Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Ovládání radaru
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Ovládání radaru 
Pánové je mi stydno, ale už fakt nevím. Mám problém s ovládáním radaru a to dost fatální  Smile  Prostě mi nejde zapnout. Ikona zapnutí radaru (obou) je neustále zašedlá, ani na ovládací tlačítko nereaguje. Samozřejmě jsem vynořený. Nejde ani v tréninkové misi potopení konvoje, kde se s použitím přímo počítá. Fakt už nevím co s tím a mám takový pocit že až se dozvím řešení budu tak trochu za vola  Sad Verze hry 1.1 (aplikovanýpatch). Může mě prosím někdo nakopnout ?


Citovat
Příspěvek  
No,radar budeš mít přístupný až od roku 1942/3 a to si jej musíš do ponorky nechat namontovat(myslím tím v kampani).Schválně si vyzkoušej nějakou samostatnou misi která je od roku 42 - 43 a bude tam...:-))


_________________
C2D 8400MHz @ 3,7 Ghz,DDR2GB DDR2,GK8800 GTS 512 OC
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
OK díky za odpověď. Abych pravdu řekl, taky mě to napadlo, ale pokud do tréninkové "školní" mise dají použití radaru a ten není pro tu dobu dostupný, je to dost divné. Navíc TBT je také simulováno pro celé období války.  Ještě mě tak napadá, že v horním okně hlášek se objevuje (v té misi škola) že radar detekoval kontakt a přitom na ponorce tedy vůbec není. No každopádně díky za tip, nakonec je to patrně to nejjednodušší vysvětlení  Smile


Citovat
Příspěvek  
Ano,ve školní misi to hlásí a taky jsem to z počátku nechápal  Rolling Eyes .Dokonce jsem pomocí Ctrl+F2 šel nahlídnout tomu lháři od radaru přes rameno ale ten kecal čučel jen na prázdnou zelenou obrazovku...No, "menší" bug.Ale snad to v některém z následujících patchů bude opraveno.


_________________
C2D 8400MHz @ 3,7 Ghz,DDR2GB DDR2,GK8800 GTS 512 OC
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Kecám,pomocí Shift+F2....A jak tak koukám,v patchi 1.2, tímto způsobem lze korzovat pouze po velitelském můstku. :-(



Naposledy upravil CZBOB dne 26. 04. 2007, 18:43, celkově upraveno 1 krát.

_________________
C2D 8400MHz @ 3,7 Ghz,DDR2GB DDR2,GK8800 GTS 512 OC
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek to CZBOB 
nemusis psat novej prispevek - mas tam tlacitko EDIT  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
ja by som chcel vediet, ci je mi na nieco SD RADAR, v kampani som si to namontoval na S-23 (1941) mal by detekovat lietadla, ale za celu patrolu absolutne nic.. lietadlo mi nahlasia az pozorovatelia na mostiku.pridem k tej masine, stukam stukam, a stale nic, ani na tom "multifunkcnom displayi" nevidim abosulte nic Sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
chtel bych se zeptat naco se poziva leví radar?


Citovat
Příspěvek  
Na určení vzdálenosti. Třeba takhle: http://www.youtube.com/watch?v=J6kq4simwI0

Měl bych také jeden dotaz. Doteď jsem bez problému používal SD Radar a díky němu se vyhl 95% letadel. Nicméně právě jsem pořídil SJ Radar a najednou SD Radar nějak nefunguje. Letadla mi to hlásí až když je vidí hlídka, žádnej radarovej kontakt, nic..
Zkoušel jsem to snad při všech variantách nastavení SJ Radaru (vypnuto, zapnuto, sweep, focus, různý dosah) a SD radar pořád ne a ne pracovat. Na ponorce určitě je, vidím ho i ve správě podsystémů.
Přeci můžou být na ponorce oba zároveň? Díky moc za odpovědi.

stejný problém jsem našel i zde: http://forums.ubi.com/showthread.php/340515-SD-SJ-Radar-problem-Forums .
a zde : http://forums.ubi.com/showthread.php/280142-SD-Radar-Problems-Forums
Nikde ale není napsáno co s tím, což mi docela vadí, když je to přímo na fóru Ubisoftu, kde bych čekal řešení problémů Mad



EDIT: Souběžně s SJ Radarem jsem pořídil "Vylepšený SD Radar" , ale pochybuji že by to při ponechání nevylepšeného byl rozdíl.



Naposledy upravil LorenCZ dne 31. 08. 2012, 21:07, celkově upraveno 2 krát.
Naposledy upravil mysak_bob dne 31. 08. 2012, 21:03, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
A používáš nějaký mod nebo jen čistou instalaci + patch?
Já používám RFB a v něm žádné problémy s radary nemám - nutno samozřejmě brát v potaz že radary správně fungují jen za určitého počásí (velké vlny, mračna, mlha a déšť působí rušivě) a obsluha radaru musí být svěží. Pokud ti jde o realističnost tak si výhod radaru ve hře stejně moc neužiješ, neboť když zapneš radar tak sice vidíš za určitých podmínek nepřátele (nejde jen o vzdálenost a vlivy počasí ale také o to že radary dokáží zachytit jen cíle letící v určité výšce, třeba SD radar má maximální dosah 15km a letadlo musí letět výš než 610m, tedy letí-li níž tak jej radar nezachytí atd..), ale použití radaru má jednu obrovskou nevýhodu, když jej použiješ tak jej nepřítel zachytí a nejen že bude vědět že tam jsi, bude znát i tvou přesnou pozici a odkloní od tebe veškerou lodní dopravu a nasměruje na tebe bombardéry a torpédoborce.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.