Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
O co jde v lize?
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Tak to potom jó - Ale teď jsem se zkoušel přes hru lognout na ubi.com - původní učet, který jsem zakládal už drahně před rokem je samozřejmě nefunkční (Accoutn has been blocked => účet byl zablokován) a nový account mě to nenechá vytvořit, pokaždé to po vyplnění údajů (nick, heslo, mail)  napíše Error - Unknown error - tedy chyba, neznámá chyba  Confused  Firewall to neblokuje, nějaký nápady prosím  Question

Sry Sarrothe, nechtěl jsem kvůli tomu zakládat nový thread...


_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Der Führer napsal:
Tak to potom jó - Ale teď jsem se zkoušel přes hru lognout na ubi.com - původní učet, který jsem zakládal už drahně před rokem je samozřejmě nefunkční (Accoutn has been blocked => účet byl zablokován) a nový account mě to nenechá vytvořit, pokaždé to po vyplnění údajů (nick, heslo, mail)  napíše Error - Unknown error - tedy chyba, neznámá chyba  Confused  Firewall to neblokuje, nějaký nápady prosím  Question

Sry Sarrothe, nechtěl jsem kvůli tomu zakládat nový thread...


Zkusils jiný nick? Mně to dělalo to samé...


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ok to mě nenapadlo  Smile , teď to píše po potvrzení údajů - Error , password is forbidden - chyba, heslo je zakázané  Shocked  , a ať tam napíšu cokoliv, tak to vyhodí tuhle chybovou hlášku


_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Der Führer napsal:
Ok to mě nenapadlo  Smile , teď to píše po potvrzení údajů - Error , password is forbidden - chyba, heslo je zakázané  Shocked  , a ať tam napíšu cokoliv, tak to vyhodí tuhle chybovou hlášku


Musí tam být čísla i písmena....


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
heslo ma byt aspon 8 znaku a bud ma a nebo nema mit cislo nebo jiny specialni znak, ale to uz si nepamatuju


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Uf tak jsem to vyřešil, přes hru to prostě nešlo i když jsem dodržel všechna pravidla pro písmena atp. Nakonec jsme to udělal přes  www.ubi.com. Ideálně. Jednoduše. Pro všechny co to budou někdy v budoucnu řešit, běžte prostě na www.ubi.com a přes web se zaregistrujte, pak ve hře už je dát login a zadat jméno heslo z ubi.com a voilá jste online  Cool


_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Der Führer napsal:
Uf tak jsem to vyřešil, přes hru to prostě nešlo i když jsem dodržel všechna pravidla pro písmena atp. Nakonec jsme to udělal přes  www.ubi.com. Ideálně. Jednoduše. Pro všechny co to budou někdy v budoucnu řešit, běžte prostě na www.ubi.com a přes web se zaregistrujte, pak ve hře už je dát login a zadat jméno heslo z ubi.com a voilá jste online  Cool


Mě ani nenapadlo to někdy dělat ze hry... Very Happy  Very Happy  Very Happy


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Zdravim vsetkych.mal by som par otazok.
1.toto forum uz predsa len nieje "najmladsie" tak isto aj liga no co ma zaujima je ci nieje nudza po namornikoch,urcite sa najdu taky ktorych uz akosi SH3 "omrzel".pozeral som regisrovanych namornikov tych je sice dost ale zaujimaju ma ty aktivny.
2.su v lige zap.obmedzene torpeda?(predpokladam ze asi ano)
3.nevie mi niekto poradit preco ket chcem hrat po nete neda sa mi vytvorit-problem je v nulovom resp.ziadnom pingu(ma to nieco s verej.IP?ja sa moc do toho nerozumiem)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
1. nouze je porad  Wink
ale pocet aktivnich namorniku je dost velky, mrkni na stranky Ligy DK a do archivu a uvidis, jak se postupne rozrustame.
2. jsou omezena - viz pravidla
3. zakladat hru muze jen ten, kdo ma verejnou IP adresu.
4. procti si poradne forum, dozvis se vic  Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 23. 01. 2008, 11:53, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Doplnění mysáka....
1.
- vše určuje status, který má každý námořník v podpisu nebo na stránkách flotil
- to že je DF a Liga starší je naopak neobvykle pro věc dobře, není do o nějaké sezóní FPS, je to o simulátoru SH3 a ten nemá konkurenci, prostě nic lepšího o ubootech není at po herní či graf. stránce, takže na rozdíl od jiných témat pro DF tady čím déle tu DF je tím více lidí ho postupně nacházejí, tedy počet aktivních stoupá (z velké části právě díky lize).
- dále je pak aktivnost ošetřena pravidlem #12. Na rozdíl od jiných DF nehoníme "mrtvá" čísla, jde nám o kvalitu.

Tak snad vyčerpávající. Wink


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Osobně dost o lize uvažuji, jen si potřebuji tGW trochu osahat.

Neuvažovali jste někdo z ligy o napsání příspěvku z průběhu nějaké bitvy?
Zatím je tady jen pár screenů z vítězných řazení po bitvě.

Myslím průběh, jak se dostáváte ke konvoji, jak daleko jste od konvoje na začátku,
jestli jsou ponorky kolem konvoje nebo všechny vpředu, přihodit pár screenů atd....

Kapitáni si udělají lepší obrázek a nerozhodné to určitě popostrčí.  Very Happy


_________________
Potápět a nebýt potopen!


Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Grim je ted značně kreativně rozepsanej ... Rolling Eyes  saint   Laughing

No, základní postavení je 2 řady ponorek ( po každé straně konvoje jedna). Přiblížení se ke konvoji a zaujmutí pozice trvá obvykle
přibližně 15 minut, vzdálenosti nevim, nikdy sem to neměřil Smile . No a pak když je konvoj a jeho součástky na dostřel tak pak už je to
jenom klasická řezničina ( bud na té nebo oné případně tamté straně Smile )

Toť vše Smile

Tak já taky přidám foto ( moc neblejskám, ale aspon neco Smile )

Nepohodlní svědci :



Kolotoč smrti :





Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 05. 06. 2009, 17:50, celkově upraveno 3 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jo řezničina to bejvá....chceš nějakej Screen..tady jeden máš.... Very Happy



_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Laughing  great


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Paráda! Hlavně ti svědci o dva příspěvky dál.  Surprised  Surprised  Surprised


_________________
Potápět a nebýt potopen!


Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.