Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Improved U-boat supermod alias IuB 1.03
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
no ono je to este hustejsie ako som ocekaval neviem ci mam byt nadseny alebo sklamany co je to za koko....


Available mods:                                                 --------------------------------------   Activated mods:
8km visual range                                                 -------------------------------------   Iub 1,03 patch1,1
bordeInstruments lowcontrast
harbourtraffic lite
heavyradiomessages
heavysoundsmod
newmapcontact(no tailonly)
newmapcontact(notail nodash)
newmapcontact(tails)
rub 1,45 full

tak toto mi vyskocilo ked som pretiahol Iub do activated , tak ked som to otvoril este raz zrazu
 Surprised  tam je toho na pretiahnutie , ale sakra ja som si myslel ze staci iba Iub a je klud  lebo ked chcem nejake pretiahnut tak mi vyskoci varovna ikona asi ci mi to bude dobre slapat alebo co , jednoducho som prekvapeny tak niekto napiste ci to mozem pretiahnut alebo nie lebo sa na to vy... dik caf Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Rado...jde jen o to, že většina modů má několik možností...

8km visual range  - že je vidět 8 km potom tam je ještě 16(to chce ale opravdu dobrej systém
bordeInstruments lowcontrast -
harbourtraffic lite - pár lodí v přístavu, potom tam asi bude více lodí v přístavu(zase hodně dobrej systém)
heavyradiomessages - hodně radio zprav
heavysoundsmod - pravděpodobně něco se sonarem nevím
newmapcontact(no tailonly) - že ti na mapě neukazuje směr lodi
newmapcontact(notail nodash) - neukazuje nic
newmapcontact(tails)
rub 1,45 full - nainstaluje plnej RUB 1.45


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
citace:
Rado...jde jen o to, že většina modů má několik možností...


jo jo o to pokoj to beru , ale ako laik som predpokladal ze to ma v sebe ten Iub preto sommprekvapeny co mi to tam este vyskocilo , potom si mozem dat otazku , aten Iub co vlastne obsahuje , alebo to mam chapat   ze to je ten Iub rozlozeny hmm  
Question

a hlavne mam si to tiez  aktvovat?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To všechno JE Iub ... to je jasné že má několik částí. Máš všechno, teď si jen vyber co cheš a co ne(kterou v.) popřípadě aktivuj či deaktivuj a nebo to prostě NECH jak to je na default nastavení.  Wink


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
tak jsem si ho nainstaloval (ne na cistou SH3 ale s patchem 1.45) funguje mi to ale jsou tam brutální chyby v grafice (ty tlacitka napriklad pro zjistovani hlouby pod kylem, pocasi apod. jsou uplne jina (neni na nich srozumitelna kresba jen nejaky cmaranice a fragmenty z jinych tlacitek) a nektera uplne chybi (ac jdou zmacknout. (nevim jestli je to tim ze sem to nainstaloval pres ten patch, ale v navodu bylo jen rollback SH3 manager a vypnuti modu) taky kdyz jsem aktivoval nejaky mody po nainstalovani IUB, tak mi hra padala Sad
jinak je tam celkem dost inovaci ktery potesi Smile ale nemuzu najit ty navigacni pomucky Sad


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
citace:
tak jsem si ho nainstaloval (ne na cistou SH3 ale s patchem 1.45) funguje mi to ale jsou tam brutální chyby v grafice (ty tlacitka napriklad pro zjistovani hlouby pod kylem, pocasi apod. jsou uplne jina (neni na nich srozumitelna kresba jen nejaky cmaranice a fragmenty z jinych tlacitek) a nektera uplne chybi (ac jdou zmacknout. (nevim jestli je to tim ze sem to nainstaloval pres ten patch, ale v navodu bylo jen rollback SH3 manager a vypnuti modu) taky kdyz jsem aktivoval nejaky mody po nainstalovani IUB, tak mi hra padala Sad
jinak je tam celkem dost inovaci ktery potesi Smile ale nemuzu najit ty navigacni pomucky Sad


jo jo vsetko co pises je tam uz som ho dal aj preto do riti  Exclamation   Exclamation   Exclamation   neprehladne svinstvo fuuuuj , sakra na co cahnu ti idioti tak to poseru , si tam prasknem este raz ten addon a bude stacit ,snad to bude ok , ked som ho skusal tak to bolo v poriadku  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Proč nedáte na starého mořského vlka  Very Happy  RuB + Harbour Traffic nebo Grey Wolves a máte vystaráno.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
asi to tak bude najlepsie , ten grey sa mi zda ze sa na neho nekdo ztazoval ze tam nelitaju lietadla? alebo sa mylim!
 Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Rado napsal:
asi to tak bude najlepsie , ten grey sa mi zda ze sa na neho nekdo ztazoval ze tam nelitaju lietadla? alebo sa mylim!
 Wink


No oni tam jsou jen je třeba počkat na větší počet trochu delší dobu(41. - 42.).


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
Rado napsal:
asi to tak bude najlepsie , ten grey sa mi zda ze sa na neho nekdo ztazoval ze tam nelitaju lietadla? alebo sa mylim!
 Wink


No oni tam jsou jen je třeba počkat na větší počet trochu delší dobu(41. - 42.).


Ten stěžovatel na letadla jsem já,jsem v.r. 1943 zima,hraju karieru od r. 1940 a nepotkal jsem ani jediné nepřátelské letadlo  Mad .Mimochodem ty máš nainstalovaný GW, že můžeš tvrdit "No oni tam jsou jen je třeba počkat na větší počet trochu delší dobu(41. - 42.)"?jestli ano proč jsi neodpověděl na na můj dotaz?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Harbour Traffic 1.47  - prosim hledam na  tento mod odkaz kde by mohol byt na ktorej stranke , please zadny rapid !!!!!!! ako vydim rapid je mi zle ,diki moc  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Rado napsal:
Harbour Traffic 1.47  - prosim hledam na  tento mod odkaz kde by mohol byt na ktorej stranke , please zadny rapid !!!!!!! ako vydim rapid je mi zle ,diki moc  Wink


Link je v "Instalce modu", ale je tam rapid a dával jsem ho tam já protože už nikde jinde asi opravdu není. To to jednou nepřežiješ? Fakt se mě nechce to uploadovat znovu.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
old_Mr_Grim napsal:
tak jsem si ho nainstaloval (ne na cistou SH3 ale s patchem 1.45) funguje mi to ale jsou tam brutální chyby v grafice (ty tlacitka napriklad pro zjistovani hlouby pod kylem, pocasi apod. jsou uplne jina (neni na nich srozumitelna kresba jen nejaky cmaranice a fragmenty z jinych tlacitek) a nektera uplne chybi (ac jdou zmacknout. (nevim jestli je to tim ze sem to nainstaloval pres ten patch, ale v navodu bylo jen rollback SH3 manager a vypnuti modu) taky kdyz jsem aktivoval nejaky mody po nainstalovani IUB, tak mi hra padala Sad
jinak je tam celkem dost inovaci ktery potesi Smile ale nemuzu najit ty navigacni pomucky Sad



Chlape,stojí to teda za to?Mám se do toho pustit?Jinak,pro dalsí možné zájemce,tady na tom linku není nutná registrace.

ftp://gibbage.mine.nu/Silent%20Hunter%20III/Improved%20U-Boat/

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
ještě možná zkusit na čistou instalaci SH3, ale to neudělám do doby než skončí válka (teď je rok 1942 a mám za sebou 17 hlidek)
možná že je to těma patchama


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
old_Mr_Grim napsal:
ještě možná zkusit na čistou instalaci SH3, ale to neudělám do doby než skončí válka (teď je rok 1942 a mám za sebou 17 hlidek)
možná že je to těma patchama



Já mám rozseklej HD,takže můžu dělat voloviny.Ale jo,půjdu do toho.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.