Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 4 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
On-line boj aneb hry mimo ligu - Silent Hunter 3
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
no já si zatím stáhl mapy do singlu a jsou super!!!ale hra po multáku je bomba Shocked ....

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
citace:
Tož i mistr tesař se někdy utne. Použil jsem rychlý/přímý odkaz a vůbec jsem si nevšiml že je toto nové/duple téma.

Pokračujte v příslušném tématu. Toto bude smazáno.


http://silenthunter.czweb.org/forum/viewtopic.php?t=312

To nebylo myšleno na Sarrotha, ale na Rudolfa a tak nováčky celkově  Idea



Naposledy upravil hp. dne 03. 02. 2007, 17:03, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Osobní složka | SH3- galerie | Xfire profil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
omlouvam se za zalozeni jineho tematu  Embarassed  takze pokracuji sem.

Dal bych behem dneska gamesu, mam 2 instalace: GWX, nebo jen patch 1,4, takze neco z tohohle bych dal....

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
co třebas s GWX ?
Kdo by se všechno připojil a v kolik cca?  Cool



Naposledy upravil mysak_bob dne 24. 12. 2008, 01:02, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Osobní složka | SH3- galerie | Xfire profil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
ja bych mel cas. treba od 6 taky souhlasim s gwx, akorat bude opruz ta doba nacitani :-)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek mp 
Jo to máš recht s tim načítáním  Confused

Se mnou můžeš počítat tak na 99% v těch 18.00.
Uvidíme kdo se ještě přidá.
Nevíš jestli GWX přidává nějaký nový mapy do multiplayeru?


_________________

Osobní složka | SH3- galerie | Xfire profil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
nevim, ale sou tady nekde na foru na stahnuti, byl tu nekde odkaz.....  jen bych to odlozil na trochu pozdej mozna na noc, vyskytla se prace :-(

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek boj 
Ok, tak mi pak pošli třeba sz. okolo kolikátý, dobrej balík map je tady:
http://www.subsim.com/subsim_files/missions05/BBury_SH3_Coops.ZIP


_________________

Osobní složka | SH3- galerie | Xfire profil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
stazeno, budu moci az v noci, po 12... tzn treba i v 1 ale pak do neomezene doby. Kafe tu mam dost.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek boj 
Ok, ale neni mi dobře a tudíž nevim jak dlouho dneska vydržim. Čili na hamachi jsem jako hp. a když tam budu, tak dáme a když ne, tak spim a omluvám se  Laughing


_________________

Osobní složka | SH3- galerie | Xfire profil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ruším siť SH3 GWX. Založte někdo novou. Hamachi mě nemá rádo.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
mas update na nejnovejsi verzi?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ne nemám  Rolling Eyes  Jistě že ano. Já už jsem to tady psal(myslím v debatě s Radem). Hamachi ve spojení s SH3 prostě ze mě a PC dělá magora. Naivně jsem to zase po čase včera ozkoušel. Fakt "super"....hp. s myšákem si pěkně zapařili.....  Laughing
Tak koho by to nenaštvalo....dvě hodiny jedu Battlestations naprosto OK, poté otevřu síť pro SH3, vše OK, hp se připojuje a hodinu na sebe koukáme v menu, pak to najednou naskočí a vše OK, hp připravuje hru a já na 5 minut odejdu, když se vrátím, zase to nejde, hp tam je, zelenej všechno je OK až na to že nemáme kontakt. Připojuje se myšák, s ním je všechno OK, všechno v pořádku...hle, najednou naskočí i hp. začínáme hru....a ejhle já tam nic nemám. hp a myšák ano ale já ne. Najednou z ničeho nic to tam naběhne. Odfrknu si po cca hodině kontrolování, nastavování, přepínání...prostě zkoušení všeho možného. Uklidnuji se a čekám až začne lov...těsně před načtením mě to vykopne do menu...no nic kucí ještě jednou..zase a zase..rychle natukávám, kluci dejte si to beze mě, odkládám všechny věci a odcházím cca 50m od počítače(bezpečná zóna) do míst kde nejsou nějaké volné věci či náchylné na rozbití. Po cca hodině se vracím k PC. hp a myšák dohráno tak pokecám s hp a že to zkusíme. Najednou všechno je OK, hra tam hned naskočí, načítání je v pohodě a krásně to naskočí do hry..VŠE OK(a nastavení(Hamachi, porty, NAT atd) je pořád stejné!!! Ale hp potřebuje spát tak to vypínám. Ale myšák je ready, tak tam nahodíme hru, všechno zase funguje ale těsně před nahráním mě to hodí tvrdě do voken...no nic ještě jednou...a zase ale tentokrát jako před tím server ukončen...už se ani nerozčiluji, přeji myšáku Gutte Nacht a odcházím od PC.....

Dnes mám docela dobrou náladu tak pokud někdo chce, řekněte čas a síť...dal bych si pár pádů do woken či odpojení  Laughing


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek hamachi 
Tak to je masakr jestli to pak zase padalo.

http://forum.hamachi.cz/
Zkusil bych se ještě podivat tady furt přemejšlim a furt mě nic nenapadá.

Chyba u poskytovatele připojení bejt nemůže? Confused


_________________

Osobní složka | SH3- galerie | Xfire profil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: hamachi 
No a teď to zase jede...s myšákem hrajem(ješte popřád SH3 GWX).

jinak, tam už jsem to prolez, moc neporaděj a připojení 100% vylučuji



Naposledy upravil mysak_bob dne 24. 12. 2008, 01:02, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 4 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.