce je to perfektní at už vnitřek ponorky nebo okolní příroda např. v přístavu ale tím zároven dost náročný...tlačítka jsou taky předělaná takže první misi,kdy sem měl dopravit a vykopnout agenta na Osaku sem si zkoušel jen ovládání...podle mě starej způsob ovládání byl lepší a rychlejší..jinak menu,briefinky jsou skvělý a hru to oživilo..

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
cau Pepino uz si sa dlho neozval, ono to sa dalo cakat ze bude ovladanie horsie , predsa nova hra a viac moznosti  Wink


_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Máš pravdu dlouho sem se neozval..dával sem do kupy počítač a pak už se mi nechtělo instalovat SH3 a čekal sem na čtyřku..

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ma nekdo chut a naladu zahrat on-line i mimo ligu  ?????

bohuzel nemuzu hostovat  Crying or Very sad  a muzu takrka denne kolem 22:00 hod .

rad zaparim .... co Sarroth ..... takovej malej trenink novacka v 7  Wink


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Já taky musim trénovat, ale v deset se na komp nedostanu Crying or Very sad . Třeba bych mohl někdy o vikendu Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 24. 12. 2008, 01:00, celkově upraveno 1 krát.

_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
312_Cherry napsal:
ma nekdo chut a naladu zahrat on-line i mimo ligu  ?????

bohuzel nemuzu hostovat  Crying or Very sad  a muzu takrka denne kolem 22:00 hod .

rad zaparim .... co Sarroth ..... takovej malej trenink novacka v 7  Wink


Jo jistě můžeme. Prostě zapni Skype a když tam budu nějak se dohodnem klidně i kolem té 22 hod. Dneska teda , ale už ne.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Zdravím vlky!
Rád bych zkusil multiplayer ,ale liga je pro mě asi nedostupná, protože večer kompjútr okupují jiní militanti, tak bych se chtěl zeptat jestli někdo nemá čas ve všední den dopoledne a co mám kde popřípadně poshánět. Mám SH3orig+path 1.4b+tGW+Hamachi+Skype bez mikrofonu-takže platprtný ...a pak mám jen chuť a času málo.



Naposledy upravil Panchus dne 30. 07. 2007, 15:21, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Sorry, ale dopoledne jsem ve worku. Sad
A co liga - sobota 17.00? To by neproslo?  Wink
A nerikej, ze bys jednou tydne nedokazal okupovat PC i vecer? Nebo je to tak zly?  Shocked



Naposledy upravil mysak_bob dne 29. 03. 2007, 12:47, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Pokud se hraje v sobotu řekněme do 22.00 tak by to eventuelně šlo, ale tuto sobotu mám noční...to je zase můj work. Uznávám, že když to nezkusím, tak nic nezjistím. Mimo jiné, která flotilka by měla zájem o zobáka? (Po síti jsem ještě nehrál)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Spis zalezi, na tom, s jakou ponorkou chces brazdit atlantik?
Pokud se VII, tak je misto v sedme flotile, pokud jinou tak zkus navrhnout zalozeni dalsi flotily - v patricne rubrice - myslim, ze byl zajem o zalozeni 12-te flotily.


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Liga 
Ahoj lidičky..chtěl sem se zeptat co je zapotřebí tedy kromě hry SH Very Happy ke vstupu do ligy??kolik lidí ve flotile,jaký patche atd???díky

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
mrkni sem
http://www.silenthunter.cz/liga/pravidla.php
a pak, bud se prihlasit do nejake flotily, nebo zkusit tady
http://www.silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=248
jestli tva oblibena flotila by mela dost kapitanu
a pak se s tema kapitanama domluvit a tady
http://www.silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=348
zalozit novou flotilu  Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 24. 12. 2008, 01:01, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Mysak bob : díky hned se na to mrknu..

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek HRA ON-LINE 
Nechce si někdo zahrát on-line,mám sh3,gwx. Jsem nováček kdo  by měl zájem a nervy moje icq  361-701-582 Exclamation

Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 5 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.