Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Je k dispozici čeština???
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Je k dispozici čeština??? 
Zdravim všechny,tak po dlouhém čekání jsem dostal do ruky tuto novou pecku,není originál,nemám tam žádný patche ale zajímalo by mě,jestli je někde k sehnání čeština nebo aspoň popis ovládání na ponorce,hrál jsem dlouho 3,ale ve 4 mi připadají všechny tlačítka jinak.Nebo aspoň jestli se čeština připravuje.Děkuji za odpověď.Mějte se a šťastný lov

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Když se porozhlídneš tady po fóru tak zrovna nedávno tady kluci dali český manuál...A čeština je jen na originál DVD takže máš smůlu...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Samotná čeština k dispozici není ale stačí když si stáhneš CZ patch 1.2 a aktualizuješ si gamesu.A máš to kompletně v CZ:-))


_________________
C2D 8400MHz @ 3,7 Ghz,DDR2GB DDR2,GK8800 GTS 512 OC
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Nejsem si tim uplne jisty,ale myslim si ze hru na ceskou verzi meni jenom patch 1.1 cz . Patch 1.2 cestinu neprida. Tu informaci jsem nasel na jinem foru , tak to klidne muze byt kachna .Musite vyzkouset. Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Potvrzuji, na ceskou verzi ti to premeni jedine po aplikaci patche 1.1 cz, pak muzes nainstalovat 1.2 CZ a cestina samozrejme zustava. Je to tim, ze v patchu 1.1 CZ byly upravovany nektere ceske texty.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
zbysek napsal:
Potvrzuji, na ceskou verzi ti to premeni jedine po aplikaci patche 1.1 cz, pak muzes nainstalovat 1.2 CZ a cestina samozrejme zustava. Je to tim, ze v patchu 1.1 CZ byly upravovany nektere ceske texty.



No jo,ale to bych se k tomu patchi 1.1cz musel nějak prokousat. Linky na patche zde uvedený jsou směrovaný jen na patch 1.2cz 1.1 jsem tam nikde nenašel Twisted Evil


Citovat
Příspěvek  
viz. http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=384&postdays=0&postorder=asc&start=30



Naposledy upravil Sarroth dne 28. 03. 2008, 14:25, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ano,omlouvám se za mylné info o tom že stačí pouze 1.2 CZ!!  Samozřejmě je potřeba patch 1.1 CZ ,který najdete zde :

                                                         http://silenthunter.cz/  Idea



Naposledy upravil Sarroth dne 28. 03. 2008, 14:25, celkově upraveno 1 krát.
Naposledy upravil CZBOB dne 18. 05. 2007, 12:55, celkově upraveno 1 krát.

_________________
C2D 8400MHz @ 3,7 Ghz,DDR2GB DDR2,GK8800 GTS 512 OC
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
zbysek napsal:
Potvrzuji, na ceskou verzi ti to premeni jedine po aplikaci patche 1.1 cz, pak muzes nainstalovat 1.2 CZ a cestina samozrejme zustava. Je to tim, ze v patchu 1.1 CZ byly upravovany nektere ceske texty.


nene, je to tim, ze prvni prvni patch neobsahoval anglictinu - tudiz anglicka verze hry dostala na vyber jazyk ... a vsiml jsem si toho bohuzel pozde  Wink
takze patch byl stazen ale nekde ho jeste maji  Confused


Citovat
Příspěvek  
Zdravim, tak jsem prolezl nekolik webu, zkousel to vsemozne progooglovat a s cestinou, resp. patchem 1.1 si porad nevim rady Sad . Nikdo tady jiz psal,ze se da patch 1.1 s cestinou stahnout jeste na hrej.cz,ale kdyz sem to zkousel, tak jsem moc nepochodil. Velikost je docela divna, ma to okolo 107 MB a kdyz to chci spustit vyskoci standartni hlaska o odesilani kecu do Mrkvosoftu. Pokud by nekdo mel jeste funkcni patch 1.1 s cestinou, smilujte se pls a hodte to treba na edisk/rapidshare atd... a dejte sem hlasku.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
a tady toto je co?
http://pc.hrej.cz/hry/simulator/silent-hunter-4-wolves-of-the-pacific/download/updaty/silent_hunter_4_1.1.exe/

ale nezkousel jsem to  Wink


edit: sorry, nevsiml jsem si



Naposledy upravil mysak_bob dne 21. 05. 2007, 20:57, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
mysak_bob napsal:
a tady toto je co?
http://pc.hrej.cz/hry/simulator/silent-hunter-4-wolves-of-the-pacific/download/updaty/silent_hunter_4_1.1.exe/

ale nezkousel jsem to  Wink


Sorry,nechci byt nejak sprosty, ale precti si prosim poradne co sem psal. V mem prispevku je to napsany. Samozrejme ze verzi na hrej.cz jsem nasel, ale nefunguje Evil or Very Mad

edit:V poho se stava,ze clovek prehlidne Very Happy



Naposledy upravil Brinks dne 21. 05. 2007, 22:54, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Brinks napsal:
Zdravim, tak jsem prolezl nekolik webu, zkousel to vsemozne progooglovat a s cestinou, resp. patchem 1.1 si porad nevim rady Sad . Nikdo tady jiz psal,ze se da patch 1.1 s cestinou stahnout jeste na hrej.cz,ale kdyz sem to zkousel, tak jsem moc nepochodil. Velikost je docela divna, ma to okolo 107 MB a kdyz to chci spustit vyskoci standartni hlaska o odesilani kecu do Mrkvosoftu. Pokud by nekdo mel jeste funkcni patch 1.1 s cestinou, smilujte se pls a hodte to treba na edisk/rapidshare atd... a dejte sem hlasku.


Ten patch jde jak stáhnout tak nainstalovat.... A pokud to tobě nejde tak se obávám že chyba bude v té neoriginalitě tvého nosiče... A pak je tu tedy předpoklad že ti tam patch nepůjde ať bude stažený odkudkoliv....


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
aaron2 napsal:
Brinks napsal:
Zdravim, tak jsem prolezl nekolik webu, zkousel to vsemozne progooglovat a s cestinou, resp. patchem 1.1 si porad nevim rady Sad . Nikdo tady jiz psal,ze se da patch 1.1 s cestinou stahnout jeste na hrej.cz,ale kdyz sem to zkousel, tak jsem moc nepochodil. Velikost je docela divna, ma to okolo 107 MB a kdyz to chci spustit vyskoci standartni hlaska o odesilani kecu do Mrkvosoftu. Pokud by nekdo mel jeste funkcni patch 1.1 s cestinou, smilujte se pls a hodte to treba na edisk/rapidshare atd... a dejte sem hlasku.


Ten patch jde jak stáhnout tak nainstalovat.... A pokud to tobě nejde tak se obávám že chyba bude v té neoriginalitě tvého nosiče... A pak je tu tedy předpoklad že ti tam patch nepůjde ať bude stažený odkudkoliv....


Hehe, mylis se. Nejsem jediny, komu tento patch nechodi.... Problem byl jiz vyresen. Pomohl mi tu jeden clen fora a poskytl mi jediny patch, ktery snad kdy fungoval pro hru v cestine. Marne sem tenhle patch hledal po netu. Jako by se proste vyparil. Hru uz mam hozenou na 1.2 CZ patchi a vse jede jak ma, takze jsem naprosto spokojenej Laughing Pokud by to jeste nikoho zajimalo, tak jmeno patche je Silent_Hunter_4_1.1_EastEurope.exe a ma 152 MB. Me osobne se ho nikde jiz nepodrilo stahnout.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Kdyby jsi googlil pořádně tak najdeš třeba: http://rapidshare.com/files/30856490/Silent_Hunter_4_1.1_EastEurope_by_LOrd.part1.rar
http://rapidshare.com/files/30812374/Silent_Hunter_4_1.1_EastEurope_by_LOrd.part2.rar

BTW: Ten z hrej.cz je pro českou verzi... Tento je pro VŠECHNY evropské mutace.... Proto ten rozdíl ve velikosti...



Naposledy upravil aaron2 dne 22. 05. 2007, 00:35, celkově upraveno 2 krát.

_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.