Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 40 z 40
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 38, 39, 40
33. flotila - Velitelství, kasárna, organizační štáb
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
No, myslim, ze je to otazkou slusnosti, rict aspon: "Uz mne to nebavi, koncim, mejte se."


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To 100%. Myslel že se jedná o nějaké opodstatnění/obhajování toho proč nehrají. Říct aspoň "čau" to je bez debat, ale opět.... tuplem těm je nějaké "trestání" už u setinky.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Myslel jsem to přesně tak, jak to vyjádřil Sarr,,trestat někoho?, za co?? Prostě je to tam kde je,, v poslední době se žádné vyjádření povýšení nebo odměny medaile neudělovaly, snad jen za to, že se někdo zúčastnil srazu,, ale to není zásluha a stejnak je tam už většina, kdo nehraje a myslím, že i hrát už nebude.
  Je to věc každého velitele nebo zástupce flotili, jak to cítí a jestli si někdo něco zaslouží nebo ne...Já to prostě takto cítil, když je 33.tá rozprášená a podle mě si to Gottmo zaslouží,,alespoň podle zás.velení 33.té. To je to poslední co pro svého kapitána můžu jako vyjádření udělat  Confused

P.S. Myšáku, myslím, že to není, že jsem se nevhodně vyjádřil , že je to za odměnu, že vůbec hraje,,, je to právě PROTO a přesně vyjádřené



Naposledy upravil ŠVÉD LOCKERSSON dne 07. 11. 2012, 09:47, celkově upraveno 1 krát.

_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Rozhodně si toho ocenění velmi vážím a za sebe a posádku U-516 můžu slíbit že se ještě určitě nechystáme rezavět v přístavu ve společnosti lehkých slečen  Laughing pokud hlavně čas dovolí budeme podporovat nedělní útoky na konvoje.Nám všem bych hodně přál aby se to v DK aspoň trochu rozjelo směrem k lepšímu,no uvidíme naděje umírá poslední jak se říká Wink


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zasloužíš si to,,,,tak to s posádkou oslavte Wink


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj,

po opravdu dlooouhé době jsem se vrátil zpět k přečtení fora (nebo alespoň té části, která mě zajímá). Snad přijmete mou omluvu, za dlouhodobou neúčast v lize i na foru a mrzí mě, pokud i moje neúčast přispěla ke Švedově smutnému pohledu  Wink ...

Není to tak, že by mě SH3 nebo Liga přestala úplně bavit, ale pravdou je, že jsem maličko ztratil motivaci pro celkové hraní her on-line... Už ani nelítám Sturma Crying or Very sad .  Důvodů několik, zbytečné jmenovat.

Přesto věřím, že se ještě v budoucnu zapojím... Pokud bude kam... A forum budu sledovat i nadále.  pirát

Ještě nekončím!!! Wink



Naposledy upravil Holt von Holtburg dne 16. 11. 2012, 23:28, celkově upraveno 1 krát.

_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Herr Fregattenkapitän, Oberfähnrich von Holtburg + posádka se hlásí do služby. Člun U-1221 je připraven k plavbě (Tungle by měl fungovat).


_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
No výborně Holtíku,, doufám, že se Ti bude dařit,,  Wink


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Omlouvám se za opětovnou nepřítomnost při bojových plavbách  Sad ,,, není to způsobeno pracovní vytížeností, ale termínem. Ve čtvrtek se chodím maličko hýbat na fotbálek a v neděli hraje Chomutov hokej  Very Happy ... Nicméně forum sleduji a připravuji aspoň článek pro sekci historie  Embarassed


_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Po osobní žádosti kapitána Holta von Holtburga na změnu ponorky se mu přiřazuje ponorka typu IX C/40 U-532. Ať jemu a jeho ponorce Neptun přeje   Wink



Naposledy upravil ŠVÉD LOCKERSSON dne 26. 01. 2015, 22:18, celkově upraveno 1 krát.

_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Děkuji veliteli ;-)... Uvidíme co dokážeme s prověřeným U-bootem :-). Tak za čest a slávu 33. flotily ;-)


_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 40 z 40
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 38, 39, 40
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.