Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 7 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Interiery VII a IX
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Proč bych měl reinstalovat celou hru? Funguje normalně s těma starýma interiérama.

P.S. Jdou vůbec instalovat mody po odstranění StarForce?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Filefront 
Zdravíčko,

vím, že jsem trošku zaspal dobu:D Ale po dlouhé době jsem zase začal pařit SH3  TGW a koukám na ty vylepšeníčka co se týče interiérů Smile jsou moc pěkně udělané . . . Smile akorát ty odkazy na Filefront . . . už nefungují a nikde jinde jsem nesehnal například zrovna ten Conning tower open hatch 0.9 . . . Nemáte ho někdo v pc ? Že by byl někdo ochotný mi ho poslat. Předem děkuji za jakoukoliv radu Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Mám Conning Tower open Hatch TestFMfood, Conning Tower open Hatch09food, Conning Tower open Hatch091FM, Tak si vyber a já to někam upnu ;)


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Asi tu poslední . . . kdybys byl tak hodnej, díky Smile Jinak mám ještě další problemy . . . .  pořád mi ta hra padá .... neustálý APP crash . . . nevím co s tím, zkoušel jsem jinačí crack a opatchované to mám na 1.4 . . . nevíš nahodou co s tím ?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ok někam to upnu a do sz ti hodím odkaz. Co se týče toho padání, tak to netuším, to ti padá u čistý a nebo modovaný hry? Jiank jestli jsi fanoušek SH, tak se vyprdni na pálenou verzi a pořiď si origo, tolik zase nestojí a budeš to mít bez problémů  Wink


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No hraju TGW Smile ale asi máš pravdu no Smile z výplaty si ji nejspíš koupím a budu mít klid Smile vzhledem k tomu že ji hraju už skoro tři roky Smile  tak mi sem pak hoď ten odkaz, díky moc :-)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
O víkendu ti to upnu, dneska tady nějak zlobí připojení... ;)


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ok Smile Jinak jsem jsem si pořidil nový SH, tak uvidím jestli bude padat taky. Předtím jsem měl nějakou ruskou verzi Very Happy a ještě jsem se chtěl zeptat jestli nemáš ten Torpedo damage mod final version . . . protože to taky linkovali na Filefront a tam už to není Sad



Naposledy upravil Vojtino von Kraftwerk dne 28. 07. 2012, 11:44, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
máš to v sz ;)


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
a proc to neulozis na nejakej verejne dostupnej zdroj i pro ostatni?


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak já nevím, jak je to u modů s autorskými právy, ale jinak není problém, odkazy ke stažení sem můžu klidně dát a kdyby byl zájem, tak archiv modů pro sh3 mám poměrně velkej, tudíž toho můžu upnout i víc  Smile


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Další pokrok ZDE! Už jen pohybující se posádku po celé ponorce! Kapitan








Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 30. 09. 2012, 10:46, celkově upraveno 2 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Seppe, už je to venku nebo je to zatim jen v testovací betafázi?  Confused


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tohle je venku Vanciku. Ke stažení ZDE Ale je to jen holý (rozměj prázdný, bez posádky) interiér přední a zadní torpédové komory. Navíc je dělaný (vlastně převzatý a upravený z SH5) výlučně pro německý megamod CCoM a zatím ne pro GWX, ale už německého autora tohoto modu (Wurmonkel) na marinesims poctivě ukecávám, aby ho upravil i pro GWX Smile


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Nishizava napsal:
Tak já nevím, jak je to u modů s autorskými právy, ale jinak není problém, odkazy ke stažení sem můžu klidně dát a kdyby byl zájem, tak archiv modů pro sh3 mám poměrně velkej, tudíž toho můžu upnout i víc  Smile


AHOJ.
 Mám velkou prosbu. Po letech jsem se vrátil k SH3 a s nadšením jsem zjistil, že se objevilo spoustu nových módů. Pročítal jsem kde co, ale odkazy na stažení jsou bohužel staré a neaktivní - nefunkční. Na subsim foru by se dalo postahovat (když si to přelouskám v překladači), ale s odstupem času, nevím jaký módy potřebuji, které jsou aktuální a které funkční...
Můžete někdo prosím někde na nějakém uložišti upnou mody a poslat odkazy, které jsou potřeba na instalaci všech dostupnejch doplňků interiérů ponorek? Mám orig. verzi SH3 1.4. Ligu zatím neplánuji, jen singl kampaň. Jde mi jen o ty funkční interiéry - klikatelný přístroje, otvírací poklopy, případně pohybující se posádka.
 Myslím, že si toto téma zaslouží po dlouhé době vývoje takovou malou základní rekapitulaci. Pomůže to nováčkům (nejenom mě), ale i určitě dalším, kteří se již ke konkrétním módům pro interiéry nemohou dostat.
Předem moc děkuji za ochotu a věnovaný čas!

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 7 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.