Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 6 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Interiery VII a IX
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Motory klapou dle navolené rychlosti. Video neudělám, páč PC je nedostupný. Jídlo je jen v centrále a riado roomu, námořníci jsou taky jen tam. Snad se tyhle nedostatky dodělají v nějaké další verzi  Rolling Eyes


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
tak to je paráda..hned to jdu odzkoušet..jen doufám že to nijak nekoliduje s mým chuck novis modem Confused no kdyžtak si to poupravím..lovu zdar námořníci!


_________________


http://www.youtube.com/watch?v=t7WhVZSOXVY - Chuck Novis mod

POKUSY O OPRAVY SELHALY,LOĎ JE NADÁLE NEOVLADATELNÁ,BUDEME BOJOVAT DO POSLEDNÍHO NÁBOJE!AŤ ŽIJE VŮDCE!
Admirál Lütjens. http://www.youtube.com/watch?v=UKScoC7WigE
Každou krizi vyřeší jedině válka!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
me to nekoliduje a beha to normalne, jen jsem si z Novis modu pred instalaci odstranil soubor cameras.dat, je tak lepsi pohyb ve vezi a na vezi Wink


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
vypada to velice dobre....


Citovat
Příspěvek  
Můžu se prosim vás zeptat, jak se pohybujete po ponorce. Nainstaloval jsem ten mod a můžu se volně pohybovat akorád na můstku. Když jsem v podpalubí v radiokomoře, vidím kamsi do ubikácí posádky, ale nemůžu se tam dostat Crying or Very sad
Díky

Edit: Jo, a ještě něco nějak mi blbnou periskopy když si stoupnu za útočný periskop a chci ho vysunout, tak se mi vysune jenom trochu a pak musím začít vysouvat pruskumný, tím se ve skutečnosti ale vysune útočný, takže když chci něco pozorovat periskopem, musím mít vysunuty oba dva periskopy Confused  Je to možná nepochopitelné, ale možná někdo má podobné zkušenosti



Naposledy upravil pombocz dne 03. 04. 2010, 17:53, celkově upraveno 1 krát.

_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Pombo, shfit + f2 a máš volný pohyb po ponorce. A s tím periskopem, noo to je oříšek. V jakém pořadí máš nainstalované mody a kolik jich máš?


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Za to první děkuji Cool
A mody jsem instaloval v pořadí jak radila Pavel45 pro aktivaci ChuckNovis modu:
pavel.45 napsal:

uložte si vaše savy,a kompletně přeinstalujte celou hru z počítače,po nové instalaci hru patchněte,nainstalujte gwx 3.0,ošetřete a restartujte počítač.
po restartu si nainstalujte mody:Thomsen sound pack V.3,lifeboat a debris v.4,Waterstream a exhaust combi mod,ManosEvironmentPro v3 (M.E.P v3)-včetně patchů,DFant_subFlag_2010(vlajka a kruhová anténa na věži),DD_OH_V3.09_20091209162038(nový interiér),Conning Tower open Hatch089f(funguje jen pro ponorky třídy VII)

Mám nainstalované jen ty podtržené Confused  Chuck novis mod ještě nainstalován nemám Sad


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
A jako poslední FM interiors 1,0? No tak to mě nic nenapadá. Snad jen reinstal..


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Teď když jsem všechno pracně nainstalova a vše (až na ten periskop) šlape jak má, tak se mi reinstalovat nechce, ale díky za pomoc. Holt budu muset vždycky vystrčit oba periskopy místo jednoo Confused


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jasně, to Tě chápu. Pokud to máš všechno přes JSGME, tak bych ještě možná zkusil vyhodit všechny mody, jen DD_OH a ty FM interiors. Pokud by to jelo OK, tak bych pomalu přidával další mody.. Takhle bys vyloučil nějaké kopance.. No a ještě zkus stáhnout ty interiéry znova, třeba se ti něco nestáhlo nebo tak


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
nevíte někdo jestli už nevyšelo další pokračování tohoto skvělého módu? Question


_________________


super Lidi ta funkce hledat je FAKT DOBRÁ!!!Tak ji používejte ne? Kapitan
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
lidi nemužu to najít ale určitě to tu byle ale nevim jak otevřit poklop mislim ctrl+e nevim jak mám novou verzi tohoto super modu ktery je jak pomalu sh5 ale v sh5 stačilo na dveře kliknout miší t tady nic help plís


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ctrl + H (viz Readme).


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Stáhl jsem to z toho posledního odkazu na páté straně. Nepoužívám JSGME a tak jsem to normalně zkopiroval, ale z nějakého neznáného důvodu se nic ve hře nezměnilo. Mám jenom tGW.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
to Martin S:
tak radši používej JSGME protože teď budeš muset asi přeinstalovat celou hru


_________________


super Lidi ta funkce hledat je FAKT DOBRÁ!!!Tak ji používejte ne? Kapitan
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 6 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.