Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 6
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Problém: SHIII spustim ale ne na dlouho
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Problém: SHIII spustim ale ne na dlouho 
Potrebuji nejak poradit jak dat do provozu SHIII hru bez problemu spustim ale v off line ji muzu parit cca pul hodiny a pak mi to vytuhne a kdyz v on line tak jsem mel rekord cca 30s.



Naposledy upravil Sarroth dne 25. 10. 2007, 09:05, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: SHIII spustim ale ne na dlouho 
marv napsal:
Potrebuji nejak poradit jak dat do provozu SHIII hru bez problemu spustim ale v off line ji muzu parit cca pul hodiny a pak mi to vytuhne a kdyz v on line tak jsem mel rekord cca 30s.


Trochu to rozepiš: Konfigurace, ostatní programy, dělá to jen SH3, spadne nebo zamrzne?


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek SHIII spustim ale ne na dlouho 
dela to jen SHIII nic jineho
AMD Athlon(tm) 64Procesor 3200+
2.01 Ghz, 1,00 GB RAM

A kompletne to zatuhne

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
doplnim - ma grafiku ATI X600
a tam by mohl byt zakopany pes  Sad
na ATI byvaji obcas problemy, ale zase ne tohoto razu  Idea


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Mě to dělal hard disc,všechno ostání šlo,jen u Sh3 to blblo.Ale zkusil bych jine ovladače
Reinstal Laughing


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek SHIII spustim ale ne na dlouho 
hru Sh jsem reinstaloval uz minimalne 100x
sistem se mezitim reinstaloval uz 2x
jsem z toho uz na prasky chci uz konecne poradne parit

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
A vytuhne komplet SH3 i systém nebo jen SH3 a systém jede dál?  A co máš za desku?

Jinak pokud vytuhne po nějaké době hraní komplet PC, tak by to spíš mohlo být něco s HW než SW chyba......jinak jediné co mě napadá je zkusit si půjčit jinou grafárnu, paměti apod., laborovat s ovladačema a příp. se modlit ke svým Bohům Wink  

Kde jsou zlaté časy 486, kdy když se povedlo rozchodit kompl tak vpodstatě bylo vyhráno a fungovalo vše Cool



Naposledy upravil Hornisse dne 23. 04. 2007, 20:40, celkově upraveno 1 krát.

_________________


"Kdo není ochoten bránit svoji svobodu, nesmí se divit, že mu čas od času pod oknem zaparkují cizí tanky."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Taky by to mohlo být nedostatkem volnýho místa na disku a nebo tím, že máš spuštěný souběžně se SH i další aplikace (ICQ, antivir, ....) ....a teď ještě otázka, jestli máš k tomu potřebnej DirectX...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: SHIII spustim ale ne na dlouho 
marv napsal:
dela to jen SHIII nic jineho
AMD Athlon(tm) 64Procesor 3200+
2.01 Ghz, 1,00 GB RAM

A kompletne to zatuhne


Čau. Mám skoro stejnou konfiguraci + ATI X700 a SH3 mě běží (ťukám na dřevo) velmi uspokojivě. Nevím jestli na zatuhnutí má vliv nastavení stránkovacího souboru, ale u Sturmovika to vliv mělo.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek SHIII spustim ale ne na dlouho 
Mista na hardu mam asi 35GB
ukoncuji vse jak skype tak qip
jedine co mi ted bezi je avast driv bylo avg a stale je to stejne.
MSI k8 platinum sli
HDD 160 sata2
1GB RAM
ATI X800GT PCI expres

Kompletne vytuhne cely compl musim natvrdo restartovat



Naposledy upravil marv dne 24. 04. 2007, 19:10, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Zkus si ještě ověřit, jestli nemáš zastaralej BIOS a driver na graf. kartu ....,kdo ví v čem je zakopanej čert..... Rolling Eyes

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek SHIII spustim ale ne na dlouho 
no bios by asi chtel trosku upgrade

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No možná bych to zkusil s úplně vypnutým Avastem, tuším, že někomu to tady pomohlo...
Co grafika / procik, nepřehřejvá se ? Možná bych ze zoufalosti zkusil nainstalovat SH3 na stejný disk jako je systém



Naposledy upravil Der Führer dne 26. 04. 2007, 19:33, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek SHIII spustim ale ne na dlouho 
mel jsem predtim  i AVG a ted AVAST a bylo to stale stejne a tak si myslim ze timto to nebude :-(

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Hmm člověče, tak už zbývá jen to laborování s HW jak navrhoval Hornisse - to by mělo na beton prokázat co jestli je to v železu...


_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 6
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.