Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1
chyba v módu nabíjení
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek chyba v módu nabíjení 
Až nyní se mi ve hře vyskytla chyba se kterou se nevím rady. Jsem na 22.hlídce (IXD2 / 10.flotila) v módu nabíjení se mi prostě rozházela torpéda. Některá pole jsou šedá, jiná abbolutně normální. Torpéda se neřadí do komor a hra se tím stává nehratelnou. Setkal se někdos touto chybou?


Citovat
Příspěvek  
Mrkni sem http://silenthunter.czweb.org/forum/viewtopic.php?t=193 ,aut. nabíjení máš předpodkládám zapnuté....
Uved aspon mod který hraješ.Jinak na tu "velrybu" IXD2 je specan Gunther Very Happy


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek doplneni 
Herr Flick napsal:
Mrkni sem http://silenthunter.czweb.org/forum/viewtopic.php?t=193 ,aut. nabíjení máš předpodkládám zapnuté....
Uved aspon mod který hraješ.Jinak na tu "velrybu" IXD2 je specan Gunther Very Happy


Ano ano, přesně moje problémy. Takže jsem se z tvého odkazu dověděl, co dělat. Domníval jsemse, že patch 1.4 by mimohl problém vyřešit, ale jak čtu, tak to nebude pravda. Hru hraji v původní instalaci bez pathů a módů. A zatím si vystačím, ale ty torpéda. To je úděl kapitána :-) V každém případě díky.


Citovat
Příspěvek  
Jinak,příště to tady řádně pročti Idea ,hafo problémů už je tady popsaných,at šetříme místem Exclamation

PS. Bez modu je to nuda.  LOCK


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.