Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 5
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Hrajete Silent Hunter 4?
Hrajete SH4?

Ne 31% 31% ( 38 )
Brzo asi přestanu a půjde z disku 5% 5% ( 7 )
Sem tam si ho dám 24% 24% ( 29 )
Hraju jej pravidelně 19% 19% ( 23 )
Hraju ho jak to jen jde 18% 18% ( 22 )

Celkem hlasů : 119
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Hrajete Silent Hunter 4? 
Tak mě napadlo udělat takovej malej průzkum kolik návštěvníků toho DF vlastně nakonec SH4 hraje, tedy jak moc velký podíl tady mají.

Klidně napište/rozepište důvod svého hlasování.



Naposledy upravil hiroc dne 22. 03. 2009, 13:36, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Laughing , ja len jednoducho, mam to doma , skusal som to u kamosa a akosi mna to nechytlo ,neviem ale mam pcit ze to ani nebudem hrat, dali tomu iny dizajn co sa tyka budikov atd a to je tazko jednoducho napisem co si myslim " hnus , hnus..." a hotovo Laughing  Wink


_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Takže nehrajem - nemám to odkoho zohnať (ešte by som prachy za origoš nedaval  Confused ), ale aspoň by som si to rád niekedy vyskúšal už len kôli grafike.


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek SH 4 
Nehraju... Nějak se miá momentálně nechtělo dávat prachy za originál, a tak jsem vyčkával na ohlasy lidí co ho hrají. No a málokoho znám, že by se mu SH4 zamloval. Jako screeny jsou z toho pěkný, to jo, ale tak nějak mě ten pacifik až zase tak neláká... Raději zůstanu věrný své IX D2...


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
jak uz sem napsal v ohlasech na SH4 nehraju to - zklamani velike oproti SH3
mohna kdybych SH3 neznal a hraj jako prvni SH4 tak by me to chytlo, ale SH3 se jim SH4kou prekonat nepodarilo - snad jen po grafickej strance a samozrejme po strance hardwarovejch naroku Very Happy tam je SH4 skoro neprekonatelny Very Happy


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Nehraju Cool ...Tichomoří a US ponorky mě nijak nelákají a po tom jaké jsou na SH4 ohlasy rozhodně nemám pocit že o něco přicházím.


_________________


"Kdo není ochoten bránit svoji svobodu, nesmí se divit, že mu čas od času pod oknem zaparkují cizí tanky."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Nehram SH 4.. ked vysiel rozmyslal som ze si to kupim ale ked som cital co tu o tej hre pisete tak som tu myslienku hned zavrhol..a zjjavne som urobil dobre.


_________________
Nikdy neruš nepriatela ked robí chybu.
Napoleon Bonaparte
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
no tak zas na druhou stranu alesponza vyzkoseni stoji - ale jen tak demo
rozhodne ne kupovat original


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Je fakt, že demo by sem někdy dát mohl.... až se odtrhnu od SH 3 Smile


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
No ale teda jak zatím koukám na hlasování - tak buďto tu SH 4 opravdu nikdo nehraje, nebo se za to všichni stydí  Laughing


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
jj, pre SH4 to vyzerá blede, ale zatiaľ všetci hlasujúci boli veteráni SH3 a ligy takže to bude tým.  razz



Naposledy upravil kamikadze dne 22. 07. 2007, 09:46, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak já se klidně přiznám...já ho občas hraju, dostal jsem SH4 jako dárek a tak to zkouším. Dost mě překvapilo, že jsem ho spustil, páč grafický nároky jsou příšerný, ale nějak to šlape  Rolling Eyes  Rolling Eyes
Hodně mě ale mrzí, že je šitý horkou jehlou a tím je horší než SH3. Tolik kokotin (jako v SH4) jsem snad v žádný jiný hře nenašel....

No až budu po neschopence, tak v práci postahuju mody na SH3 a pak půjde asi SH4 do šuplete....pokud někdo nevymyslí nějakej patch, kterej z toho udělá něco smysluplného.


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
SH4 hraju, po vyzkoušení sem si koupil Českou verzi, a multiplayer je super, po patchi 1,3 už ani nepadá. SH3 byla taky dobrá ale v SH4 sem se zamiloval do grafiky. Super.


Citovat
Příspěvek  
Po všech recenzích a úvahách co jsem kdy slyšel a viděl, nemám už upřímně řečeno SH4 v herním plánu. A po technických problémech s monitorem (šmejd in asia) se rád vrátím k SH3.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Když to vyšlo tak jsem usoudil že si nebudu kazit dojmy ze hry možnýma HW zásekama,komp jsem vylepšil,pak jsem čekal na ohlasy na 1.03,ale jak to tady tak špízuju,vůbec,ale vůbec mě SH 4 netankuje Evil or Very Mad  Rolling Eyes
Otázkou je jak se stím porvou tvůrci jednoho nejmenovaného modu do SH3,jestli to bude větší či menší šaskec Question


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 5
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.